Перейти до основного вмісту

Сухий корм для котів (для кошенят, суперпреміум)

Вигода 50%!
Optimeal Kittens
Optimeal Kittens
299
Код товару: 07510

Повнораціонний сухий корм на основі м'яса курки для кошенят.

Ціна253 грн/кг
200 + 200 грамів
Ціна без знижки202,00
АкціяВигода 50%!
Ціна101,20₴
Акція: Вигода 50%!

При купівлі паковання 200 грамів сухого корму для кошенят Optimeal Kittens - ще 200 грамів безкоштовно!

Ціна448 грн/кг
700 грамів
Ціна313,50₴
Ціна437 грн/кг
1,5 кг
Ціна655,30₴
Ціна409 грн/кг
4 кг
Ціна1 635,30₴
-30%
Purina Pro Plan Kitten Healthy Start Chicken
Purina Pro Plan Kitten Healthy Start Chicken
594
Код товару: 00274

Повнораціонний сухий корм на основі м'яса курки для кошенят, а також вагітних і годуючих кішок.

Ціна342 грн/кг
400 грамів
Ціна без знижки195,60
АкціяРозіграш!
Акція-30%
Ціна136,92₴
Акція: Розіграш цінних подарунків!

З 01 жовтня по 31 жовтня купуйте будь-яку продукцію TM Purina Pro Plan на суму від 1500 грн. та беріть участь у розіграші цінних подарунків. Результати розіграшу 11 листопада на нашій сторінці у Instagram. Більше інформації на сторінці бренду.

Ціна381 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки671,91
АкціяРозіграш!
Акція-15%
Ціна571,12₴
Акція: Розіграш цінних подарунків!

З 01 жовтня по 31 жовтня купуйте будь-яку продукцію TM Purina Pro Plan на суму від 1500 грн. та беріть участь у розіграші цінних подарунків. Результати розіграшу 11 листопада на нашій сторінці у Instagram. Більше інформації на сторінці бренду.

Ціна277 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки3 957,90
АкціяРозіграш!
Акція-30%
Ціна2 770,53₴
Акція: Розіграш цінних подарунків!

З 01 жовтня по 31 жовтня купуйте будь-яку продукцію TM Purina Pro Plan на суму від 1500 грн. та беріть участь у розіграші цінних подарунків. Результати розіграшу 11 листопада на нашій сторінці у Instagram. Більше інформації на сторінці бренду.

-15%
Royal Canin Kitten
Royal Canin Kitten
284
Код товару: 00334

Корм для кошенят від 4 до 12 місяців.

Ціна550 грн/кг
400 грамів
Ціна220,00₴
Ціна550 грн/кг
1,2 кг
Ціна660,00₴
Ціна500 грн/кг
2 кг
Ціна1 000,00₴
Ціна480 грн/кг
4 кг
Ціна1 920,00₴
Ціна378 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки4 450,00
Акція-15%
Ціна3 782,50₴
-15%
Royal Canin Babycat
Royal Canin Babycat
124
Код товару: 00325

Корм для кошенят від 1 до 4 місяців, а також для вагітних і годуючих кішок.

Ціна489 грн/кг
400 грамів
Ціна без знижки230,00
Акція-15%
Ціна195,50₴
Ціна500 грн/кг
2 кг
Ціна1 000,00₴
Ціна349 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки4 100,00
Акція-15%
Ціна3 485,00₴
-10%
Josera NatureCat
Josera NatureCat
91
Код товару: 08786

Беззерновий корм на основі м'яса птиці і лосося для кошенят старше 6 місяців і дорослих котів. Легкоперетравлювана формула, не містить зернових, підходить для котів з чутливим травленням.

Ціна540 грн/кг
400 грамів
Ціна без знижки240,00
Акція-10%
Ціна216,00₴
Ціна394 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки876,00
Акція-10%
Ціна788,40₴
Ціна399 грн/кг
10+1 кг
Ціна без знижки4 829,00
АкціяВигода 10%
Ціна4 390,00₴
Акція: Вигода 10%!

При купівлі паковання 10 кг сухого корму для котів Josera NatureCat - ще 1 кг такого ж корму в подарунок!

Farmina N&D Prime Grain Free Kitten Chicken & Pomegranate
Farmina N&D Prime Grain Free Kitten Chicken & Pomegranate
37
Код товару: 18061

Збалансований беззерновий сухий корм з куркою та гранатом для кошенят усіх порід віком до 12 місяців.

Ціна1167 грн/кг
300 грамів
Ціна350,00₴
Ціна894 грн/кг
1,5 кг
Ціна1 341,00₴
Ціна654 грн/кг
10 кг
Ціна6 539,00₴
Savory Kitten Chicken With Fresh Turkey
Savory Kitten Chicken With Fresh Turkey
130
Код товару: 12828

Збалансований низькозерновий сухий корм на основі свіжого м'яса індички та курячого м’яса для кошенят віком до 12 місяців.

Ціна745 грн/кг
400 грамів
Ціна298,00₴
Ціна608 грн/кг
2 кг
Ціна1 216,00₴
Ціна535 грн/кг
8 кг
Ціна4 281,00₴
Farmina N&D Ocean Kitten Cod, Shrimp, Pumpkin & Cantaloupe Melon
Farmina N&D Ocean Kitten Cod, Shrimp, Pumpkin & Cantaloupe Melon
53
Код товару: 17999

Повнораціонний беззерновий сухий корм із тріскою, креветками, гарбузом і динею для кошенят усіх порід віком до 12 місяців.

Ціна1167 грн/кг
300 грамів
Ціна350,00₴
Ціна979 грн/кг
1,5 кг
Ціна1 469,00₴
Ціна829 грн/кг
5 кг
Ціна4 144,00₴
-15%
Royal Canin Kitten Sterilised
Royal Canin Kitten Sterilised
73
Код товару: 05819

Повнораціонний сухий корм для кошенят віком від 6 до 12 місяців після процедури кастрації або стерилізації.

Ціна510 грн/кг
400 грамів
Ціна без знижки240,00
Акція-15%
Ціна204,00₴
Ціна440 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки1 035,00
Акція-15%
Ціна879,75₴
Brit Care Cat Grain Free Kitten Healthy Growth & Development
Brit Care Cat Grain Free Kitten Healthy Growth & Development
121
Код товару: 12411

Повнораціонний беззерновий сухий корм на основі індички та курки для кошенят. Також підходить кішкам у період вагітності та лактації.

Ціна648 грн/кг
400 грамів
Ціна259,00₴
Ціна495 грн/кг
2 кг
Ціна989,00₴
Ціна437 грн/кг
7 кг
Ціна3 059,00₴
-15%
Monge Kitten Chicken
Monge Kitten Chicken
53
Код товару: 11108

Повнораціонний сухий корм із куркою для кошенят віком від 1 до 12 місяців.

Ціна588 грн/кг
400 грамів
Ціна235,00₴
Ціна419 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки740,00
Акція-15%
Ціна629,00₴
Ціна365 грн/кг
10 кг
Ціна3 650,00₴
-10%
Josera Cat Minette (Kitten)
Josera Cat Minette (Kitten)
100
Код товару: 05190

Повноцінний корм супер-преміум класу для кошенят до 12-місячного віку, а також вагітних і годуючих кішок. Спеціальна формула ідеально забезпечує потребу в енергії, поживних речовинах, вітамінах та мікроелементах організм зростаючого кошеняти.

Ціна484 грн/кг
400 грамів
Ціна без знижки215,00
Акція-10%
Ціна193,50₴
Ціна350 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки778,00
Акція-10%
Ціна700,20₴
Ціна325 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки3 610,00
Акція-10%
Ціна3 249,00₴
-15%
Royal Canin Maine Coon Kitten
Royal Canin Maine Coon Kitten
34
Код товару: 06501

Сухий корм для кошенят породи мейн-кун віком від 3 до 15 місяців, а також для вагітних і годуючих кішок цієї породи.

Ціна688 грн/кг
400 грамів
Ціна275,00₴
Ціна510 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки1 200,00
Акція-15%
Ціна1 020,00₴
Practik Fresh "4 протеїни" для котів і кошенят
Practik Fresh "4 протеїни" для котів і кошенят
14
Код товару: 20871

Повнораціонний сухий корм з індичкою, яловичиною, кроликом та лососем для кошенят і дорослих котів усіх порід, зокрема підходить для стерилізованих і кастрованих улюбленців.

Ціна345 грн/кг
1 кг
Ціна345,00₴
-20%
Home Food з куркою та рисом для кошенят
Home Food з куркою та рисом для кошенят
98
Код товару: 10031

Повнораціонний сухий корм з куркою і рисом для кошенят віком до 12 місяців.

Ціна550 грн/кг
200 грамів
Ціна110,00₴
Ціна503 грн/кг
400 грамів
Ціна201,00₴
Ціна339 грн/кг
1,6 кг
Ціна без знижки677,00
Акція-20%
Ціна541,60₴
Ціна371 грн/кг
10 кг
Ціна3 705,00₴
-15%
Royal Canin British Shorthair Kitten
Royal Canin British Shorthair Kitten
77
Код товару: 05107

Корм для кошенят британської короткошерстої породи віком від 4 до 12 місяців.

Ціна584 грн/кг
400 грамів
Ціна без знижки275,00
Акція-15%
Ціна233,75₴
Ціна510 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки1 200,00
Акція-15%
Ціна1 020,00₴
Ціна468 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки5 500,00
Акція-15%
Ціна4 675,00₴
-15%
Savory Kitten Fresh Salmon With Marine Fish
Savory Kitten Fresh Salmon With Marine Fish
2
Код товару: 21863

Збалансований сухий корм з низьким вмістом зерна на основі свіжого лосося та морської риби для кошенят усіх порід віком до 12 місяців.

Ціна695 грн/кг
400 грамів
Ціна без знижки327,00
Акція-15%
Ціна277,95₴
Ціна669 грн/кг
2 кг
Ціна1 337,00₴
Ціна562 грн/кг
8 кг
Ціна4 495,00₴
Brit Care Cat Grain Free Kitten Gentle Digestion & Strong Immunity
Brit Care Cat Grain Free Kitten Gentle Digestion & Strong Immunity
22
Код товару: 16633

Повнораціонний беззерновий сухий корм зі свіжим лососем для налагодження процесів травлення та зміцнення імунітету у кошенят віком від 1 до 12 місяців. Також підходить кішкам у період вагітності та лактації.

Ціна748 грн/кг
400 грамів
Ціна299,00₴
Ціна550 грн/кг
2 кг
Ціна1 099,00₴
Ціна457 грн/кг
7 кг
Ціна3 199,00₴
Monge Kitten Monoprotein Beef
Monge Kitten Monoprotein Beef
19
Код товару: 17055

Повнораціонний сухий корм із яловичиною для кошенят віком від 1 до 12 місяців.

Ціна688 грн/кг
400 грамів
Ціна275,00₴
Ціна600 грн/кг
1,5 кг
Ціна900,00₴
-15%
Purina Pro Plan LiveClear Kitten Turkey
Purina Pro Plan LiveClear Kitten Turkey
21
Код товару: 13506

Повнораціонний сухий корм з індичкою для зменшення кількості алергенів на шерсті та шкірі у кошенят віком від 1 до 12 місяців.

Ціна468 грн/кг
1,4 кг
Ціна без знижки770,91
АкціяРозіграш!
Акція-15%
Ціна655,27₴
Акція: Розіграш цінних подарунків!

З 01 жовтня по 31 жовтня купуйте будь-яку продукцію TM Purina Pro Plan на суму від 1500 грн. та беріть участь у розіграші цінних подарунків. Результати розіграшу 11 листопада на нашій сторінці у Instagram. Більше інформації на сторінці бренду.

-15%
Monge Kitten Monoprotein Duck
Monge Kitten Monoprotein Duck
16
Код товару: 17054

Повнораціонний сухий корм із качкою для кошенят віком від 1 до 12 місяців.

Ціна688 грн/кг
400 грамів
Ціна275,00₴
Ціна510 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки900,00
Акція-15%
Ціна765,00₴
-10%
Josera Kitten Grainfree 36/22
Josera Kitten Grainfree 36/22
33
Код товару: 13776

Збалансований беззерновий сухий корм із м'ясом свійської птиці та картоплею для кошенят, а також вагітних і годуючих кішок усіх порід.

Ціна488 грн/кг
400 грамів
Ціна без знижки217,00
Акція-10%
Ціна195,30₴
Ціна421 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки936,00
Акція-10%
Ціна842,40₴
Ціна389 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки4 320,00
Акція-10%
Ціна3 888,00₴
Taste of the Wild Lowland Creek Feline Formula
Taste of the Wild Lowland Creek Feline Formula
20
Код товару: 15288

Повнораціонна беззернова формула з качкою та смаженою перепілкою для котів усіх вікових груп.

Ціна530 грн/кг
2 кг
Ціна1 059,70₴
Ціна494 грн/кг
6,6 кг
Ціна3 261,00₴
Monge Kitten Monoprotein Trout
Monge Kitten Monoprotein Trout
12
Код товару: 17053

Повнораціонний сухий корм із фореллю для кошенят віком від 1 до 12 місяців.

Ціна638 грн/кг
400 грамів
Ціна255,00₴
Ціна550 грн/кг
1,5 кг
Ціна825,00₴
Ціна411 грн/кг
10 кг
Ціна4 110,00₴