Середня оцінка від користувачів
4,0
Для написання свого коментаря
увійдіть в особистий кабінет
Оксана Абдуллаева
Бро (Бівер-йоркширський тер'єр)
Маска хорошая, но за эти деньги можно найти и лучше
придбано в PethouseВідгук написаний: 21 червня 2026 22:52
- 1