Перейти до основного вмісту

Сухий корм для котів (преміум, на основі м'яса)

-10%
Brit Premium by Nature Cat Adult Salmon
Brit Premium by Nature Cat Adult Salmon
18
Код товару: 14336

Повнораціонний збалансований сухий корм із лососем для дорослих котів усіх порід.

Ціна507 грн/кг
300 грамів
Ціна без знижки169,00
Акція-10%
Ціна152,10₴
Ціна359 грн/кг
800 грамів
Ціна без знижки319,00
Акція-10%
Ціна287,10₴
Ціна323 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки539,00
Акція-10%
Ціна485,10₴
Ціна325 грн/кг
8 кг
Ціна2 599,00₴
-10%
Brit Premium by Nature Cat Sensitive Lamb
Brit Premium by Nature Cat Sensitive Lamb
27
Код товару: 14339

Повнораціонний гіпоалергенний сухий корм з ягням та індичкою для дорослих котів усіх порід із чутливим травленням.

Ціна563 грн/кг
300 грамів
Ціна169,00₴
Ціна329 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки549,00
Акція-10%
Ціна494,10₴
Ціна325 грн/кг
8 кг
Ціна2 599,00₴
Half&Half Sensitive Digestion Cats з індичкою для котів із чутливим травленням
Half&Half Sensitive Digestion Cats з індичкою для котів із чутливим травленням
23
Код товару: 17422

Повноцінний сухий корм з індичкою для дорослих котів із чутливим травленням і шкірою.

Ціна320 грн/кг
300 грамів
Ціна96,00₴
Ціна263 грн/кг
2 кг
Ціна525,00₴
Ціна227 грн/кг
8 кг
Ціна1 816,00₴
Home Food Premium Куряче м'ясо з ягням для кошенят
Home Food Premium Куряче м'ясо з ягням для кошенят
15
Код товару: 12731

Збалансований сухий корм на основі курячого м’яса та м’яса ягняти для кошенят усіх порід віком до 12 місяців, а також для улюблениць в період вагітності та годування.

Ціна290 грн/кг
300 грамів
Ціна87,00₴
Ціна204 грн/кг
10 кг
Ціна2 041,00₴
Gemon Cat Sterilised з індичкою
Gemon Cat Sterilised з індичкою
11
Код товару: 09680

Повнораціонний сухий корм з м'ясом індички для дорослих стерилізованих котів віком від 12 місяців.

Ціна310 грн/кг
2 кг
Ціна620,00₴
Ціна254 грн/кг
7 кг
Ціна1 780,00₴
Gemon Cat Urinary з куркою і рисом
Gemon Cat Urinary з куркою і рисом
11
Код товару: 09681

Повнораціонний сухий корм з м'ясом курки і рисом для профілактики сечокам'яної хвороби для дорослих котів віком від 12 місяців.

Ціна315 грн/кг
2 кг
Ціна630,00₴
Ціна263 грн/кг
7 кг
Ціна1 840,00₴
Ціна245 грн/кг
20 кг
Ціна4 890,00₴
Gemon Cat Sterilised з тунцем і лососем
Gemon Cat Sterilised з тунцем і лососем
1
Код товару: 09679

Повнораціонний сухий корм з тунцем і лососем для кастрованих і стерилізованих котів віком від 12 місяців.

Ціна325 грн/кг
2 кг
Ціна650,00₴
Ціна267 грн/кг
7 кг
Ціна1 870,00₴
Ціна248 грн/кг
20 кг
Ціна4 950,00₴
Клуб 4 Лапи Premium Hairball Control для дорослих котів
Клуб 4 Лапи Premium Hairball Control для дорослих котів
135
Код товару: 09885

Повнораціонний сухий корм з ефектом виведення шерсті з травної системи дорослих котів.

Ціна299 грн/кг
300 грамів
Ціна89,80₴
Ціна266 грн/кг
2 кг
Ціна532,00₴
Ціна222 грн/кг
14 кг
Ціна3 102,80₴
Клуб 4 Лапи Premium Indoor 4 in 1 для дорослих котів
Клуб 4 Лапи Premium Indoor 4 in 1 для дорослих котів
181
Код товару: 09886

Повнораціонний сухий корм для дорослих котів, які перебувають в домашніх умовах.

Ціна288 грн/кг
900 грамів
Ціна259,30₴
Ціна266 грн/кг
2 кг
Ціна532,00₴
Ціна222 грн/кг
14 кг
Ціна3 102,80₴
-25%
Клуб 4 Лапи Premium Indoor 4 in 1 з ягням для дорослих котів
Клуб 4 Лапи Premium Indoor 4 in 1 з ягням для дорослих котів
31
Код товару: 15597

Повнораціонний сухий корм з ягням для дорослих котів, які перебувають в домашніх умовах.

Ціна266 грн/кг
2 кг
Ціна532,00₴
Ціна166 грн/кг
14 кг
Ціна без знижки3 102,80
Акція-25%
Ціна2 327,10₴
Клуб 4 Лапи Premium Selection з індичкою та овочами для дорослих котів
Клуб 4 Лапи Premium Selection з індичкою та овочами для дорослих котів
11
Код товару: 17546

Повнораціонний сухий корм з індичкою та апетитними овочами для дорослих котів.

Ціна269 грн/кг
1,5 кг
Ціна403,70₴
-15%
Клуб 4 Лапи Premium Selection з качкою та овочами для дорослих котів
Клуб 4 Лапи Premium Selection з качкою та овочами для дорослих котів
77
Код товару: 13658

Повнораціонний сухий корм із качиним м'ясом і апетитними овочами для дорослих котів усіх порід.

Ціна234 грн/кг
300 грамів
Ціна без знижки82,71
Акція-15%
Ціна70,30₴
Ціна269 грн/кг
1,5 кг
Ціна403,70₴
Клуб 4 Лапи Premium Sensitive Digestion для дорослих котів
Клуб 4 Лапи Premium Sensitive Digestion для дорослих котів
110
Код товару: 09889

Повнораціонний сухий корм з пребіотиком для дорослих котів з чутливим травленням.

Ціна266 грн/кг
2 кг
Ціна532,00₴
Ціна222 грн/кг
14 кг
Ціна3 102,80₴
Клуб 4 Лапи Premium Urinary для дорослих котів
Клуб 4 Лапи Premium Urinary для дорослих котів
160
Код товару: 09887

Повнораціонний сухий корм для підтримки здоров'я сечовивідної системи дорослих котів.

Ціна266 грн/кг
2 кг
Ціна532,00₴
Ціна222 грн/кг
14 кг
Ціна3 102,80₴
Клуб 4 Лапи Premium з індичкою для стерилізованих котів
Клуб 4 Лапи Premium з індичкою для стерилізованих котів
27
Код товару: 19777

Повнораціонний сухий корм з індичкою для дорослих стерилізованих котів.

Ціна288 грн/кг
900 грамів
Ціна259,30₴
Ціна266 грн/кг
2 кг
Ціна532,00₴
Ціна244 грн/кг
5 кг
Ціна1 218,90₴
Ціна222 грн/кг
14 кг
Ціна3 102,80₴
Клуб 4 Лапи Premium з кроликом для дорослих котів
Клуб 4 Лапи Premium з кроликом для дорослих котів
203
Код товару: 09880

Повнораціонний сухий корм з м'ясом кролика для дорослих котів.

Ціна272 грн/кг
300 грамів
Ціна81,50₴
Ціна241 грн/кг
2 кг
Ціна482,90₴
Ціна201 грн/кг
14 кг
Ціна2 816,80₴
-25%
Клуб 4 Лапи Premium з куркою для дорослих котів
Клуб 4 Лапи Premium з куркою для дорослих котів
126
Код товару: 09881

Повнораціонний сухий корм з м'ясом курки для дорослих котів.

Ціна272 грн/кг
300 грамів
Ціна81,50₴
Ціна262 грн/кг
900 грамів
Ціна235,40₴
Ціна241 грн/кг
2 кг
Ціна482,90₴
Ціна151 грн/кг
14 кг
Ціна без знижки2 816,80
Акція-25%
Ціна2 112,60₴
Клуб 4 Лапи Premium з куркою для кошенят
Клуб 4 Лапи Premium з куркою для кошенят
157
Код товару: 09884

Повнораціонний сухий корм з куркою для кошенят віком від 2 до 12 місяців.

Ціна272 грн/кг
300 грамів
Ціна81,50₴
Ціна241 грн/кг
2 кг
Ціна482,90₴
Ціна221 грн/кг
5 кг
Ціна1 106,60₴
Ціна201 грн/кг
14 кг
Ціна2 816,80₴
Клуб 4 Лапи Premium з куркою для котів віком понад 7 років
Клуб 4 Лапи Premium з куркою для котів віком понад 7 років
6
Код товару: 19776

Повнораціонний сухий корм з куркою для котів віком понад 7 років.

Ціна262 грн/кг
900 грамів
Ціна235,40₴
Ціна201 грн/кг
14 кг
Ціна2 816,80₴
-25%
Клуб 4 Лапи Premium з куркою для стерилізованих котів
Клуб 4 Лапи Premium з куркою для стерилізованих котів
246
Код товару: 09888

Повнораціонний сухий корм з куркою для дорослих стерилізованих котів.

Ціна299 грн/кг
300 грамів
Ціна89,80₴
Ціна200 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки532,00
Акція-25%
Ціна399,00₴
Ціна222 грн/кг
14 кг
Ціна3 102,80₴
-25%
Клуб 4 Лапи Premium з лососем для дорослих котів
Клуб 4 Лапи Premium з лососем для дорослих котів
89
Код товару: 09883

Повнораціонний сухий корм з лососем для дорослих котів.

Ціна272 грн/кг
300 грамів
Ціна81,50₴
Ціна262 грн/кг
900 грамів
Ціна235,40₴
Ціна241 грн/кг
2 кг
Ціна482,90₴
Ціна151 грн/кг
14 кг
Ціна без знижки2 816,80
Акція-25%
Ціна2 112,60₴
Клуб 4 Лапи Premium з лососем для стерилізованих котів
Клуб 4 Лапи Premium з лососем для стерилізованих котів
36
Код товару: 15598

Повнораціонний сухий корм з лососем для дорослих стерилізованих котів.

Ціна288 грн/кг
900 грамм
Ціна259,30₴
Ціна266 грн/кг
2 кг
Ціна532,00₴
Ціна222 грн/кг
14 кг
Ціна3 102,80₴
Клуб 4 Лапи Premium з телятиною для дорослих котів
Клуб 4 Лапи Premium з телятиною для дорослих котів
139
Код товару: 09882

Повнораціонний сухий корм з телятиною для дорослих котів.

Ціна272 грн/кг
300 грамів
Ціна81,50₴
Ціна262 грн/кг
900 грамів
Ціна235,40₴
Ціна241 грн/кг
2 кг
Ціна482,90₴
Ціна201 грн/кг
14 кг
Ціна2 816,80₴
Araton Cat Adult Outdoor
Araton Cat Adult Outdoor
12
Код товару: 11907

Повнораціонний сухий корм із куркою та індичкою для дорослих котів, які гуляють на вулиці.

Ціна297 грн/кг
1,5 кг
Ціна446,00₴
Ціна215 грн/кг
15 кг
Ціна3 223,00₴