Перейти до основного вмісту

Сухий корм для котів (для кошенят, суперпреміум)

Oven-Baked Tradition Kitten
Oven-Baked Tradition Kitten
9
Код товару: 11659

Повнораціонний сухий корм зі свіжим м'ясом курки для кошенят віком від 1 до 12 місяців.

Ціна916 грн/кг
1,13 кг
Ціна1 035,00₴
Ціна805 грн/кг
2,27 кг
Ціна1 827,00₴
Mera Cats Kitten Сhicken (Huhn)
Mera Cats Kitten Сhicken (Huhn)
2
Код товару: 14606

Повнораціонний беззерновий сухий корм зі свіжим м'ясом курки для кошенят віком від 2 до 12 місяців.

Ціна866 грн/кг
400 грамів
Ціна346,38₴
Ціна583 грн/кг
2 кг
Ціна1 165,02₴
Oven-Baked Tradition Cat Red Meat Grain Free
Oven-Baked Tradition Cat Red Meat Grain Free
5
Код товару: 17147

Беззерновий високопротеїновий сухий корм зі свіжим червоним м'ясом, фруктами та овочами для котів на всіх стадіях життя.

Ціна1678 грн/кг
1,13 кг
Ціна1 896,00₴
Ціна1139 грн/кг
4,54 кг
Ціна5 169,00₴
Carnilove True Fresh Kitten Beef
Carnilove True Fresh Kitten Beef
Немає відгуків
Код товару: 21524

Повнораціонний беззерновий корм зі свіжою яловичиною для кошенят.

Ціна1178 грн/кг
400 грамів
Ціна489,00₴
Ціна808 грн/кг
2 кг
Ціна1 649,00₴
Reflex Plus Kitten Salmon
Reflex Plus Kitten Salmon
Немає відгуків
Код товару: 18290

Повнораціонний сухий корм з лососем для кошенят віком від 2 до 12 місяців.

Ціна392 грн/кг
1,5 кг
Ціна588,00₴
Ціна325 грн/кг
15 кг
Ціна4 882,00₴
Hill's SP Kitten Tuna
Hill's SP Kitten Tuna
14
Код товару: 00159

Повнораціонний сухий корм із тунцем для кошенят віком до 1 року.

Ціна751 грн/кг
1,5 кг
Ціна1 127,00₴
Morando Tradizioni Kitten Rich in Chicken and with Salmon
Morando Tradizioni Kitten Rich in Chicken and with Salmon
Немає відгуків
Код товару: 21112

Повнораціонний сухий корм з куркою та лососем для кошенят.

Ціна495 грн/кг
400 грамів
Ціна198,00₴
Reflex Plus Kitten Persian
Reflex Plus Kitten Persian
Немає відгуків
Код товару: 19787

Повнораціонний сухий корм для кошенят перської породи віком від 2 до 12 місяців.

Ціна514 грн/кг
1,5 кг
Ціна771,00₴
Mera Cats Kitten Duck (Ente)
Mera Cats Kitten Duck (Ente)
3
Код товару: 14605

Повнораціонний беззерновий сухий корм зі свіжим м'ясом качки для кошенят віком від 2 до 12 місяців.

Ціна883 грн/кг
400 грамів
Ціна353,10₴
Ціна544 грн/кг
2 кг
Ціна1 088,80₴