Перейти до основного вмісту

Сухий корм для котів (для кошенят, від 4 до 8 кг)

Вигода 50%!
Optimeal Kittens
Optimeal Kittens
299
Код товару: 07510

Повнораціонний сухий корм на основі м'яса курки для кошенят.

Ціна253 грн/кг
200 + 200 грамів
Ціна без знижки202,00
АкціяВигода 50%!
Ціна101,20₴
Акція: Вигода 50%!

При купівлі паковання 200 грамів сухого корму для кошенят Optimeal Kittens - ще 200 грамів безкоштовно!

Ціна448 грн/кг
700 грамів
Ціна313,50₴
Ціна437 грн/кг
1,5 кг
Ціна655,30₴
Ціна409 грн/кг
4 кг
Ціна1 635,30₴
-15%
Royal Canin Kitten
Royal Canin Kitten
284
Код товару: 00334

Корм для кошенят від 4 до 12 місяців.

Ціна550 грн/кг
400 грамів
Ціна220,00₴
Ціна550 грн/кг
1,2 кг
Ціна660,00₴
Ціна500 грн/кг
2 кг
Ціна1 000,00₴
Ціна480 грн/кг
4 кг
Ціна1 920,00₴
Ціна378 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки4 450,00
Акція-15%
Ціна3 782,50₴
-10%
Acana Wild Prairie cat 37/20
Acana Wild Prairie cat 37/20
218
Код товару: 00051

Повнораціонний збалансований беззерновий сухий корм на основі свіжого м'яса курчати та риби з додаванням добірних фруктів, овочів і корисних трав для котів різного віку.

Ціна1142 грн/кг
340 грамів
Ціна без знижки431,60
Акція-10%
Ціна388,44₴
Ціна1001 грн/кг
1,8 кг
Ціна без знижки2 002,70
Акція-10%
Ціна1 802,43₴
Ціна726 грн/кг
4,5 кг
Ціна без знижки3 630,80
Акція-10%
Ціна3 267,72₴
-15%
Royal Canin Babycat
Royal Canin Babycat
124
Код товару: 00325

Корм для кошенят від 1 до 4 місяців, а також для вагітних і годуючих кішок.

Ціна489 грн/кг
400 грамів
Ціна без знижки230,00
Акція-15%
Ціна195,50₴
Ціна500 грн/кг
2 кг
Ціна1 000,00₴
Ціна349 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки4 100,00
Акція-15%
Ціна3 485,00₴
-10%
Acana Grasslands cat 37/18
Acana Grasslands cat 37/18
93
Код товару: 00049

Повнораціонний збалансований беззерновий сухий корм на основі свіжого курячого м'яса, качки та індички з додаванням добірних овочів, фруктів, ягід і трав для котів різного віку.

Ціна1142 грн/кг
340 грамів
Ціна без знижки431,60
Акція-10%
Ціна388,44₴
Ціна1001 грн/кг
1,8 кг
Ціна без знижки2 002,70
Акція-10%
Ціна1 802,43₴
Ціна759 грн/кг
4,5 кг
Ціна без знижки3 794,70
Акція-10%
Ціна3 415,23₴
-10%
Acana Pacifica cat 37/20
Acana Pacifica cat 37/20
101
Код товару: 00050

Повнораціонний збалансований беззерновий сухий корм на основі свіжого м'яса тихоокеанічних риб з додаванням добірних фруктів, овочів і корисних трав для котів різного віку.

Ціна1160 грн/кг
340 грамів
Ціна без знижки438,30
Акція-10%
Ціна394,47₴
Ціна1029 грн/кг
1,8 кг
Ціна без знижки2 057,20
Акція-10%
Ціна1 851,48₴
Ціна796 грн/кг
4,5 кг
Ціна без знижки3 979,40
Акція-10%
Ціна3 581,46₴
-10%
Orijen Original Cat
Orijen Original Cat
55
Код товару: 14534

Високопротеїновий біологічно відповідний сухий корм на основі свіжої птиці та риби з додаванням невеликої кількості фруктів, овочів та лікарських трав для котів усіх порід на всіх стадіях життя. Цілих 85% корму складають високоякісні м'ясні інгредієнти, 15% — фрукти та овочі, 0% — зернові.

Ціна1276 грн/кг
340 грамів
Ціна без знижки482,10
Акція-10%
Ціна433,89₴
Ціна1243 грн/кг
1,8 кг
Ціна без знижки2 486,10
Акція-10%
Ціна2 237,49₴
Ціна800 грн/кг
5,4 кг
Ціна без знижки4 799,30
Акція-10%
Ціна4 319,37₴
Savory Kitten Chicken With Fresh Turkey
Savory Kitten Chicken With Fresh Turkey
130
Код товару: 12828

Збалансований низькозерновий сухий корм на основі свіжого м'яса індички та курячого м’яса для кошенят віком до 12 місяців.

Ціна745 грн/кг
400 грамів
Ціна298,00₴
Ціна608 грн/кг
2 кг
Ціна1 216,00₴
Ціна535 грн/кг
8 кг
Ціна4 281,00₴
Farmina N&D Ocean Kitten Cod, Shrimp, Pumpkin & Cantaloupe Melon
Farmina N&D Ocean Kitten Cod, Shrimp, Pumpkin & Cantaloupe Melon
53
Код товару: 17999

Повнораціонний беззерновий сухий корм із тріскою, креветками, гарбузом і динею для кошенят усіх порід віком до 12 місяців.

Ціна1167 грн/кг
300 грамів
Ціна350,00₴
Ціна979 грн/кг
1,5 кг
Ціна1 469,00₴
Ціна829 грн/кг
5 кг
Ціна4 144,00₴
-10%
Orijen Six Fresh Fish Cat & Kitten 42/20
Orijen Six Fresh Fish Cat & Kitten 42/20
64
Код товару: 00225

Високопротеїновий біологічно відповідний сухий корм на основі шести видів риб з додаванням невеликої кількості фруктів, овочів та лікарських трав для котів та кошенят всіх порід. Містить 85% рибних інгредієнтів, 15% фруктів та овочів, 0% злаків.

Ціна1311 грн/кг
340 грамів
Ціна без знижки495,40
Акція-10%
Ціна445,86₴
Ціна1343 грн/кг
1,8 кг
Ціна без знижки2 685,30
Акція-10%
Ціна2 416,77₴
Ціна873 грн/кг
5,4 кг
Ціна без знижки5 239,50
Акція-10%
Ціна4 715,55₴
Brit Care Cat Grain Free Kitten Healthy Growth & Development
Brit Care Cat Grain Free Kitten Healthy Growth & Development
121
Код товару: 12411

Повнораціонний беззерновий сухий корм на основі індички та курки для кошенят. Також підходить кішкам у період вагітності та лактації.

Ціна648 грн/кг
400 грамів
Ціна259,00₴
Ціна495 грн/кг
2 кг
Ціна989,00₴
Ціна437 грн/кг
7 кг
Ціна3 059,00₴
-15%
Royal Canin Maine Coon Kitten
Royal Canin Maine Coon Kitten
34
Код товару: 06501

Сухий корм для кошенят породи мейн-кун віком від 3 до 15 місяців, а також для вагітних і годуючих кішок цієї породи.

Ціна688 грн/кг
400 грамів
Ціна275,00₴
Ціна510 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки1 200,00
Акція-15%
Ціна1 020,00₴
-10%
Orijen Tundra Cat
Orijen Tundra Cat
47
Код товару: 14532

Високопротеїновий беззерновий сухий корм зі свіжим м'ясом качки, оленя, ягняти та різними видами риби, збагачений невеликою кількістю фруктів, овочів та лікарських трав для котів усіх порід на всіх стадіях життя. Цілих 85% корму складають високоякісні м'ясні інгредієнти, 15% — фрукти та овочі, 0% — зернові.

Ціна1596 грн/кг
340 грамів
Ціна без знижки602,90
Акція-10%
Ціна542,61₴
Ціна1636 грн/кг
1,8 кг
Ціна без знижки3 272,30
Акція-10%
Ціна2 945,07₴
Ціна1100 грн/кг
5,4 кг
Ціна без знижки6 599,10
Акція-10%
Ціна5 939,19₴
Half&Half Sterilized Cats з яловичиною для стерилізованих котів
Half&Half Sterilized Cats з яловичиною для стерилізованих котів
53
Код товару: 17421

Повноцінний сухий корм з яловичиною для стерилізованих та кастрованих котів і кошенят.

Ціна290 грн/кг
300 грамів
Ціна87,00₴
Ціна250 грн/кг
2 кг
Ціна500,00₴
Ціна228 грн/кг
8 кг
Ціна1 821,00₴
-15%
Brit Premium by Nature Kitten Chicken
Brit Premium by Nature Kitten Chicken
63
Код товару: 14338

Повнораціонний збалансований сухий корм із курячим м'ясом для кошенят віком від 1 до 12 місяців, а також вагітних і годуючих кішок усіх порід.

Ціна563 грн/кг
300 грамів
Ціна169,00₴
Ціна374 грн/кг
800 грамів
Ціна299,00₴
Ціна359 грн/кг
1,5 кг
Ціна539,00₴
Ціна276 грн/кг
8 кг
Ціна без знижки2 599,00
Акція-15%
Ціна2 209,15₴
Half&Half Kitten з яловичиною для кошенят
Half&Half Kitten з яловичиною для кошенят
20
Код товару: 17420

Повноцінний сухий корм з яловичиною для кошенят усіх порід віком до 12 місяців.

Ціна253 грн/кг
300 грамів
Ціна76,00₴
Ціна245 грн/кг
2 кг
Ціна490,00₴
Ціна207 грн/кг
8 кг
Ціна1 652,00₴
-10%
Orijen Regional Red Cat 40/20
Orijen Regional Red Cat 40/20
29
Код товару: 11252

Високопротеїновий біологічно відповідний сухий корм на основі шести видів м'яса з додаванням добірних фруктів, овочів і лікарських трав для котів усіх порід на всіх стадіях життя. Містить 85% рибних інгредієнтів, 15% фруктів та овочів, 0% зернових.

Ціна1498 грн/кг
340 грамів
Ціна без знижки565,80
Акція-10%
Ціна509,22₴
Ціна1514 грн/кг
1,8 кг
Ціна без знижки3 028,80
Акція-10%
Ціна2 725,92₴
Ціна1010 грн/кг
5,4 кг
Ціна без знижки6 060,70
Акція-10%
Ціна5 454,63₴
-15%
Savory Kitten Fresh Salmon With Marine Fish
Savory Kitten Fresh Salmon With Marine Fish
2
Код товару: 21863

Збалансований сухий корм з низьким вмістом зерна на основі свіжого лосося та морської риби для кошенят усіх порід віком до 12 місяців.

Ціна695 грн/кг
400 грамів
Ціна без знижки327,00
Акція-15%
Ціна277,95₴
Ціна669 грн/кг
2 кг
Ціна1 337,00₴
Ціна562 грн/кг
8 кг
Ціна4 495,00₴
Brit Care Cat Grain Free Kitten Gentle Digestion & Strong Immunity
Brit Care Cat Grain Free Kitten Gentle Digestion & Strong Immunity
22
Код товару: 16633

Повнораціонний беззерновий сухий корм зі свіжим лососем для налагодження процесів травлення та зміцнення імунітету у кошенят віком від 1 до 12 місяців. Також підходить кішкам у період вагітності та лактації.

Ціна748 грн/кг
400 грамів
Ціна299,00₴
Ціна550 грн/кг
2 кг
Ціна1 099,00₴
Ціна457 грн/кг
7 кг
Ціна3 199,00₴
Taste of the Wild Lowland Creek Feline Formula
Taste of the Wild Lowland Creek Feline Formula
20
Код товару: 15288

Повнораціонна беззернова формула з качкою та смаженою перепілкою для котів усіх вікових груп.

Ціна530 грн/кг
2 кг
Ціна1 059,70₴
Ціна494 грн/кг
6,6 кг
Ціна3 261,00₴
Carnilove Active Kitten Salmon & Turkey
Carnilove Active Kitten Salmon & Turkey
43
Код товару: 08291

Повнораціонний беззерновий корм із лососем та індичкою для кошенят.

Ціна1202 грн/кг
400 грамів
Ціна499,00₴
Ціна828 грн/кг
2 кг
Ціна1 689,00₴
Ціна755 грн/кг
6 кг
Ціна4 599,00₴
Taste of the Wild Rocky Mountain Feline Formula
Taste of the Wild Rocky Mountain Feline Formula
45
Код товару: 06040

Повнораціонна беззернова формула із запеченою косулею та копченим лососем для котів усіх вікових груп.

Ціна517 грн/кг
2 кг
Ціна1 033,40₴
Ціна466 грн/кг
6,6 кг
Ціна3 076,60₴
-30%
Nature's Protection Kitten
Nature's Protection Kitten
32
Код товару: 09709

Повнораціонний сухий корм для кошенят віком до 1 року.

Ціна533 грн/кг
400 грамів
Ціна213,00₴
Ціна324 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки926,00
Акція-30%
Ціна648,20₴
Ціна381 грн/кг
7 кг
Ціна2 666,00₴
Ціна382 грн/кг
18 кг
Ціна6 881,00₴
Oven-Baked Tradition Cat Urinary Chicken Grain Free
Oven-Baked Tradition Cat Urinary Chicken Grain Free
19
Код товару: 13031

Беззерновий повнораціонний сухий корм зі свіжим курячим м'ясом, фруктами та овочами для стерилізованих котів на всіх стадіях життя.

Ціна873 грн/кг
2,27 кг
Ціна1 981,00₴
Ціна731 грн/кг
4,54 кг
Ціна3 320,00₴