Перейти до основного вмісту

Сухий корм для котів (для котів похилого віку, на основі риби)

-10%
Brit Premium by Nature Cat Adult Salmon
Brit Premium by Nature Cat Adult Salmon
18
Код товару: 14336

Повнораціонний збалансований сухий корм із лососем для дорослих котів усіх порід.

Ціна507 грн/кг
300 грамів
Ціна без знижки169,00
Акція-10%
Ціна152,10₴
Ціна359 грн/кг
800 грамів
Ціна без знижки319,00
Акція-10%
Ціна287,10₴
Ціна323 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки539,00
Акція-10%
Ціна485,10₴
Ціна325 грн/кг
8 кг
Ціна2 599,00₴
Taste of the Wild Rocky Mountain Feline Formula
Taste of the Wild Rocky Mountain Feline Formula
45
Код товару: 06040

Повнораціонна беззернова формула із запеченою косулею та копченим лососем для котів усіх вікових груп.

Ціна584 грн/кг
2 кг
Ціна1 167,70₴
Ціна527 грн/кг
6,6 кг
Ціна3 476,60₴
-30%
Oven-Baked Tradition Cat Urinary Chicken Grain Free
Oven-Baked Tradition Cat Urinary Chicken Grain Free
19
Код товару: 13031

Беззерновий повнораціонний сухий корм зі свіжим курячим м'ясом, фруктами та овочами для стерилізованих котів на всіх стадіях життя.

Ціна873 грн/кг
2,27 кг
Ціна1 981,00₴
Ціна512 грн/кг
4,54 кг
Ціна без знижки3 320,00
Акція-30%
Ціна2 324,00₴
-10%
Orijen Fit & Trim 42/15
Orijen Fit & Trim 42/15
23
Код товару: 08866

Високопротеїновий біологічно відповідний сухий корм зі свіжим м'ясом курчати, індички, цільними яйцями та різними видами риби, збагачений невеликою кількістю фруктів, овочів і лікарських трав для котів із зайвою вагою. Містить 85% м'яса, 15% фруктів і овочів, 0% злаків.

Ціна1368 грн/кг
1,8 кг
Ціна без знижки2 735,90
Акція-10%
Ціна2 462,31₴
Ціна875 грн/кг
5,4 кг
Ціна без знижки5 249,40
Акція-10%
Ціна4 724,46₴
Morando Tradizioni Sterilized with Salmon
Morando Tradizioni Sterilized with Salmon
1
Код товару: 21115

Повнораціонний сухий корм з лососем для дорослих кастрованих і стерилізованих котів.

Ціна500 грн/кг
400 грамів
Ціна200,00₴
Ціна400 грн/кг
1,5 кг
Ціна600,00₴
Taste of the Wild Canyon River Feline Formula
Taste of the Wild Canyon River Feline Formula
8
Код товару: 15289

Повнораціонна беззернова формула з фореллю та копченим лососем для котів усіх вікових груп.

Ціна599 грн/кг
2 кг
Ціна1 197,50₴
Ціна558 грн/кг
6,6 кг
Ціна3 685,00₴
Nature's Protection Lifestyle Grain Free Cat Senior Salmon
Nature's Protection Lifestyle Grain Free Cat Senior Salmon
10
Код товару: 13555

Беззерновий повнораціонний сухий корм із лососем для котів похилого віку старше 10 років.

Ціна615 грн/кг
400 грамів
Ціна246,00₴
Ціна510 грн/кг
1,5 кг
Ціна765,00₴
Ціна432 грн/кг
7 кг
Ціна3 027,00₴
-30%
Oven-Baked Tradition Cat Fish Grain Free
Oven-Baked Tradition Cat Fish Grain Free
13
Код товару: 11662

Беззерновий високопротеїновий сухий корм зі свіжою рибою, фруктами та овочами для котів на всіх стадіях життя.

Ціна1470 грн/кг
1,13 кг
Ціна1 661,00₴
Ціна650 грн/кг
4,54 кг
Ціна без знижки4 215,00
Акція-30%
Ціна2 950,50₴
Oven-Baked Tradition Cat Chicken Grain Free
Oven-Baked Tradition Cat Chicken Grain Free
18
Код товару: 11664

Беззерновий високопротеїновий сухий корм зі свіжою куркою, фруктами та овочами для котів на всіх стадіях життя.

Ціна1470 грн/кг
1,13 кг
Ціна1 661,00₴
Ціна891 грн/кг
4,54 кг
Ціна4 046,00₴
-25%
Oven-Baked Tradition Semi-Moist Cat Adult Turkey
Oven-Baked Tradition Semi-Moist Cat Adult Turkey
4
Код товару: 16543

Повнораціонний напіввологий корм зі свіжим м'ясом індички для дорослих котів.

Ціна1101 грн/кг
1,36 кг
Ціна без знижки1 997,00
Акція-25%
Ціна1 497,75₴
Ціна880 грн/кг
2,27 кг
Ціна без знижки2 662,00
Акція-25%
Ціна1 996,50₴
Josera Cat Naturelle
Josera Cat Naturelle
46
Код товару: 10239

Повнораціонний беззерновий сухий корм для дорослих стерилізованих кішок і кастрованих котів.

Ціна439 грн/кг
10 кг
Ціна4 390,00₴
Cherie Cat All Life Stages Healthy Skin and Coat Salmon Entrees
Cherie Cat All Life Stages Healthy Skin and Coat Salmon Entrees
12
Код товару: 18119

Повнораціонний беззерновий гіпоалергенний сухий корм з лососем для підтримання здоров'я шкіри та шерсті у котів на всіх стадіях життя. Підходить для кошенят віком понад 1 місяць, дорослих котиків та улюбленців похилого віку.

Ціна813 грн/кг
400 грамів
Ціна325,00₴
Oven-Baked Tradition Cat Red Meat Grain Free
Oven-Baked Tradition Cat Red Meat Grain Free
5
Код товару: 17147

Беззерновий високопротеїновий сухий корм зі свіжим червоним м'ясом, фруктами та овочами для котів на всіх стадіях життя.

Ціна1678 грн/кг
1,13 кг
Ціна1 896,00₴
Ціна1139 грн/кг
4,54 кг
Ціна5 169,00₴
Oven-Baked Tradition Cat Adult Turkey
Oven-Baked Tradition Cat Adult Turkey
8
Код товару: 14911

Повнораціонний сухий корм зі свіжим м'ясом індички, фруктами та овочами для дорослих котів.

Ціна1139 грн/кг
1,13 кг
Ціна1 287,00₴
Ціна825 грн/кг
4,54 кг
Ціна3 745,00₴
Oven-Baked Tradition Semi-Moist Cat Adult Fish
Oven-Baked Tradition Semi-Moist Cat Adult Fish
4
Код товару: 16544

Повнораціонний напіввологий корм зі свіжою рибою для дорослих котів.

Ціна1468 грн/кг
1,36 кг
Ціна1 997,00₴
Ціна1173 грн/кг
2,27 кг
Ціна2 662,00₴