Перейти до основного вмісту

Сухий корм для котів (чутливий шлунок, від 1 до 3 кг)

-30%
Oven-Baked Tradition Cat Duck Grain Free
Oven-Baked Tradition Cat Duck Grain Free
21
Код товару: 11663

Беззерновий повнораціонний сухий корм зі свіжою качкою, фруктами та овочами для котів на всіх стадіях життя.

Ціна1470 грн/кг
1,13 кг
Ціна1 661,00₴
Ціна668 грн/кг
4,54 кг
Ціна без знижки4 331,00
Акція-30%
Ціна3 031,70₴
Taste of the Wild Canyon River Feline Formula
Taste of the Wild Canyon River Feline Formula
8
Код товару: 15289

Повнораціонна беззернова формула з фореллю та копченим лососем для котів усіх вікових груп.

Ціна599 грн/кг
2 кг
Ціна1 197,50₴
Ціна558 грн/кг
6,6 кг
Ціна3 685,00₴
Bon Appetit Cat Adult Sensitive
Bon Appetit Cat Adult Sensitive
21
Код товару: 12145

Повнораціонний сухий корм із лососем, куркою та рисом для дорослих котів із чутливим травленням.

Ціна748 грн/кг
400 грамів
Ціна299,00₴
Ціна540 грн/кг
1,5 кг
Ціна810,00₴
Ціна421 грн/кг
12 кг
Ціна5 055,00₴
Nature's Protection Lifestyle Grain Free Cat Senior Salmon
Nature's Protection Lifestyle Grain Free Cat Senior Salmon
10
Код товару: 13555

Беззерновий повнораціонний сухий корм із лососем для котів похилого віку старше 10 років.

Ціна615 грн/кг
400 грамів
Ціна246,00₴
Ціна510 грн/кг
1,5 кг
Ціна765,00₴
Ціна432 грн/кг
7 кг
Ціна3 027,00₴
-30%
Oven-Baked Tradition Cat Fish Grain Free
Oven-Baked Tradition Cat Fish Grain Free
13
Код товару: 11662

Беззерновий високопротеїновий сухий корм зі свіжою рибою, фруктами та овочами для котів на всіх стадіях життя.

Ціна1470 грн/кг
1,13 кг
Ціна1 661,00₴
Ціна650 грн/кг
4,54 кг
Ціна без знижки4 215,00
Акція-30%
Ціна2 950,50₴
Oven-Baked Tradition Cat Adult Fish
Oven-Baked Tradition Cat Adult Fish
9
Код товару: 11661

Повнораціонний сухий корм зі свіжою рибою, фруктами та овочами для дорослих котів.

Ціна980 грн/кг
1,13 кг
Ціна1 107,00₴
Ціна686 грн/кг
4,54 кг
Ціна3 116,00₴
Mera Cats Sensitive Adult Salmon (Lachs)
Mera Cats Sensitive Adult Salmon (Lachs)
Немає відгуків
Код товару: 22410

Повнораціонний беззерновий сухий корм зі свіжим лососем для дорослих котів усіх порід із чутливим травленням.

Ціна866 грн/кг
400 грамм
Ціна346,38₴
Ціна612 грн/кг
2 кг
Ціна1 224,54₴
Mera Cats Sensitive Adult Chicken (Huhn)
Mera Cats Sensitive Adult Chicken (Huhn)
Немає відгуків
Код товару: 14611

Повнораціонний беззерновий сухий корм зі свіжим курячим м'ясом для дорослих котів усіх порід із чутливим травленням.

Ціна866 грн/кг
400 грамів
Ціна346,38₴
Ціна612 грн/кг
2 кг
Ціна1 224,54₴
-25%
Oven-Baked Tradition Semi-Moist Cat Adult Turkey
Oven-Baked Tradition Semi-Moist Cat Adult Turkey
4
Код товару: 16543

Повнораціонний напіввологий корм зі свіжим м'ясом індички для дорослих котів.

Ціна1101 грн/кг
1,36 кг
Ціна без знижки1 997,00
Акція-25%
Ціна1 497,75₴
Ціна880 грн/кг
2,27 кг
Ціна без знижки2 662,00
Акція-25%
Ціна1 996,50₴
Клуб 4 Лапи Premium Sensitive Digestion для дорослих котів
Клуб 4 Лапи Premium Sensitive Digestion для дорослих котів
110
Код товару: 09889

Повнораціонний сухий корм з пребіотиком для дорослих котів з чутливим травленням.

Ціна266 грн/кг
2 кг
Ціна532,00₴
Ціна222 грн/кг
14 кг
Ціна3 102,80₴
Farmina N&D Ocean Cat Adult Neutered (Sterilised) Herring & Orange
Farmina N&D Ocean Cat Adult Neutered (Sterilised) Herring & Orange
45
Код товару: 17998

Повнораціонний беззерновий сухий корм з оселедцем та апельсином для дорослих стерилізованих і кастрованих котів усіх порід.

Ціна1000 грн/кг
300 грамів
Ціна300,00₴
Ціна914 грн/кг
1,5 кг
Ціна1 371,00₴
Ціна783 грн/кг
5 кг
Ціна3 913,00₴
Oven-Baked Tradition Cat Adult Skin & Stomach Fish Grain Free
Oven-Baked Tradition Cat Adult Skin & Stomach Fish Grain Free
1
Код товару: 20444

Беззерновий повнораціонний сухий корм зі свіжою рибою, фруктами та овочами для підтримання нормального травлення, здоров'я шкіри та краси шерсті у дорослих котів.

Ціна1010 грн/кг
2,27 кг
Ціна2 303,00₴
Ціна847 грн/кг
4,54 кг
Ціна3 856,00₴
Natura Wild Niagara Falls Adult Sensitive Cat Rich in Pheasant meat
Natura Wild Niagara Falls Adult Sensitive Cat Rich in Pheasant meat
7
Код товару: 18906

Повнораціонний беззерновий корм з м’ясом фазана для котів з чутливим травленням.

Ціна600 грн/кг
2 кг
Ціна1 200,00₴
Ціна431 грн/кг
12 кг
Ціна5 175,00₴
Oven-Baked Tradition Semi-Moist Cat Adult Fish
Oven-Baked Tradition Semi-Moist Cat Adult Fish
4
Код товару: 16544

Повнораціонний напіввологий корм зі свіжою рибою для дорослих котів.

Ціна1468 грн/кг
1,36 кг
Ціна1 997,00₴
Ціна1173 грн/кг
2,27 кг
Ціна2 662,00₴