Перейти до основного вмісту

Сухий корм для котів (для котів похилого віку, на основі риби)

-15%
Purina Pro Plan Cat Adult Hairball & Healthy Skin Salmon
Purina Pro Plan Cat Adult Hairball & Healthy Skin Salmon
104
Код товару: 04530

Повнораціонний сухий корм із лососем для підтримання здоров'я шкіри та краси шерсті у дорослих котів.

Ціна521 грн/кг
400 грамів
Ціна без знижки245,20
АкціяРозіграш!
Акція-15%
Ціна208,42₴
Акція: Розіграш цінних подарунків!

З 01 жовтня по 31 жовтня купуйте будь-яку продукцію TM Purina Pro Plan на суму від 1500 грн. та беріть участь у розіграші цінних подарунків. Результати розіграшу 11 листопада на нашій сторінці у Instagram. Більше інформації на сторінці бренду.

Ціна449 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки792,00
АкціяРозіграш!
Акція-15%
Ціна673,20₴
Акція: Розіграш цінних подарунків!

З 01 жовтня по 31 жовтня купуйте будь-яку продукцію TM Purina Pro Plan на суму від 1500 грн. та беріть участь у розіграші цінних подарунків. Результати розіграшу 11 листопада на нашій сторінці у Instagram. Більше інформації на сторінці бренду.

Ціна412 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки4 844,60
АкціяРозіграш!
Акція-15%
Ціна4 117,91₴
Акція: Розіграш цінних подарунків!

З 01 жовтня по 31 жовтня купуйте будь-яку продукцію TM Purina Pro Plan на суму від 1500 грн. та беріть участь у розіграші цінних подарунків. Результати розіграшу 11 листопада на нашій сторінці у Instagram. Більше інформації на сторінці бренду.

-10%
Acana Wild Prairie cat 37/20
Acana Wild Prairie cat 37/20
218
Код товару: 00051

Повнораціонний збалансований беззерновий сухий корм на основі свіжого м'яса курчати та риби з додаванням добірних фруктів, овочів і корисних трав для котів різного віку.

Ціна1200 грн/кг
340 грамів
Ціна без знижки453,20
Акція-10%
Ціна407,88₴
Ціна1051 грн/кг
1,8 кг
Ціна без знижки2 102,80
Акція-10%
Ціна1 892,52₴
Ціна762 грн/кг
4,5 кг
Ціна без знижки3 812,30
Акція-10%
Ціна3 431,07₴
-15%
Brit Care Cat Grain Free Haircare Healthy & Shiny Coat
Brit Care Cat Grain Free Haircare Healthy & Shiny Coat
96
Код товару: 12372

Повнораціонний беззерновий сухий корм на основі лосося та курки для догляду за шкірою та шерстю котів.

Ціна723 грн/кг
400 грамів
Ціна289,00₴
Ціна550 грн/кг
2 кг
Ціна1 099,00₴
Ціна398 грн/кг
7 кг
Ціна без знижки3 275,00
Акція-15%
Ціна2 783,75₴
-10%
Acana Grasslands cat 37/18
Acana Grasslands cat 37/18
93
Код товару: 00049

Повнораціонний збалансований беззерновий сухий корм на основі свіжого курячого м'яса, качки та індички з додаванням добірних овочів, фруктів, ягід і трав для котів різного віку.

Ціна1200 грн/кг
340 грамів
Ціна без знижки453,20
Акція-10%
Ціна407,88₴
Ціна1051 грн/кг
1,8 кг
Ціна без знижки2 102,80
Акція-10%
Ціна1 892,52₴
Ціна797 грн/кг
4,5 кг
Ціна без знижки3 984,50
Акція-10%
Ціна3 586,05₴
-10%
Brit Premium by Nature Cat Sterilized Salmon
Brit Premium by Nature Cat Sterilized Salmon
88
Код товару: 14341

Гіпоалергенний збалансований сухий корм із лососем та індичкою для дорослих стерилізованих котів усіх порід із чутливим травленням.

Ціна507 грн/кг
300 грамів
Ціна без знижки169,00
Акція-10%
Ціна152,10₴
Ціна411 грн/кг
800 грамів
Ціна329,00₴
Ціна323 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки539,00
Акція-10%
Ціна485,10₴
Ціна325 грн/кг
8 кг
Ціна2 599,00₴
-30%
Optimeal Cat Adult Sterilised Salmon
Optimeal Cat Adult Sterilised Salmon
49
Код товару: 16709

Повнораціонний сухий корм із лососем для стерилізованих і кастрованих котів.

Ціна496 грн/кг
700 грамів
Ціна346,90₴
Ціна474 грн/кг
1,5 кг
Ціна711,00₴
Ціна452 грн/кг
4 кг
Ціна1 809,80₴
Ціна302 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки4 309,20
Акція-30%
Ціна3 016,44₴
-30%
Cat Chow Adult Sensitive Salmon
Cat Chow Adult Sensitive Salmon
44
Код товару: 00110

Сухий корм з лососем для дорослих котів із чутливим травленням і схильністю до проявів алергічних реакцій.

Ціна178 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки382,30
Акція-30%
Ціна267,61₴
Ціна151 грн/кг
15 кг
Ціна без знижки3 226,20
Акція-30%
Ціна2 258,34₴
Monge Cat Urinary Rich in Chicken
Monge Cat Urinary Rich in Chicken
62
Код товару: 11216

Повнораціонний сухий корм із куркою для профілактики сечокам’яної хвороби в дорослих котів.

Ціна613 грн/кг
400 грамів
Ціна245,00₴
Ціна527 грн/кг
1,5 кг
Ціна790,00₴
Ціна370 грн/кг
10 кг
Ціна3 700,00₴
-10%
Savory Adult Cat Gourmand Fresh Salmon & White Fish
Savory Adult Cat Gourmand Fresh Salmon & White Fish
79
Код товару: 12824

Збалансований низькозерновий сухий корм зі свіжим лососем і білою рибою для дорослих довгошерстих котів.

Ціна815 грн/кг
400 грамів
Ціна326,00₴
Ціна590 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки1 311,00
Акція-10%
Ціна1 179,90₴
Ціна598 грн/кг
8 кг
Ціна4 784,00₴
-10%
Acana Pacifica cat 37/20
Acana Pacifica cat 37/20
101
Код товару: 00050

Повнораціонний збалансований беззерновий сухий корм на основі свіжого м'яса тихоокеанічних риб з додаванням добірних фруктів, овочів і корисних трав для котів різного віку.

Ціна1218 грн/кг
340 грамів
Ціна без знижки460,20
Акція-10%
Ціна414,18₴
Ціна1080 грн/кг
1,8 кг
Ціна без знижки2 160,00
Акція-10%
Ціна1 944,00₴
Ціна836 грн/кг
4,5 кг
Ціна без знижки4 178,40
Акція-10%
Ціна3 760,56₴
-10%
Orijen Original Cat
Orijen Original Cat
55
Код товару: 14534

Високопротеїновий біологічно відповідний сухий корм на основі свіжої птиці та риби з додаванням невеликої кількості фруктів, овочів та лікарських трав для котів усіх порід на всіх стадіях життя. Цілих 85% корму складають високоякісні м'ясні інгредієнти, 15% — фрукти та овочі, 0% — зернові.

Ціна1340 грн/кг
340 грамів
Ціна без знижки506,20
Акція-10%
Ціна455,58₴
Ціна1305 грн/кг
1,8 кг
Ціна без знижки2 610,40
Акція-10%
Ціна2 349,36₴
Ціна840 грн/кг
5,4 кг
Ціна без знижки5 039,20
Акція-10%
Ціна4 535,28₴
Home Food з ягням, лососем і яблуком для котів із чутливим травленням
Home Food з ягням, лососем і яблуком для котів із чутливим травленням
89
Код товару: 10241

Повнораціонний сухий корм з ягням, лососем і яблуком для дорослих котів із чутливим травленням, зокрема стерилізованих та кастрованих.

Ціна630 грн/кг
200 грамів
Ціна126,00₴
Ціна600 грн/кг
400 грамів
Ціна240,00₴
Ціна476 грн/кг
1,6 кг
Ціна761,00₴
Ціна423 грн/кг
10 кг
Ціна4 229,00₴
Brit Care Cat Grain Free Sensitive Healthy Digestion & Delicate Taste
Brit Care Cat Grain Free Sensitive Healthy Digestion & Delicate Taste
90
Код товару: 12373

Повнораціонний беззерновий сухий корм на основі індички та лосося для вибагливих котів із чутливим травленням.

Ціна748 грн/кг
400 грамів
Ціна299,00₴
Ціна550 грн/кг
2 кг
Ціна1 099,00₴
Ціна468 грн/кг
7 кг
Ціна3 275,00₴
-20%
Home Food з телятиною, лососем і в'яленими томатами для котів великих порід
Home Food з телятиною, лососем і в'яленими томатами для котів великих порід
22
Код товару: 18687

Повнораціонний сухий корм з телятиною, лососем і в'яленими томатами для підтримання здоров'я котів великих порід, зокрема стерилізованих і кастрованих улюбленців.

Ціна615 грн/кг
200 грамів
Ціна123,00₴
Ціна460 грн/кг
400 грамів
Ціна без знижки230,00
Акція-20%
Ціна184,00₴
Ціна373 грн/кг
1,6 кг
Ціна без знижки745,00
Акція-20%
Ціна596,00₴
Ціна331 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки4 134,00
Акція-20%
Ціна3 307,20₴
-10%
Josera Cat Marinesse
Josera Cat Marinesse
48
Код товару: 08785

Гіпоалергенний беззерновий сухий корм з лососем для дорослих котів. Особливо приваблива і легкоперетравлювана формула, підходить для котів з чутливим травленням.

Ціна545 грн/кг
400 грамів
Ціна без знижки242,00
Акція-10%
Ціна217,80₴
Ціна487 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки1 082,00
Акція-10%
Ціна973,80₴
Ціна525 грн/кг
10 кг
Ціна5 250,00₴
-10%
Josera JosiCat Crispy Duck
Josera JosiCat Crispy Duck
39
Код товару: 08208

Повноцінний сухий корм преміум класу з качкою та рибою для дорослих котів з нормальним рівнем активності. Забезпечує потребу котів в поживних речовинах, вітамінах, мікроелементах, а також привабливий за смаком і запахом.

Ціна242 грн/кг
650 грамів
Ціна без знижки175,00
Акція-10%
Ціна157,50₴
Ціна233 грн/кг
1,9 кг
Ціна без знижки492,00
Акція-10%
Ціна442,80₴
Ціна176 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки1 950,00
Акція-10%
Ціна1 755,00₴
-10%
Orijen Six Fresh Fish Cat & Kitten 42/20
Orijen Six Fresh Fish Cat & Kitten 42/20
64
Код товару: 00225

Високопротеїновий біологічно відповідний сухий корм на основі шести видів риб з додаванням невеликої кількості фруктів, овочів та лікарських трав для котів та кошенят всіх порід. Містить 85% рибних інгредієнтів, 15% фруктів та овочів, 0% злаків.

Ціна1377 грн/кг
340 грамів
Ціна без знижки520,10
Акція-10%
Ціна468,09₴
Ціна1410 грн/кг
1,8 кг
Ціна без знижки2 819,60
Акція-10%
Ціна2 537,64₴
Ціна917 грн/кг
5,4 кг
Ціна без знижки5 501,50
Акція-10%
Ціна4 951,35₴
Home Food "Морський коктейль" для котів з чутливим травленням
Home Food "Морський коктейль" для котів з чутливим травленням
88
Код товару: 10240

Повнораціонний гіпоалергенний сухий корм зі свіжою морською рибою для дорослих котів із чутливим травленням, а також кастрованим і стерилізованим улюбленцям.

Ціна630 грн/кг
200 грамів
Ціна126,00₴
Ціна600 грн/кг
400 грамів
Ціна240,00₴
Ціна476 грн/кг
1,6 кг
Ціна761,00₴
Ціна423 грн/кг
10 кг
Ціна4 229,00₴
-10%
Orijen Tundra Cat
Orijen Tundra Cat
47
Код товару: 14532

Високопротеїновий беззерновий сухий корм зі свіжим м'ясом качки, оленя, ягняти та різними видами риби, збагачений невеликою кількістю фруктів, овочів та лікарських трав для котів усіх порід на всіх стадіях життя. Цілих 85% корму складають високоякісні м'ясні інгредієнти, 15% — фрукти та овочі, 0% — зернові.

Ціна1676 грн/кг
340 грамів
Ціна без знижки633,10
Акція-10%
Ціна569,79₴
Ціна1718 грн/кг
1,8 кг
Ціна без знижки3 435,90
Акція-10%
Ціна3 092,31₴
Ціна1155 грн/кг
5,4 кг
Ціна без знижки6 929,10
Акція-10%
Ціна6 236,19₴
-10%
Josera Cat Indoor
Josera Cat Indoor
2
Код товару: 21140

Повнораціонний беззерновий сухий корм для дорослих стерилізованих і кастрованих котів, які живуть в приміщенні.

Ціна600 грн/кг
400 грамів
Ціна240,00₴
Ціна394 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки876,00
Акція-10%
Ціна788,40₴
Ціна399 грн/кг
10+1 кг
Ціна без знижки4 829,00
АкціяВигода 10%
Ціна4 390,00₴
Акція: Вигода 10%!

При купівлі паковання 10 кг сухого корму для котів Josera Cat Indoor - ще 1 кг такого ж корму в подарунок!

Brit Care Cat Grain Free Sensitive Insect & Fresh Herring
Brit Care Cat Grain Free Sensitive Insect & Fresh Herring
51
Код товару: 14251

Гіпоалергенний беззерновий сухий корм із комахами та оселедцем для дорослих котів усіх порід із чутливим шлунком і харчовою непереносністю.

Ціна748 грн/кг
400 грамів
Ціна299,00₴
Ціна550 грн/кг
2 кг
Ціна1 099,00₴
Nature's Protection Cat Indoor
Nature's Protection Cat Indoor
16
Код товару: 09689

Повнораціонний сухий корм для дорослих котів, які перебувають у домашніх умовах.

Ціна635 грн/кг
400 грамів
Ціна254,00₴
Ціна545 грн/кг
2 кг
Ціна1 090,00₴
Ціна391 грн/кг
7 кг
Ціна2 734,00₴
Ціна362 грн/кг
18 кг
Ціна6 508,00₴
-10%
Orijen Regional Red Cat 40/20
Orijen Regional Red Cat 40/20
29
Код товару: 11252

Високопротеїновий біологічно відповідний сухий корм на основі шести видів м'яса з додаванням добірних фруктів, овочів і лікарських трав для котів усіх порід на всіх стадіях життя. Містить 85% рибних інгредієнтів, 15% фруктів та овочів, 0% зернових.

Ціна1572 грн/кг
340 грамів
Ціна без знижки594,00
Акція-10%
Ціна534,60₴
Ціна1590 грн/кг
1,8 кг
Ціна без знижки3 180,30
Акція-10%
Ціна2 862,27₴
Ціна1061 грн/кг
5,4 кг
Ціна без знижки6 363,80
Акція-10%
Ціна5 727,42₴
-10%
Josera JosiCat Crunchy Chicken
Josera JosiCat Crunchy Chicken
30
Код товару: 08207

Повноцінний сухий корм преміум класу з куркою для дорослих котів з нормальним рівнем активності. Забезпечує потребу котів в поживних речовинах, вітамінах, мікроелементах, а також привабливий за смаком і запахом.

Ціна242 грн/кг
650 грамів
Ціна без знижки175,00
Акція-10%
Ціна157,50₴
Ціна233 грн/кг
1,9 кг
Ціна без знижки492,00
Акція-10%
Ціна442,80₴
Ціна176 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки1 950,00
Акція-10%
Ціна1 755,00₴