Сухий корм для котів (преміум, на основі м'яса)
Ціна297 грн/кг
1,5 кг
Ціна446,00₴
Ціна215 грн/кг
15 кг
Ціна3 220,00₴
Gemon Cat Adult Complete з куркою та індичкою
6
Код товару: 09678
Повнораціонний сухий корм з м'ясом курки та індичкою для дорослих котів віком від 12 місяців.
Ціна300 грн/кг
2 кг
Ціна600,00₴
Araton Cat Adult Sterilised
7
Код товару: 09953
Повнораціонний сухий корм для стерилізованих і схильних до зайвої ваги котів усіх порід.
Ціна341 грн/кг
1,5 кг
Ціна512,00₴
Ціна243 грн/кг
15 кг
Ціна3 649,00₴
Gemon Kitten з куркою та рисом
2
Код товару: 09677
Повнораціонний сухий корм з м'ясом курки і рисом для кошенят віком від 1 до 12 місяців.
Ціна330 грн/кг
2 кг
Ціна660,00₴
Клуб 4 Лапи Premium з лососем для кошенят
18
Код товару: 15930
Повнораціонний сухий корм з лососем для кошенят віком від 2 до 12 місяців.
Ціна221 грн/кг
5 кг
Ціна1 106,60₴




