Перейти до основного вмісту

Сухий корм для котів (для котів похилого віку, домашня птиця)

-15%
Royal Canin Ageing Sterilised 11+
Royal Canin Ageing Sterilised 11+
24
Код товару: 20739

Повнораціонний сухий корм для стерилізованих та кастрованих котів віком від 11 років.

Ціна563 грн/кг
400 грамів
Ціна без знижки265,00
Акція-15%
Ціна225,25₴
Ціна468 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки1 100,00
Акція-15%
Ціна935,00₴
-10%
Josera Cat Catelux
Josera Cat Catelux
50
Код товару: 08787

Сухий корм на основі м'яса качки і картоплі для дорослих довгошерстих котів. Сприяє виведенню ковтунів шерсті з травної системи, а також містить необхідні речовини для підтримки краси і здоров'я шкіри і шерсті.

Ціна540 грн/кг
400 грамів
Ціна без знижки240,00
Акція-10%
Ціна216,00₴
Ціна350 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки778,00
Акція-10%
Ціна700,20₴
Ціна325 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки3 610,00
Акція-10%
Ціна3 249,00₴
-15%
Royal Canin Ageing 11+
Royal Canin Ageing 11+
13
Код товару: 20630

Повнораціонний сухий корм для котів віком від 11 років.

Ціна563 грн/кг
400 грамів
Ціна без знижки265,00
Акція-15%
Ціна225,25₴
Ціна550 грн/кг
2 кг
Ціна1 100,00₴
-15%
Royal Canin Light Weight Care
Royal Canin Light Weight Care
30
Код товару: 06589

Повнораціонний сухий корм для контролю ваги у дорослих котів, схильних до повноти.

Ціна713 грн/кг
400 грамів
Ціна285,00₴
Ціна536 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки945,00
Акція-15%
Ціна803,25₴
-10%
Josera Cat Indoor
Josera Cat Indoor
2
Код товару: 21140

Повнораціонний беззерновий сухий корм для дорослих стерилізованих і кастрованих котів, які живуть в приміщенні.

Ціна600 грн/кг
400 грамів
Ціна240,00₴
Ціна394 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки876,00
Акція-10%
Ціна788,40₴
Ціна399 грн/кг
10+1 кг
Ціна без знижки4 829,00
АкціяВигода 10%
Ціна4 390,00₴
Акція: Вигода 10%!

При купівлі паковання 10 кг сухого корму для котів Josera Cat Indoor - ще 1 кг такого ж корму в подарунок!

-15%
Royal Canin Indoor 7+
Royal Canin Indoor 7+
16
Код товару: 00332

Повнораціонний сухий корм для котів старше 7 років, що живуть в приміщенні.

Ціна442 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки780,00
Акція-15%
Ціна663,00₴
Ціна506 грн/кг
3,5 кг
Ціна1 770,00₴
Nature's Protection Cat Indoor
Nature's Protection Cat Indoor
16
Код товару: 09689

Повнораціонний сухий корм для дорослих котів, які перебувають у домашніх умовах.

Ціна635 грн/кг
400 грамів
Ціна254,00₴
Ціна545 грн/кг
2 кг
Ціна1 090,00₴
Ціна391 грн/кг
7 кг
Ціна2 734,00₴
Ціна362 грн/кг
18 кг
Ціна6 508,00₴
-10%
Josera JosiCat Crunchy Chicken
Josera JosiCat Crunchy Chicken
30
Код товару: 08207

Повноцінний сухий корм преміум класу з куркою для дорослих котів з нормальним рівнем активності. Забезпечує потребу котів в поживних речовинах, вітамінах, мікроелементах, а також привабливий за смаком і запахом.

Ціна242 грн/кг
650 грамів
Ціна без знижки175,00
Акція-10%
Ціна157,50₴
Ціна233 грн/кг
1,9 кг
Ціна без знижки492,00
Акція-10%
Ціна442,80₴
Ціна176 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки1 950,00
Акція-10%
Ціна1 755,00₴
-10%
Josera Cat Senior
Josera Cat Senior
17
Код товару: 08788

Повнораціонний корм для котів похилого віку і котів, які страждають на хронічну ниркову недостатність.

Ціна365 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки812,00
Акція-10%
Ціна730,80₴
Ціна343 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки3 810,00
Акція-10%
Ціна3 429,00₴
-10%
Josera DailyCat
Josera DailyCat
22
Код товару: 10902

Повнораціонний беззерновий сухий корм із птицею та солодкою картоплею для дорослих котів із чутливим травленням.

Ціна527 грн/кг
400 грамів
Ціна без знижки234,00
Акція-10%
Ціна210,60₴
Ціна365 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки812,00
Акція-10%
Ціна730,80₴
Ціна381 грн/кг
10 кг
Ціна3 810,00₴
Nature's Protection Cat Senior
Nature's Protection Cat Senior
4
Код товару: 09714

Повнораціонний сухий корм з м'ясом птиці для котів похилого віку, які старші 10 років.

Ціна598 грн/кг
400 грамів
Ціна239,00₴
Ціна580 грн/кг
2 кг
Ціна1 159,00₴
Ціна403 грн/кг
7 кг
Ціна2 822,00₴
Royal Canin Sterilised 7+
Royal Canin Sterilised 7+
108
Код товару: 05821

Повнораціонний сухий корм для стерилізованих/кастрованих котів та кішок віком від 7 до 12 років.

Ціна650 грн/кг
400 грамів
Ціна260,00₴
Ціна540 грн/кг
1,5 кг
Ціна810,00₴
Ціна500 грн/кг
10 кг
Ціна5 000,00₴
Josera Cat Naturelle
Josera Cat Naturelle
46
Код товару: 10239

Повнораціонний беззерновий сухий корм для дорослих стерилізованих кішок і кастрованих котів.

Ціна439 грн/кг
10 кг
Ціна4 390,00₴