Перейти до основного вмісту

Сухий корм для собак (мініатюрна, менше 1 кг)

Exclusion Noble Grain Puppy Beef Small Breed
Exclusion Noble Grain Puppy Beef Small Breed
6
Код товару: 18051

Повнораціонний монопротеїновий сухий корм із яловичиною для цуценят малих порід віком від 2 до 10 місяців.

Ціна670 грн/кг
500 грамів
Ціна335,00₴
Ціна590 грн/кг
2 кг
Ціна1 180,00₴
Ціна425 грн/кг
7 кг
Ціна2 975,00₴
Exclusion Noble Grain Dog Adult Chicken Small Breed
Exclusion Noble Grain Dog Adult Chicken Small Breed
2відгуки
Код товару: 18030

Повноцінний монопротеїновий сухий корм із м’ясом курки для дорослих собак малих порід віком від 10 місяців до 8 років.

Ціна670 грн/кг
500 грамів
Ціна335,00₴
Ціна484 грн/кг
2 кг
Ціна968,00₴
Ціна364 грн/кг
7 кг
Ціна2 549,00₴
-15%
Royal Canin Xsmall Adult 8+
Royal Canin Xsmall Adult 8+
2
Код товару: 06143

Повнораціонний сухий корм для дорослих собак мініатюрних порід віком від 8 до 12 років.

Ціна366 грн/кг
3 кг
Ціна без знижки1 290,00
Акція-15%
Ціна1 096,50₴
-15%
Royal Canin Yorkshire Terrier Puppy
Royal Canin Yorkshire Terrier Puppy
19
Код товару: 00323

Повнораціонний сухий корм для цуценят породи йоркширський тер'єр віком до 10 місяців.

Ціна502 грн/кг
500 грамів
Ціна без знижки295,00
Акція-15%
Ціна250,75₴
Ціна510 грн/кг
1,5 кг
Ціна765,00₴
Ціна435 грн/кг
7,5 кг
Ціна3 262,50₴
-15%
Royal Canin Chihuahua Puppy
Royal Canin Chihuahua Puppy
27
Код товару: 04528

Повнораціонний сухий корм для цуценят породи чихуахуа віком до 8 місяців

Ціна590 грн/кг
500 грамів
Ціна295,00₴
Ціна434 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки765,00
Акція-15%
Ціна650,25₴
-10%
Orijen 6 Fresh Fish Dog 38/18
Orijen 6 Fresh Fish Dog 38/18
18
Код товару: 00218

Високопротеїновий біологічно відповідний сухий корм на основі свіжого м'яса шести видів риб із додаванням добірних фруктів, овочів і лікарських трав для собак всіх порід та вікових груп. Містить 85% рибних інгредієнтів, 15% фруктів та овочів, 0% злаків.

Ціна1072 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки2 381,70
Акція-10%
Ціна2 143,53₴
Ціна840 грн/кг
6 кг
Ціна без знижки5 599,10
Акція-10%
Ціна5 039,19₴
Ціна710 грн/кг
11,4 кг
Ціна без знижки8 987,10
Акція-10%
Ціна8 088,39₴
AnimAll зі свіжою індичкою та ягням для собак малих порід
AnimAll зі свіжою індичкою та ягням для собак малих порід
3
Код товару: 20174

Повнораціонний сухий корм з індичкою та ягням для дорослих собак малих порід.

Ціна346 грн/кг
700 грамів
Ціна242,20₴
Ціна292 грн/кг
2,5 кг
Ціна728,80₴
Ціна264 грн/кг
12 кг
Ціна3 165,10₴
Exclusion Noble Grain Dog Light Chiсken Small Breed
Exclusion Noble Grain Dog Light Chiсken Small Breed
3
Код товару: 18034

Повнораціонний монопротеїновий сухий корм із м’ясом курки для дорослих собак малих порід віком від 10 місяців зі зниженою активністю, схильністю до ожиріння, а також для стерилізованих і кастрованих улюбленців.

Ціна670 грн/кг
500 грамів
Ціна335,00₴
Ціна525 грн/кг
2 кг
Ціна1 050,00₴
Home Food Premium Nutritive "М'ясне асорті" для дорослих собак малих порід
Home Food Premium Nutritive "М'ясне асорті" для дорослих собак малих порід
10
Код товару: 12726

Збалансований м’ясний сухий корм для дорослих собак малих порід.

Ціна290 грн/кг
300 грамів
Ціна87,00₴
Ціна204 грн/кг
10 кг
Ціна2 042,00₴
-10%
Hill's SP Puppy Small & Miniature Lamb & Rice
Hill's SP Puppy Small & Miniature Lamb & Rice
15
Код товару: 15698

Повнораціонний сухий корм з ягням і рисом для цуценят малих та мініатюрних порід віком від 1 до 12 місяців, а також вагітних та собак, які годують.

Ціна723 грн/кг
300 грамів
Ціна217,00₴
Ціна637 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки1 061,00
Акція-10%
Ціна954,90₴
Ціна615 грн/кг
3 кг
Ціна1 844,00₴
Ціна513 грн/кг
6 кг
Ціна3 075,00₴
Exclusion Noble Grain Puppy Tuna Small Breed
Exclusion Noble Grain Puppy Tuna Small Breed
3
Код товару: 18048

Повнораціонний монопротеїновий сухий корм із тунцем для цуценят малих порід віком від 2 до 10 місяців.

Ціна670 грн/кг
500 грамів
Ціна335,00₴
Ціна590 грн/кг
2 кг
Ціна1 180,00₴
-15%
Royal Canin Poodle Puppy
Royal Canin Poodle Puppy
Немає відгуків
Код товару: 22048

Повнораціонний сухий корм для цуценят породи пудель до 10 місяців.

Ціна468 грн/кг
500 грамів
Ціна без знижки275,00
Акція-15%
Ціна233,75₴
1st Choice Adult Toy and Small Breeds
1st Choice Adult Toy and Small Breeds
15
Код товару: 02495

Корм на основі м'яса курки для дорослих собак мініатюрних і малих порід вагою до 9,5 кг.

Ціна521 грн/кг
2 кг
Ціна1 042,00₴
Ціна482 грн/кг
5 кг
Ціна2 411,00₴
Schesir Dog Toy Adult
Schesir Dog Toy Adult
1
Код товару: 11815

Повнораціонний монопротеїновий сухий корм із куркою для собак мініатюрних порід віком від 1 до 7 років.

Ціна530 грн/кг
800 грамів
Ціна424,00₴
Ціна432 грн/кг
2 кг
Ціна863,00₴
-10%
Green Petfood InsectDog Sensitive Adult
Green Petfood InsectDog Sensitive Adult
10
Код товару: 10677

Повнораціонний сухий корм на основі білка комах для дорослих собак із чутливим травленням.

Ціна460 грн/кг
900 грамів
Ціна414,00₴
Ціна336 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки3 730,00
Акція-10%
Ціна3 357,00₴
-10%
Orijen Puppy 40/20
Orijen Puppy 40/20
49
Код товару: 00220

Високопротеїновий біологічно відповідний сухий корм зі свіжим курячим м'ясом, індичкою, цільними яйцями та різними видами риби, збагачений фруктами, овочами та лікарськими травами для цуценят всіх порід. Містить 80% м'ясних інгредієнтів, 20% фруктів та овочів, 0% злаків.

Ціна1215 грн/кг
340 грамів
Ціна413,00₴
Ціна932 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки2 070,80
Акція-10%
Ціна1 863,72₴
Ціна748 грн/кг
6 кг
Ціна4 488,10₴
Ціна599 грн/кг
11,4 кг
Ціна без знижки7 585,80
Акція-10%
Ціна6 827,22₴
Exclusion Noble Grain Dog Mature Chiсken Small Breed
Exclusion Noble Grain Dog Mature Chiсken Small Breed
Немає відгуків
Код товару: 18035

Повнораціонний монопротеїновий сухий корм із м’ясом курки для собак малих порід віком від 8 років.

Ціна670 грн/кг
500 грамів
Ціна335,00₴
Ціна525 грн/кг
2 кг
Ціна1 050,00₴
Exclusion Noble Grain Puppy Chicken Small Breed
Exclusion Noble Grain Puppy Chicken Small Breed
1відгук
Код товару: 18281

Повнораціонний монопротеїновий сухий корм із м’ясом курки для цуценят малих порід віком від 2 до 10 місяців.

Ціна670 грн/кг
500 грамів
Ціна335,00₴
Ціна590 грн/кг
2 кг
Ціна1 180,00₴
-10%
Green Petfood VeggieDog Potato & Pea Adult
Green Petfood VeggieDog Potato & Pea Adult
6
Код товару: 10720

Повнораціонний беззерновий вегетаріанський корм із картоплею та горохом для дорослих собак.

Ціна448 грн/кг
900 грамів
Ціна403,00₴
Ціна324 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки3 600,00
Акція-10%
Ціна3 240,00₴
-10%
Green Petfood VeggieDog Red Lentil Adult
Green Petfood VeggieDog Red Lentil Adult
14
Код товару: 10721

Повнораціонний безглютеновий вегетаріанський корм із червоною сочевицею для дорослих собак.

Ціна431 грн/кг
900 грамів
Ціна388,00₴
Ціна311 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки3 460,00
Акція-10%
Ціна3 114,00₴
Schesir Dog Small Puppy
Schesir Dog Small Puppy
2
Код товару: 11816

Повнораціонний монопротеїновий сухий корм із куркою для цуценят мініатюрних і малих порід віком від 2 до 12 місяців.

Ціна530 грн/кг
800 грамів
Ціна424,00₴
Ціна432 грн/кг
2 кг
Ціна863,00₴
Monge Dog Mini Adult Chicken
Monge Dog Mini Adult Chicken
8
Код товару: 11118

Повнораціонний сухий корм із куркою та рисом для дорослих собак малих порід вагою до 10 кг.

Ціна444 грн/кг
800 грамів
Ціна355,00₴
Ціна373 грн/кг
3 кг
Ціна1 120,00₴
Ціна320 грн/кг
7,5 кг
Ціна2 400,00₴
Ціна272 грн/кг
15 кг
Ціна4 080,00₴
Monge Dog Mini Adult Lamb
Monge Dog Mini Adult Lamb
23
Код товару: 12712

Повнораціонний сухий корм з ягням та рисом для дорослих собак малих порід вагою до 10 кг.

Ціна606 грн/кг
800 грамів
Ціна485,00₴
Ціна462 грн/кг
2,5 кг
Ціна1 155,00₴
Ціна367 грн/кг
7,5 кг
Ціна2 750,00₴
Ціна343 грн/кг
15 кг
Ціна5 150,00₴
Monge Mini Puppy & Junior Chicken
Monge Mini Puppy & Junior Chicken
16
Код товару: 11119

Повнораціонний сухий корм із куркою та рисом для цуценят і юніорів малих порід, що досягають у дорослому віці ваги до 10 кг.

Ціна494 грн/кг
800 грамів
Ціна395,00₴
Ціна392 грн/кг
3 кг
Ціна1 175,00₴
Ціна298 грн/кг
15 кг
Ціна4 470,00₴