Перейти до основного вмісту

Сухий корм для собак (преміум, мініатюрна)

-10%
Josera JosiDog Mini 26/11
Josera JosiDog Mini 26/11
7
Код товару: 09855

Повнораціонний сухий корм для дорослих собак малих порід.

Ціна261 грн/кг
900 грамів
Ціна235,00₴
Ціна226 грн/кг
2,7 кг
Ціна без знижки678,00
Акція-10%
Ціна610,20₴
Ціна189 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки2 100,00
Акція-10%
Ціна1 890,00₴
-15%
Brit Premium Adult S
Brit Premium Adult S
21
Код товару: 06824

Повнораціонний сухий корм з курячим м'ясом для дорослих собак малих порід. Забезпечує усіма необхідними поживними речовинами, вітамінами, мінералами, а також сприяє підтримці здоров'я собак малих порід.

Ціна359 грн/кг
1 кг
Ціна без знижки399,00
Акція-10%
Ціна359,10₴
Ціна264 грн/кг
3 кг
Ціна без знижки879,00
Акція-10%
Ціна791,10₴
Ціна234 грн/кг
8 кг
Ціна без знижки2 199,00
Акція-15%
Ціна1 869,15₴
Half&Half Puppy з яловичиною для цуценят
Half&Half Puppy з яловичиною для цуценят
10
Код товару: 17424

Повноцінний сухий корм з яловичиною для цуценят усіх порід віком від 2 до 12 місяців.

Ціна220 грн/кг
2 кг
Ціна440,00₴
Ціна161 грн/кг
12 кг
Ціна1 928,00₴
Home Food Premium Nutritive "М'ясне асорті" для дорослих собак малих порід
Home Food Premium Nutritive "М'ясне асорті" для дорослих собак малих порід
10
Код товару: 12726

Збалансований м’ясний сухий корм для дорослих собак малих порід.

Ціна290 грн/кг
300 грамів
Ціна87,00₴
Ціна204 грн/кг
10 кг
Ціна2 042,00₴
-15%
Half&Half Adult Dogs Small Breed з яловичиною для дорослих собак малих порід
Half&Half Adult Dogs Small Breed з яловичиною для дорослих собак малих порід
18
Код товару: 17425

Повноцінний сухий корм з яловичиною для дорослих собак малих і мініатюрних порід вагою від 1 до 10 кг.

Ціна213 грн/кг
2 кг
Ціна426,00₴
Ціна144 грн/кг
12 кг
Ціна без знижки2 032,00
Акція-15%
Ціна1 727,20₴
-15%
Brit Premium Junior S
Brit Premium Junior S
6
Код товару: 06825

Повнораціонний сухий корм з курячим м'ясом для цуценят і молодих собак малих порід, а також для вагітних і годуючих собак. Забезпечує усіма необхідними поживними речовинами, вітамінами, мінералами, а також сприяє здоровому розвитку цуценят малих порід.

Ціна255 грн/кг
3 кг
Ціна без знижки899,00
Акція-15%
Ціна764,15₴
Ціна237 грн/кг
8 кг
Ціна1 899,00₴
Araton Dog Adult Salmon & Rice
Araton Dog Adult Salmon & Rice
1
Код товару: 09946

Повнораціонний сухий корм із лососем для дорослих собак усіх порід.

Ціна233 грн/кг
3 кг
Ціна700,00₴
Ціна198 грн/кг
15 кг
Ціна2 972,00₴
-10%
Josera JosiDog Family 29/17
Josera JosiDog Family 29/17
1
Код товару: 05184

Високоенергетичний корм преміум класу для вагітних і годуючих собак, а також цуценят середніх і великих порід до 8-тижневого віку. Забезпечує харчову потребу собаки в останню третину вагітності, а також при вигодовуванні цуценят.

Ціна187 грн/кг
15 кг
Ціна без знижки3 120,00
Акція-10%
Ціна2 808,00₴
Новинка
-15%
Purina Pro Plan Dog Adult Protein & Energy
Purina Pro Plan Dog Adult Protein & Energy
Немає відгуків
Код товару: 22462

Повнораціонний сухий корм із підвищеним вмістом білків та жирів для активних і робочих собак усіх порід.

Ціна286 грн/кг
3 кг
Ціна без знижки1 007,71
АкціяРозіграш!
Акція-15%
Ціна856,55₴
Акція: Розіграш цінних подарунків!

З 01 жовтня по 31 жовтня купуйте будь-яку продукцію TM Purina Pro Plan на суму від 1500 грн. та беріть участь у розіграші цінних подарунків. Результати розіграшу 11 листопада на нашій сторінці у Instagram. Більше інформації на сторінці бренду.

Araton Junior Lamb & Rice
Araton Junior Lamb & Rice
Немає відгуків
Код товару: 09949

Повнораціонний сухий корм із м'ясом ягняти для молодих собак усіх порід віком від 2 до 18 місяців.

Ціна253 грн/кг
3 кг
Ціна760,00₴
Ціна204 грн/кг
15 кг
Ціна3 054,00₴
-25%
Клуб 4 Лапи Premium Light для дорослих собак малих порід
Клуб 4 Лапи Premium Light для дорослих собак малих порід
51
Код товару: 14579

Повнораціонний сухий корм для дорослих собак малих порід після кастрації та стерилізації або улюбленців схильних до набору зайвої ваги, а також для собак похилого віку з низькою активністю.

Ціна123 грн/кг
5 кг
Ціна без знижки819,60
Акція-25%
Ціна614,70₴
Клуб 4 Лапи Premium Актив
Клуб 4 Лапи Premium Актив
58
Код товару: 09876

Повнораціонний сухий корм для дорослих активних собак всіх порід.

Ціна152 грн/кг
14 кг
Ціна2 132,30₴
Клуб 4 Лапи Premium для дорослих собак малих порід
Клуб 4 Лапи Premium для дорослих собак малих порід
65
Код товару: 09872

Повнораціонний сухий корм для дорослих собак малих порід вагою до 10 кг.

Ціна234 грн/кг
400 грамів
Ціна93,50₴
Ціна225 грн/кг
900 грамів
Ціна202,40₴
Ціна208 грн/кг
2 кг
Ціна415,10₴
Ціна173 грн/кг
14 кг
Ціна2 421,90₴
-25%
Клуб 4 Лапи Premium з куркою для цуценят усіх порід
Клуб 4 Лапи Premium з куркою для цуценят усіх порід
115
Код товару: 09875

Повнораціонний сухий корм з високим вмістом курки для цуценят всіх порід віком від 2 до 18 місяців.

Ціна206 грн/кг
400 грамм
Ціна82,20₴
Ціна137 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки365,60
Акція-25%
Ціна274,20₴
Ціна152 грн/кг
14 кг
Ціна2 132,30₴
Клуб 4 Лапи Premium з куркою для цуценят малих і мініатюрних порід
Клуб 4 Лапи Premium з куркою для цуценят малих і мініатюрних порід
7
Код товару: 20741

Повнораціонний сухий корм з куркою для цуценят малих і мініатюрних порід віком від 2 до 10 місяців.

Ціна183 грн/кг
2 кг
Ціна365,60₴
Ціна152 грн/кг
14 кг
Ціна2 132,30₴
Клуб 4 Лапи Premium з лососем для собак малих і мініатюрних порід
Клуб 4 Лапи Premium з лососем для собак малих і мініатюрних порід
4
Код товару: 20740

Повнораціонний сухий корм із лососем для дорослих собак малих і мініатюрних порід вагою до 10 кг.

Ціна208 грн/кг
2 кг
Ціна415,10₴
Ціна173 грн/кг
14 кг
Ціна2 421,90₴
Клуб 4 Лапи Premium з ягням і рисом для собак малих порід
Клуб 4 Лапи Premium з ягням і рисом для собак малих порід
92
Код товару: 09878

Повнораціонний сухий корм з м'ясом ягняти і рисом для дорослих собак малих порід з чутливим травленням.

Ціна225 грн/кг
900 грамів
Ціна202,40₴
Ціна208 грн/кг
2 кг
Ціна415,10₴
Ціна173 грн/кг
14 кг
Ціна2 421,90₴
Araton Dog Adult Lamb & Rice
Araton Dog Adult Lamb & Rice
4
Код товару: 09948

Повнораціонний сухий корм із м'ясом ягняти для дорослих собак усіх порід.

Ціна242 грн/кг
3 кг
Ціна726,00₴
Ціна217 грн/кг
15 кг
Ціна3 249,00₴
Gemon Mini Adult з лососем і рисом
Gemon Mini Adult з лососем і рисом
4
Код товару: 09668

Повнораціонний сухий корм з лососем і рисом для дорослих собак малих порід вагою від 2 до 10 кг.

Ціна263 грн/кг
3 кг
Ціна790,00₴
Ціна172 грн/кг
20 кг
Ціна3 440,00₴
Gemon Mini Adult з куркою та рисом
Gemon Mini Adult з куркою та рисом
Немає відгуків
Код товару: 09667

Повнораціонний сухий корм з м'ясом курки і рисом для дорослих собак малих порід вагою від 2 до 10 кг.

Ціна227 грн/кг
3 кг
Ціна680,00₴
Nutrican Adult Dog
Nutrican Adult Dog
12
Код товару: 10467

Повнораціонний сухий корм для дорослих собак усіх порід.

Ціна151 грн/кг
15 кг
Ціна2 260,00₴
Gemon Mini Puppy & Junior з куркою і рисом
Gemon Mini Puppy & Junior з куркою і рисом
Немає відгуків
Код товару: 09665

Повнораціонний сухий корм з м'ясом курки і рисом для цуценят малих порід віком від 6 тижнів до 1 року.

Ціна237 грн/кг
3 кг
Ціна710,00₴