Перейти до основного вмісту

Сухий корм Oven-Baked (Овен-Бейкд) з білою рибою для собак

Oven-Baked Tradition Puppy Lamb
Oven-Baked Tradition Puppy Lamb
5
Код товару: 14909

Повнораціонний сухий корм із ягнятиною, фруктами та овочами для цуценят усіх порід віком від 6 тижнів до 12 місяців.

Ціна815 грн/кг
2,27 кг
Ціна1 850,00₴
Ціна643 грн/кг
10,44 кг
Ціна6 718,00₴
Oven-Baked Tradition Puppy Large Breed
Oven-Baked Tradition Puppy Large Breed
Немає відгуків
Код товару: 11666

Повнораціонний сухий корм зі свіжим м'ясом курки, фруктами та овочами для цуценят великих порід віком від 6 тижнів до 12 місяців.

Ціна412 грн/кг
11,34 кг
Ціна4 676,00₴