Перейти до основного вмісту

Сухий корм Oven-Baked (Овен-Бейкд) фасуванням від 1 до 3 кг для собак

-25%
Oven-Baked Tradition Dog Small Breed Duck Grain Free
Oven-Baked Tradition Dog Small Breed Duck Grain Free
38
Код товару: 11672

Беззерновий повнораціонний сухий корм зі свіжим м'ясом качки, фруктами та овочами для собак малих порід на всіх стадіях життя.

Ціна1033 грн/кг
2,27 кг
Ціна2 344,00₴
Ціна704 грн/кг
4,54 кг
Ціна без знижки4 260,00
Акція-25%
Ціна3 195,00₴
-30%
Oven-Baked Tradition Dog Small Breed Fish Grain Free
Oven-Baked Tradition Dog Small Breed Fish Grain Free
20
Код товару: 11671

Беззерновий повнораціонний сухий корм зі свіжою рибою, фруктами та овочами для собак малих порід на всіх стадіях життя.

Ціна986 грн/кг
2,27 кг
Ціна2 238,00₴
Ціна536 грн/кг
5,67 кг
Ціна без знижки4 343,00
Акція-30%
Ціна3 040,10₴
-40%
Oven-Baked Tradition Dog Adult Small Breed Dental Сare Fish
Oven-Baked Tradition Dog Adult Small Breed Dental Сare Fish
2
Код товару: 20438

Повнораціонний сухий корм зі свіжою рибою, фруктами та овочами для підтримання здоров'я ротової порожнини дорослих собак малих порід.

Ціна1001 грн/кг
1,81 кг
Ціна1 821,00₴
Ціна452 грн/кг
4,54 кг
Ціна без знижки3 427,00
Акція-40%
Ціна2 056,20₴
-25%
Oven-Baked Tradition Dog Small Breed Red Meat Grain Free
Oven-Baked Tradition Dog Small Breed Red Meat Grain Free
12
Код товару: 13033

Беззерновий повнораціонний сухий корм з червоним м'ясом, фруктами та овочами для собак малих порід на всіх стадіях життя.

Ціна1033 грн/кг
2,27 кг
Ціна2 344,00₴
Ціна704 грн/кг
5,67 кг
Ціна без знижки5 323,00
Акція-25%
Ціна3 992,25₴
-25%
Oven-Baked Tradition Dog Duck Grain Free
Oven-Baked Tradition Dog Duck Grain Free
7
Код товару: 11675

Беззерновий повнораціонний сухий корм зі свіжим м'ясом качки, фруктами та овочами для собак усіх порід на всіх стадіях життя.

Ціна981 грн/кг
4,54 кг
Ціна4 454,00₴
Ціна523 грн/кг
10,44 кг
Ціна без знижки7 282,00
Акція-25%
Ціна5 461,50₴
-25%
Oven-Baked Tradition Dog Adult Lamb
Oven-Baked Tradition Dog Adult Lamb
5
Код товару: 11678

Повнораціонний сухий корм зі свіжим м'ясом ягняти, фруктами та овочами для дорослих собак усіх порід.

Ціна597 грн/кг
5,67 кг
Ціна3 385,00₴
Ціна370 грн/кг
11,34 кг
Ціна без знижки5 597,00
Акція-25%
Ціна4 197,75₴
-25%
Oven-Baked Tradition Dog Red Meat Grain Free
Oven-Baked Tradition Dog Red Meat Grain Free
7
Код товару: 13034

Беззерновий повнораціонний сухий корм з червоним м'ясом, фруктами та овочами для собак усіх порід на всіх стадіях життя.

Ціна1033 грн/кг
2,27 кг
Ціна2 344,00₴
Ціна981 грн/кг
5,67 кг
Ціна5 565,00₴
Ціна523 грн/кг
11,34 кг
Ціна без знижки7 909,00
Акція-25%
Ціна5 931,75₴
-25%
Oven-Baked Tradition Capra Dog Adult Small Breed Goat Grain Free
Oven-Baked Tradition Capra Dog Adult Small Breed Goat Grain Free
8
Код товару: 14905

Беззерновий повнораціонний сухий корм із козлятиною, фруктами та овочами для дорослих собак малих порід.

Ціна1187 грн/кг
1,81 кг
Ціна без знижки2 864,00
Акція-25%
Ціна2 148,00₴
Ціна1504 грн/кг
4,54 кг
Ціна6 830,00₴
Oven-Baked Tradition Dog Adult Dental Care Fish
Oven-Baked Tradition Dog Adult Dental Care Fish
Немає відгуків
Код товару: 20437

Повнораціонний сухий корм зі свіжою рибою, фруктами та овочами для підтримання здоров'я ротової порожнини дорослих собак всіх порід.

Ціна1001 грн/кг
1,81 кг
Ціна1 821,00₴
Ціна684 грн/кг
9,07 кг
Ціна6 212,00₴
-30%
Oven-Baked Tradition Dog Fish Grain Free
Oven-Baked Tradition Dog Fish Grain Free
3
Код товару: 11674

Беззерновий повнораціонний сухий корм зі свіжою рибою, фруктами та овочами для собак усіх порід на всіх стадіях життя.

Ціна801 грн/кг
5,67 кг
Ціна4 540,00₴
Ціна429 грн/кг
11,34 кг
Ціна без знижки6 957,00
Акція-30%
Ціна4 869,90₴
Oven-Baked Tradition Dog Small Breed Chicken Grain Free
Oven-Baked Tradition Dog Small Breed Chicken Grain Free
5
Код товару: 11673

Беззерновий повнораціонний сухий корм зі свіжим м'ясом курки, фруктами та овочами для собак малих порід на всіх стадіях життя.

Ціна922 грн/кг
2,27 кг
Ціна2 093,00₴
Ціна716 грн/кг
5,67 кг
Ціна4 058,00₴
Oven-Baked Tradition Dog Adult Chicken
Oven-Baked Tradition Dog Adult Chicken
1
Код товару: 11677

Повнораціонний сухий корм зі свіжим м'ясом курки, фруктами та овочами для дорослих собак усіх порід.

Ціна773 грн/кг
2,27 кг
Ціна1 754,00₴
Ціна537 грн/кг
5,67 кг
Ціна3 044,00₴
Ціна452 грн/кг
11,34 кг
Ціна5 130,00₴
-30%
Oven-Baked Tradition Dog Adult Small Breed Fish
Oven-Baked Tradition Dog Adult Small Breed Fish
3
Код товару: 11668

Повнораціонний сухий корм зі свіжою рибою, фруктами та овочами для дорослих собак малих порід.

Ціна823 грн/кг
2,27 кг
Ціна1 868,00₴
Ціна400 грн/кг
5,67 кг
Ціна без знижки3 243,00
Акція-30%
Ціна2 270,10₴
-25%
Oven-Baked Tradition Semi-Moist Dog Adult Fish
Oven-Baked Tradition Semi-Moist Dog Adult Fish
6
Код товару: 13036

Повнораціонний напіввологий корм зі свіжою рибою для дорослих собак усіх порід.

Ціна751 грн/кг
2,27 кг
Ціна без знижки2 273,00
Акція-25%
Ціна1 704,75₴
Ціна672 грн/кг
9,07 кг
Ціна без знижки8 126,00
Акція-25%
Ціна6 094,50₴
Oven-Baked Tradition Dog Adult Small Breed Skin & Stomach Fish Grain Free
Oven-Baked Tradition Dog Adult Small Breed Skin & Stomach Fish Grain Free
3
Код товару: 20440

Беззерновий повнораціонний сухий корм зі свіжою рибою, фруктами та овочами для підтримання нормального травлення, здоров'я шкіри та краси шерсті у дорослих собак малих порід.

Ціна1118 грн/кг
1,81 кг
Ціна2 035,00₴
Ціна871 грн/кг
4,54 кг
Ціна3 963,00₴
Oven-Baked Tradition Dog Adult Urinary Duck Grain Free
Oven-Baked Tradition Dog Adult Urinary Duck Grain Free
Немає відгуків
Код товару: 20441

Беззерновий повнораціонний сухий корм зі свіжою качкою, фруктами та овочами для підтримання здоров'я сечовидільної системи у дорослих собак всіх порід.

Ціна1118 грн/кг
1,81 кг
Ціна2 035,00₴
Ціна779 грн/кг
9,07 кг
Ціна7 069,00₴
Oven-Baked Tradition Dog Large Breed Lamb Grain Free
Oven-Baked Tradition Dog Large Breed Lamb Grain Free
Немає відгуків
Код товару: 21655

Беззерновий повнораціонний сухий корм зі свіжим м'ясом ягняти, фруктами та овочами для собак великих порід на всіх стадіях життя.

Ціна930 грн/кг
2,27 кг
Ціна2 139,00₴
Ціна652 грн/кг
10,43 кг
Ціна6 799,00₴
-25%
Oven-Baked Tradition Semi-Moist Dog Adult Chicken
Oven-Baked Tradition Semi-Moist Dog Adult Chicken
5
Код товару: 13037

Повнораціонний напіввологий корм зі свіжим курячим м'ясом для дорослих собак усіх порід.

Ціна751 грн/кг
2,27 кг
Ціна без знижки2 273,00
Акція-25%
Ціна1 704,75₴
Ціна845 грн/кг
9,07 кг
Ціна7 665,00₴
Oven-Baked Tradition Dog Adult Skin & Stomach Fish Grain Free
Oven-Baked Tradition Dog Adult Skin & Stomach Fish Grain Free
Немає відгуків
Код товару: 20439

Беззерновий повнораціонний сухий корм зі свіжою рибою, фруктами та овочами для підтримання нормального травлення, здоров'я шкіри та краси шерсті у дорослих собак всіх порід.

Ціна1118 грн/кг
1,81 кг
Ціна2 035,00₴
Ціна779 грн/кг
9,07 кг
Ціна7 069,00₴
Oven-Baked Tradition Dog Adult Small Breed Urinary Duck Grain Free
Oven-Baked Tradition Dog Adult Small Breed Urinary Duck Grain Free
Немає відгуків
Код товару: 20442

Беззерновий повнораціонний сухий корм зі свіжою качкою, фруктами та овочами для підтримання здоров'я сечовидільної системи у дорослих собак малих порід.

Ціна1118 грн/кг
1,81 кг
Ціна2 035,00₴
Ціна871 грн/кг
4,54 кг
Ціна3 963,00₴
Oven-Baked Tradition Puppy
Oven-Baked Tradition Puppy
2
Код товару: 11667

Повнораціонний сухий корм зі свіжим м'ясом курки, фруктами та овочами для цуценят усіх порід віком від 6 тижнів до 12 місяців.

Ціна751 грн/кг
2,27 кг
Ціна1 705,00₴
Ціна502 грн/кг
5,67 кг
Ціна2 846,00₴
Ціна440 грн/кг
11,34 кг
Ціна4 986,00₴
Oven-Baked Tradition Dog Adult Vegan
Oven-Baked Tradition Dog Adult Vegan
2відгуки
Код товару: 14908

Повнораціонний веганський сухий корм із бобовими, злаками, фруктами та овочами для дорослих собак усіх порід.

Ціна979 грн/кг
1,81 кг
Ціна1 772,00₴
Ціна744 грн/кг
9,07 кг
Ціна6 749,00₴
Oven-Baked Tradition Puppy Small Breed Lamb
Oven-Baked Tradition Puppy Small Breed Lamb
17
Код товару: 14910

Повнораціонний сухий корм із ягнятиною, фруктами та овочами для цуценят малих порід віком від 6 тижнів до 12 місяців.

Ціна815 грн/кг
2,27 кг
Ціна1 850,00₴
Ціна822 грн/кг
4,54 кг
Ціна3 733,00₴
Oven-Baked Tradition Puppy Small Breed
Oven-Baked Tradition Puppy Small Breed
4
Код товару: 11665

Повнораціонний сухий корм зі свіжим м'ясом курки, фруктами та овочами для цуценят малих порід віком від 6 тижнів до 12 місяців.

Ціна751 грн/кг
2,27 кг
Ціна1 705,00₴
Ціна502 грн/кг
5,67 кг
Ціна2 846,00₴