Перейти до основного вмісту

Сухий корм Oven-Baked (Овен-Бейкд) фасуванням від 1 до 3 кг для собак

Oven-Baked Tradition Dog Adult Small Breed Lamb
Oven-Baked Tradition Dog Adult Small Breed Lamb
18
Код товару: 11670

Повнораціонний сухий корм зі свіжим м'ясом ягняти, фруктами та овочами для дорослих собак малих порід.

Ціна859 грн/кг
2,27 кг
Ціна1 950,00₴
Ціна597 грн/кг
5,67 кг
Ціна3 385,00₴
Oven-Baked Tradition Dog Adult Fish
Oven-Baked Tradition Dog Adult Fish
Немає відгуків
Код товару: 11681

Повнораціонний сухий корм зі свіжою рибою, фруктами та овочами для дорослих собак усіх порід.

Ціна823 грн/кг
2,27 кг
Ціна1 868,00₴
Ціна572 грн/кг
5,67 кг
Ціна3 243,00₴
Ціна469 грн/кг
11,34 кг
Ціна5 314,00₴
Oven-Baked Tradition Dog Adult Small Breed Chicken
Oven-Baked Tradition Dog Adult Small Breed Chicken
3
Код товару: 11669

Повнораціонний сухий корм зі свіжим м'ясом курки, фруктами та овочами для дорослих собак малих порід.

Ціна773 грн/кг
2,27 кг
Ціна1 754,00₴
Ціна537 грн/кг
5,67 кг
Ціна3 044,00₴
Oven-Baked Tradition Dog Chicken Grain Free
Oven-Baked Tradition Dog Chicken Grain Free
2
Код товару: 11676

Беззерновий високопротеїновий сухий корм зі свіжим м'ясом курки, фруктами та овочами для собак усіх порід на всіх стадіях життя.

Ціна922 грн/кг
2,27 кг
Ціна2 093,00₴
Ціна573 грн/кг
11,34 кг
Ціна6 502,00₴
Oven-Baked Tradition Puppy Lamb
Oven-Baked Tradition Puppy Lamb
5
Код товару: 14909

Повнораціонний сухий корм із ягнятиною, фруктами та овочами для цуценят усіх порід віком від 6 тижнів до 12 місяців.

Ціна815 грн/кг
2,27 кг
Ціна1 850,00₴
Ціна643 грн/кг
10,44 кг
Ціна6 718,00₴
Oven-Baked Tradition Capra Dog Adult Goat Grain Free
Oven-Baked Tradition Capra Dog Adult Goat Grain Free
Немає відгуків
Код товару: 14906

Беззерновий повнораціонний сухий корм із козлятиною, фруктами та овочами для дорослих собак усіх порід.

Ціна1582 грн/кг
1,81 кг
Ціна2 864,00₴
Ціна1504 грн/кг
4,54 кг
Ціна6 830,00₴
Oven-Baked Tradition Dog Adult Small Breed Vegan
Oven-Baked Tradition Dog Adult Small Breed Vegan
2
Код товару: 14907

Повнораціонний веганський сухий корм із бобовими, злаками, фруктами та овочами для дорослих собак малих порід.

Ціна979 грн/кг
1,81 кг
Ціна1 772,00₴
Ціна760 грн/кг
4,54 кг
Ціна3 449,00₴