Сухий корм Oven-Baked (Овен-Бейкд) напіввологий для собак
Oven-Baked Tradition Semi-Moist Dog Adult Fish
6
Код товару: 13036
Повнораціонний напіввологий корм зі свіжою рибою для дорослих собак усіх порід.
Ціна751 грн/кг
2,27 кг
Ціна без знижки2 273,00
Акція-25%
Ціна1 704,75₴
Ціна672 грн/кг
9,07 кг
Ціна без знижки8 126,00
Акція-25%
Ціна6 094,50₴
Oven-Baked Tradition Semi-Moist Dog Adult Chicken
5
Код товару: 13037
Повнораціонний напіввологий корм зі свіжим курячим м'ясом для дорослих собак усіх порід.
Ціна751 грн/кг
2,27 кг
Ціна без знижки2 273,00
Акція-25%
Ціна1 704,75₴
Ціна845 грн/кг
9,07 кг
Ціна7 665,00₴

