Перейти до основного вмісту

Сухий корм для котів (для кошенят, суперпреміум)

Exclusion Noble Grain Cat Kitten Chicken
Exclusion Noble Grain Cat Kitten Chicken
5
Код товару: 18017

Повноцінний монопротеїновий сухий корм із м’ясом курки для кошенят усіх порід віком від 2 до 12 місяців.

Ціна907 грн/кг
300 грамів
Ціна272,00₴
Ціна767 грн/кг
1,5 кг
Ціна1 150,00₴
Ціна412 грн/кг
12 кг
Ціна4 945,00₴
Carnilove Active Kitten Salmon & Turkey
Carnilove Active Kitten Salmon & Turkey
43
Код товару: 08291

Повнораціонний беззерновий корм із лососем та індичкою для кошенят.

Ціна1202 грн/кг
400 грамів
Ціна499,00₴
Ціна828 грн/кг
2 кг
Ціна1 689,00₴
Ціна755 грн/кг
6 кг
Ціна4 599,00₴
Taste of the Wild Rocky Mountain Feline Formula
Taste of the Wild Rocky Mountain Feline Formula
45
Код товару: 06040

Повнораціонна беззернова формула із запеченою косулею та копченим лососем для котів усіх вікових груп.

Ціна517 грн/кг
2 кг
Ціна1 033,40₴
Ціна466 грн/кг
6,6 кг
Ціна3 076,60₴
-30%
Nature's Protection Kitten
Nature's Protection Kitten
32
Код товару: 09709

Повнораціонний сухий корм для кошенят віком до 1 року.

Ціна533 грн/кг
400 грамів
Ціна213,00₴
Ціна324 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки926,00
Акція-30%
Ціна648,20₴
Ціна381 грн/кг
7 кг
Ціна2 666,00₴
Ціна382 грн/кг
18 кг
Ціна6 881,00₴
Oven-Baked Tradition Cat Urinary Chicken Grain Free
Oven-Baked Tradition Cat Urinary Chicken Grain Free
19
Код товару: 13031

Беззерновий повнораціонний сухий корм зі свіжим курячим м'ясом, фруктами та овочами для стерилізованих котів на всіх стадіях життя.

Ціна873 грн/кг
2,27 кг
Ціна1 981,00₴
Ціна731 грн/кг
4,54 кг
Ціна3 320,00₴
-20%
Hill's SP Kitten Chicken
Hill's SP Kitten Chicken
41
Код товару: 00158

Повнораціонний сухий корм із куркою для кошенят віком до 1 року.

Ціна783 грн/кг
300 грамів
Ціна без знижки261,00
Акція-10%
Ціна234,90₴
Ціна676 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки1 127,00
Акція-10%
Ціна1 014,30₴
Ціна511 грн/кг
3 кг
Ціна без знижки1 916,00
Акція-20%
Ціна1 532,80₴
Ціна405 грн/кг
5+2 кг
Ціна без знижки3 941,00
АкціяВигода 28%
Ціна2 837,52₴
Акція: Вигода 28%!

При купівлі паковання 5 кг сухого корму для котів Hill's SP Kitten Chicken - ще 2 кг такого ж корму в подарунок!

Nature's Protection Lifestyle Grain Free Cat Kitten Salmon
Nature's Protection Lifestyle Grain Free Cat Kitten Salmon
25
Код товару: 13556

Беззерновий повнораціонний сухий корм із лососем для кошенят віком до 12 місяців, вагітних і годуючих кішок.

Ціна645 грн/кг
400 грамів
Ціна258,00₴
Ціна579 грн/кг
1,5 кг
Ціна868,00₴
Ціна491 грн/кг
7 кг
Ціна3 437,00₴
Oven-Baked Tradition Cat Duck Grain Free
Oven-Baked Tradition Cat Duck Grain Free
21
Код товару: 11663

Беззерновий повнораціонний сухий корм зі свіжою качкою, фруктами та овочами для котів на всіх стадіях життя.

Ціна1470 грн/кг
1,13 кг
Ціна1 661,00₴
Ціна954 грн/кг
4,54 кг
Ціна4 331,00₴
Practik Simple "Здоровий старт" для кошенят
Practik Simple "Здоровий старт" для кошенят
4
Код товару: 20884

Повнораціонний сухий корм зі свіжою індичкою для кошенят, а також для улюблениць під час вагітності та лактації.

Ціна265 грн/кг
1 кг
Ціна265,00₴
Ціна245 грн/кг
5 кг
Ціна1 225,00₴
-20%
Nature's Protection Sterilised Junior Poultry With Krill
Nature's Protection Sterilised Junior Poultry With Krill
9
Код товару: 13550

Повнораціонний сухий корм із м'ясом птиці та крилем для стерилізованих кошенят віков від 6 до 12 місяців.

Ціна593 грн/кг
400 грамів
Ціна237,00₴
Ціна387 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки968,00
Акція-20%
Ціна774,40₴
Ціна434 грн/кг
7 кг
Ціна3 035,00₴
Taste of the Wild Canyon River Feline Formula
Taste of the Wild Canyon River Feline Formula
8
Код товару: 15289

Повнораціонна беззернова формула з фореллю та копченим лососем для котів усіх вікових груп.

Ціна530 грн/кг
2 кг
Ціна1 059,70₴
Ціна494 грн/кг
6,6 кг
Ціна3 261,00₴
-15%
Mystic Kitten Low Grain Chicken
Mystic Kitten Low Grain Chicken
2
Код товару: 17810

Повноцінний низькозерновий сухий корм із куркою для кошенят віком від 6 тижнів до 12 місяців.

Ціна454 грн/кг
500 грамів
Ціна без знижки267,00
Акція-15%
Ціна226,95₴
Ціна496 грн/кг
1,5 кг
Ціна744,00₴
Ціна384 грн/кг
15 кг
Ціна5 767,00₴
BonaCibo Kitten
BonaCibo Kitten
40
Код товару: 12583

Збалансований та повнораціонний сухий корм на основі курячого м'яса, анчоусів і рису для кошенят віком до 12 місяців, вагітних та годуючих кішок усіх порід.

Ціна321 грн/кг
1,5 кг
Ціна482,00₴
Ціна338 грн/кг
5 кг
Ціна1 687,80₴
1st Choice Kitten
1st Choice Kitten
70
Код товару: 00020

Збалансований сухий корм на основі курячого м'яса для кошенят віком від 2 до 12 місяців, а також вагітних і годуючих кішок.

Ціна571 грн/кг
2,72 кг
Ціна1 553,00₴
Ціна529 грн/кг
5,44 кг
Ціна2 877,00₴
Schesir Cat Kitten
Schesir Cat Kitten
8
Код товару: 11826

Повнораціонний монопротеїновий сухий корм із куркою для кошенят віком від 2 до 12 місяців.

Ціна730 грн/кг
400 грамів
Ціна292,00₴
Ціна557 грн/кг
1,5 кг
Ціна836,00₴
Oven-Baked Tradition Cat Fish Grain Free
Oven-Baked Tradition Cat Fish Grain Free
13
Код товару: 11662

Беззерновий високопротеїновий сухий корм зі свіжою рибою, фруктами та овочами для котів на всіх стадіях життя.

Ціна1470 грн/кг
1,13 кг
Ціна1 661,00₴
Ціна928 грн/кг
4,54 кг
Ціна4 215,00₴
Reflex Plus Kitten British Shorthair
Reflex Plus Kitten British Shorthair
Немає відгуків
Код товару: 19785

Повнораціонний сухий корм для кошенят породи британська короткошерста віком від 2 до 12 місяців.

Ціна514 грн/кг
1,5 кг
Ціна771,00₴
-25%
Pure Nurture Grain Free Turkey with Peas Cat All Lifestages
Pure Nurture Grain Free Turkey with Peas Cat All Lifestages
Немає відгуків
Код товару: 21692

Повноцінний беззерновий сухий корм з індичкою та горохом для котів на всіх стадіях життя.

Ціна762 грн/кг
1,5 кг
Ціна1 142,52₴
Ціна476 грн/кг
8 кг
Ціна без знижки5 077,39
Акція-25%
Ціна3 808,04₴
Reflex Plus Kitten Chicken
Reflex Plus Kitten Chicken
9
Код товару: 15095

Повнораціонний сухий корм з куркою для кошенят віком від 2 до 12 місяців.

Ціна331 грн/кг
1,5 кг
Ціна496,00₴
Ціна293 грн/кг
8 кг
Ціна2 342,00₴
Oven-Baked Tradition Cat Chicken Grain Free
Oven-Baked Tradition Cat Chicken Grain Free
18
Код товару: 11664

Беззерновий високопротеїновий сухий корм зі свіжою куркою, фруктами та овочами для котів на всіх стадіях життя.

Ціна1470 грн/кг
1,13 кг
Ціна1 661,00₴
Ціна891 грн/кг
4,54 кг
Ціна4 046,00₴
Nature's Protection Kitten Large Breed
Nature's Protection Kitten Large Breed
1
Код товару: 11537

Повнораціонний сухий корм для кошенят великих порід віком до 15 місяців.

Ціна599 грн/кг
2 кг
Ціна1 197,00₴
Ціна411 грн/кг
18 кг
Ціна7 403,00₴
Bon Appetit Kitten Chicken and Rice
Bon Appetit Kitten Chicken and Rice
14
Код товару: 12142

Повнораціонний сухий корм із куркою та рисом для кошенят із моменту відлучення від матері до досягнення віку 12 місяців.

Ціна748 грн/кг
400 грамів
Ціна299,00₴
Ціна540 грн/кг
1,5 кг
Ціна810,00₴
Ціна421 грн/кг
12 кг
Ціна5 055,00₴
-30%
Pure Nurture Grain Free Salmon with Peas Cat All Lifestages
Pure Nurture Grain Free Salmon with Peas Cat All Lifestages
Немає відгуків
Код товару: 21693

Повноцінний беззерновий сухий корм з лососем і горохом для котів на всіх стадіях життя.

Ціна924 грн/кг
1,5 кг
Ціна1 386,66₴
Ціна551 грн/кг
8 кг
Ціна без знижки6 296,21
Акція-30%
Ціна4 407,35₴
Новинка
Mera Cats Kitten Salmon (Lachs)
Mera Cats Kitten Salmon (Lachs)
Немає відгуків
Код товару: 22407

Повнораціонний беззерновий сухий корм зі свіжим лососем для кошенят віком від 2 до 12 місяців.

Ціна866 грн/кг
400 грамм
Ціна346,38₴
Ціна583 грн/кг
2 кг
Ціна1 165,02₴