Перейти до основного вмісту

Сухий корм для котів (для кошенят, від 4 до 8 кг)

-20%
Hill's SP Kitten Chicken
Hill's SP Kitten Chicken
41
Код товару: 00158

Повнораціонний сухий корм із куркою для кошенят віком до 1 року.

Ціна783 грн/кг
300 грамів
Ціна без знижки261,00
Акція-10%
Ціна234,90₴
Ціна676 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки1 127,00
Акція-10%
Ціна1 014,30₴
Ціна511 грн/кг
3 кг
Ціна без знижки1 916,00
Акція-20%
Ціна1 532,80₴
Ціна405 грн/кг
5+2 кг
Ціна без знижки3 941,00
АкціяВигода 28%
Ціна2 837,52₴
Акція: Вигода 28%!

При купівлі паковання 5 кг сухого корму для котів Hill's SP Kitten Chicken - ще 2 кг такого ж корму в подарунок!

Nature's Protection Lifestyle Grain Free Cat Kitten Salmon
Nature's Protection Lifestyle Grain Free Cat Kitten Salmon
25
Код товару: 13556

Беззерновий повнораціонний сухий корм із лососем для кошенят віком до 12 місяців, вагітних і годуючих кішок.

Ціна645 грн/кг
400 грамів
Ціна258,00₴
Ціна579 грн/кг
1,5 кг
Ціна868,00₴
Ціна491 грн/кг
7 кг
Ціна3 437,00₴
Oven-Baked Tradition Cat Duck Grain Free
Oven-Baked Tradition Cat Duck Grain Free
21
Код товару: 11663

Беззерновий повнораціонний сухий корм зі свіжою качкою, фруктами та овочами для котів на всіх стадіях життя.

Ціна1470 грн/кг
1,13 кг
Ціна1 661,00₴
Ціна954 грн/кг
4,54 кг
Ціна4 331,00₴
Practik Simple "Здоровий старт" для кошенят
Practik Simple "Здоровий старт" для кошенят
4
Код товару: 20884

Повнораціонний сухий корм зі свіжою індичкою для кошенят, а також для улюблениць під час вагітності та лактації.

Ціна265 грн/кг
1 кг
Ціна265,00₴
Ціна245 грн/кг
5 кг
Ціна1 225,00₴
-20%
Nature's Protection Sterilised Junior Poultry With Krill
Nature's Protection Sterilised Junior Poultry With Krill
9
Код товару: 13550

Повнораціонний сухий корм із м'ясом птиці та крилем для стерилізованих кошенят віков від 6 до 12 місяців.

Ціна593 грн/кг
400 грамів
Ціна237,00₴
Ціна387 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки968,00
Акція-20%
Ціна774,40₴
Ціна434 грн/кг
7 кг
Ціна3 035,00₴
Taste of the Wild Canyon River Feline Formula
Taste of the Wild Canyon River Feline Formula
8
Код товару: 15289

Повнораціонна беззернова формула з фореллю та копченим лососем для котів усіх вікових груп.

Ціна530 грн/кг
2 кг
Ціна1 059,70₴
Ціна494 грн/кг
6,6 кг
Ціна3 261,00₴
BonaCibo Kitten
BonaCibo Kitten
40
Код товару: 12583

Збалансований та повнораціонний сухий корм на основі курячого м'яса, анчоусів і рису для кошенят віком до 12 місяців, вагітних та годуючих кішок усіх порід.

Ціна321 грн/кг
1,5 кг
Ціна482,00₴
Ціна338 грн/кг
5 кг
Ціна1 687,80₴
1st Choice Kitten
1st Choice Kitten
70
Код товару: 00020

Збалансований сухий корм на основі курячого м'яса для кошенят віком від 2 до 12 місяців, а також вагітних і годуючих кішок.

Ціна571 грн/кг
2,72 кг
Ціна1 553,00₴
Ціна529 грн/кг
5,44 кг
Ціна2 877,00₴
Oven-Baked Tradition Cat Fish Grain Free
Oven-Baked Tradition Cat Fish Grain Free
13
Код товару: 11662

Беззерновий високопротеїновий сухий корм зі свіжою рибою, фруктами та овочами для котів на всіх стадіях життя.

Ціна1470 грн/кг
1,13 кг
Ціна1 661,00₴
Ціна928 грн/кг
4,54 кг
Ціна4 215,00₴
-25%
Pure Nurture Grain Free Turkey with Peas Cat All Lifestages
Pure Nurture Grain Free Turkey with Peas Cat All Lifestages
Немає відгуків
Код товару: 21692

Повноцінний беззерновий сухий корм з індичкою та горохом для котів на всіх стадіях життя.

Ціна762 грн/кг
1,5 кг
Ціна1 142,52₴
Ціна476 грн/кг
8 кг
Ціна без знижки5 077,39
Акція-25%
Ціна3 808,04₴
Reflex Plus Kitten Chicken
Reflex Plus Kitten Chicken
9
Код товару: 15095

Повнораціонний сухий корм з куркою для кошенят віком від 2 до 12 місяців.

Ціна331 грн/кг
1,5 кг
Ціна496,00₴
Ціна293 грн/кг
8 кг
Ціна2 342,00₴
Oven-Baked Tradition Cat Chicken Grain Free
Oven-Baked Tradition Cat Chicken Grain Free
18
Код товару: 11664

Беззерновий високопротеїновий сухий корм зі свіжою куркою, фруктами та овочами для котів на всіх стадіях життя.

Ціна1470 грн/кг
1,13 кг
Ціна1 661,00₴
Ціна891 грн/кг
4,54 кг
Ціна4 046,00₴
-30%
Pure Nurture Grain Free Salmon with Peas Cat All Lifestages
Pure Nurture Grain Free Salmon with Peas Cat All Lifestages
Немає відгуків
Код товару: 21693

Повноцінний беззерновий сухий корм з лососем і горохом для котів на всіх стадіях життя.

Ціна924 грн/кг
1,5 кг
Ціна1 386,66₴
Ціна551 грн/кг
8 кг
Ціна без знижки6 296,21
Акція-30%
Ціна4 407,35₴
Клуб 4 Лапи Premium з куркою для кошенят
Клуб 4 Лапи Premium з куркою для кошенят
157
Код товару: 09884

Повнораціонний сухий корм з куркою для кошенят віком від 2 до 12 місяців.

Ціна272 грн/кг
300 грамів
Ціна81,50₴
Ціна241 грн/кг
2 кг
Ціна482,90₴
Ціна221 грн/кг
5 кг
Ціна1 106,60₴
Ціна201 грн/кг
14 кг
Ціна2 816,80₴
Клуб 4 Лапи Premium з лососем для кошенят
Клуб 4 Лапи Premium з лососем для кошенят
18
Код товару: 15930

Повнораціонний сухий корм з лососем для кошенят віком від 2 до 12 місяців.

Ціна221 грн/кг
5 кг
Ціна1 106,60₴