Перейти до основного вмісту

Сухий корм для собак (мініатюрна, менше 1 кг)

Farmina N&D Pumpkin Grain Free Dog Adult Mini Chicken & Pomegranate
Farmina N&D Pumpkin Grain Free Dog Adult Mini Chicken & Pomegranate
1
Код товару: 18089

Повнораціонний беззерновий сухий корм з куркою, гарбузом і гранатом для дорослих собак мініатюрних і малих порід.

Ціна690 грн/кг
800 грамів
Ціна552,00₴
Ціна519 грн/кг
2,5 кг
Ціна1 298,00₴
Ціна382 грн/кг
7 кг
Ціна2 674,00₴
-15%
Royal Canin Poodle Adult
Royal Canin Poodle Adult
9
Код товару: 00316

Сухий корм для собак породи пудель віком старше 10 місяців.

Ціна468 грн/кг
500 грамів
Ціна без знижки275,00
Акція-15%
Ціна233,75₴
Ціна374 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки660,00
Акція-15%
Ціна561,00₴
-20%
Home Food з ягням і рисом для цуценят малих порід
Home Food з ягням і рисом для цуценят малих порід
56
Код товару: 10016

Повнораціонний гіпоалергенний сухий корм з ягням і рисом для цуценят малих порід.

Ціна400 грн/кг
300 грамів
Ціна120,00₴
Ціна370 грн/кг
700 грамів
Ціна259,00₴
Ціна259 грн/кг
1,6 кг
Ціна без знижки518,00
Акція-20%
Ціна414,40₴
Ціна231 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки2 884,00
Акція-20%
Ціна2 307,20₴
-15%
Royal Canin Xsmall Puppy
Royal Canin Xsmall Puppy
23
Код товару: 04320

Повнораціонний сухий корм для цуценят мініатюрних порід віком від 2 до 10 місяців.

Ціна442 грн/кг
500 грамів
Ціна без знижки260,00
Акція-15%
Ціна221,00₴
Ціна405 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки715,00
Акція-15%
Ціна607,75₴
Ціна420 грн/кг
3 кг
Ціна1 260,00₴
-10%
Hill's SP Canine Adult Small & Miniature Chicken & Turkey
Hill's SP Canine Adult Small & Miniature Chicken & Turkey
22
Код товару: 05723

Повнораціонний сухий корм із куркою та індичкою для дорослих собак малих і мініатюрних порід вагою до 10 кг і віком від 1 до 6 років.

Ціна572 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки954,00
Акція-10%
Ціна858,60₴
Ціна536 грн/кг
3 кг
Ціна1 609,00₴
Ціна316 грн/кг
4+2 кг
Ціна без знижки2 826,00
АкціяВигода 33%
Ціна1 893,40₴
Акція: Вигода 33%!

При купівлі паковання 4 кг сухого корму для собак Hill's SP Canine Adult Small & Miniature Chicken & Turkey - ще 2 кг такого ж корму в подарунок!

-20%
Josera Dog Mini Chicken & Rice
Josera Dog Mini Chicken & Rice
28
Код товару: 05285

Повнораціонний безглютеновий сухий корм з куркою та рисом для дорослих собак малих порід. Спеціально розроблена формула з крокетами невеликого розміру.

Ціна303 грн/кг
900 грамів
Ціна без знижки303,00
Акція-10%
Ціна272,70₴
Ціна280 грн/кг
3 кг
Ціна без знижки933,00
Акція-10%
Ціна839,70₴
Ціна226 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки2 830,00
Акція-20%
Ціна2 264,00₴
-10%
Brit Care Mini Grain Free Yorkshire
Brit Care Mini Grain Free Yorkshire
21
Код товару: 09323

Гіпоалергенний корм, що не містить зернових, на основі м'яса лосося і тунця для собак породи йоркширський тер'єр.

Ціна628 грн/кг
400 грамів
Ціна без знижки279,00
Акція-10%
Ціна251,10₴
Ціна540 грн/кг
2 кг
Ціна1 079,00₴
Ціна496 грн/кг
7 кг
Ціна3 469,00₴
Farmina N&D Ocean Dog Adult Mini Cod, Spelt, Oats & Orange
Farmina N&D Ocean Dog Adult Mini Cod, Spelt, Oats & Orange
11
Код товару: 18000

Повнораціонний сухий корм із тріскою, спельтою, вівсом та апельсином для дорослих собак малих порід.

Ціна675 грн/кг
800 грамів
Ціна540,00₴
Ціна488 грн/кг
2,5 кг
Ціна1 221,00₴
Ціна416 грн/кг
7 кг
Ціна2 909,00₴
-10%
Orijen Original Dog 38/18
Orijen Original Dog 38/18
36
Код товару: 08628

Високопротеїновий біологічно відповідний сухий корм зі свіжим м'ясом курчати, індичкою, цільними яйцями та різними видами риби, збагачений фруктами, овочами та лікарськими травами для собак всіх порід і вікових груп. Містить 85% м'ясних інгредієнтів, 15% фруктів та овочів, 0% злаків.

Ціна1215 грн/кг
340 грамів
Ціна413,00₴
Ціна932 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки2 070,80
Акція-10%
Ціна1 863,72₴
Ціна694 грн/кг
6 кг
Ціна без знижки4 627,10
Акція-10%
Ціна4 164,39₴
Ціна593 грн/кг
11,4 кг
Ціна без знижки7 510,80
Акція-10%
Ціна6 759,72₴
Ціна558 грн/кг
17 кг
Ціна без знижки10 542,10
Акція-10%
Ціна9 487,89₴
Farmina N&D Ancestral Grain Puppy Mini Lamb & Blueberry
Farmina N&D Ancestral Grain Puppy Mini Lamb & Blueberry
14
Код товару: 17940

Повнораціонний низькозерновий сухий корм з ягням, вівсом, спельтою та чорницею для цуценят малих порід віком від 2 до 12 місяців.

Ціна713 грн/кг
800 грамів
Ціна570,00₴
Ціна512 грн/кг
2,5 кг
Ціна1 281,00₴
Ціна413 грн/кг
7 кг
Ціна2 892,00₴
-20%
Josera Mini Junior Duck & Salmon
Josera Mini Junior Duck & Salmon
20
Код товару: 09504

Повноцінний сухий корм з качкою та лососем для цуценят малих порід віком від 6 тижнів, а також для дорослих собак мініатюрних і малих порід.

Ціна320 грн/кг
900 грамів
Ціна без знижки320,00
Акція-10%
Ціна288,00₴
Ціна306 грн/кг
3 кг
Ціна без знижки1 020,00
Акція-10%
Ціна918,00₴
Ціна247 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки3 090,00
Акція-20%
Ціна2 472,00₴
-15%
Royal Canin Maltese Adult
Royal Canin Maltese Adult
13
Код товару: 03400

Повнораціонний корм для мальтійських болонок старше 10 місяців

Ціна590 грн/кг
500 грамів
Ціна295,00₴
Ціна434 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки765,00
Акція-15%
Ціна650,25₴
-10%
Hill's SP Canine Mature Adult 7+ Small & Miniature Chicken
Hill's SP Canine Mature Adult 7+ Small & Miniature Chicken
10
Код товару: 06338

Повнораціонний сухий корм із куркою для зрілих собак малих і мініатюрних порід вагою до 10 кг і віком старше 7 років.

Ціна601 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки1 002,00
Акція-10%
Ціна901,80₴
Ціна522 грн/кг
3 кг
Ціна без знижки1 741,00
Акція-10%
Ціна1 566,90₴
Ціна443 грн/кг
6 кг
Ціна без знижки2 952,00
Акція-10%
Ціна2 656,80₴
-10%
Josera JosiDog Mini 26/11
Josera JosiDog Mini 26/11
7
Код товару: 09855

Повнораціонний сухий корм для дорослих собак малих порід.

Ціна261 грн/кг
900 грамів
Ціна235,00₴
Ціна226 грн/кг
2,7 кг
Ціна без знижки678,00
Акція-10%
Ціна610,20₴
Ціна189 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки2 100,00
Акція-10%
Ціна1 890,00₴
Nature's Protection Puppy Starter
Nature's Protection Puppy Starter
14
Код товару: 09736

Повнораціонний сухий корм з лососем і крилем для цуценят всіх порід.

Ціна574 грн/кг
500 грамів
Ціна287,00₴
Ціна428 грн/кг
2 кг
Ціна855,00₴
Ціна315 грн/кг
18 кг
Ціна5 668,00₴
Exclusion Noble Grain Dog Adult Tuna Small Breed
Exclusion Noble Grain Dog Adult Tuna Small Breed
4
Код товару: 18033

Повноцінний монопротеїновий сухий корм із тунцем для дорослих собак малих порід віком від 10 місяців до 8 років.

Ціна670 грн/кг
500 грамів
Ціна335,00₴
Ціна525 грн/кг
2 кг
Ціна1 050,00₴
Ціна407 грн/кг
7 кг
Ціна2 850,00₴
-10%
Josera Dog Mini Salmon & Chicken
Josera Dog Mini Salmon & Chicken
5
Код товару: 19047

Безглютеновий повнораціонний сухий корм з лососем, куркою та делікатним соусом для дорослих собак мініатюрних і малих порід, вибагливих до їжі.

Ціна320 грн/кг
900 грамів
Ціна без знижки320,00
Акція-10%
Ціна288,00₴
Ціна306 грн/кг
3 кг
Ціна без знижки1 020,00
Акція-10%
Ціна918,00₴
Ціна278 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки3 090,00
Акція-10%
Ціна2 781,00₴
Brit Care Mini Grain Free Hair & Skin
Brit Care Mini Grain Free Hair & Skin
24
Код товару: 09321

Гіпоалергенний корм, що не містить зернових, на основі м'яса лосося та оселедця для собак мініатюрних порід з довгою шерстю, що потребує особливого догляду.

Ціна723 грн/кг
400 грамів
Ціна289,00₴
Ціна540 грн/кг
2 кг
Ціна1 079,00₴
Ціна486 грн/кг
7 кг
Ціна3 399,00₴
-15%
Brit Care Mini Grain Free Puppy Lamb
Brit Care Mini Grain Free Puppy Lamb
125
Код товару: 09319

Гіпоалергенний корм, що не містить зернових, на основі м'яса ягняти для цуценят мініатюрних порід, віком від 2-х тижнів до 10 місяців.

Ціна673 грн/кг
400 грамів
Ціна без знижки299,00
Акція-10%
Ціна269,10₴
Ціна510 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки1 199,00
Акція-15%
Ціна1 019,15₴
Ціна543 грн/кг
7 кг
Ціна3 799,00₴
-20%
Nature's Protection Mini Junior
Nature's Protection Mini Junior
37
Код товару: 09733

Повнораціонний сухий корм з м'ясом птиці для цуценят малих порід віком від 2 до 12 місяців.

Ціна586 грн/кг
500 грамів
Ціна293,00₴
Ціна346 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки866,00
Акція-20%
Ціна692,80₴
Ціна351 грн/кг
7,5 кг
Ціна2 635,00₴
Ціна319 грн/кг
18 кг
Ціна5 744,00₴
1st Choice Adult Toy and Small Breeds Healthy Skin & Coat
1st Choice Adult Toy and Small Breeds Healthy Skin & Coat
33
Код товару: 06287

Повнораціонний сухий корм на основі м'яса ягняти та борошна з оселедця менхеден для підтримання здоров'я шкіри і шерсті у дорослих собак декоративних і малих порід, схильних до алергії.

Ціна568 грн/кг
2 кг
Ціна1 135,00₴
Ціна539 грн/кг
5 кг
Ціна2 696,00₴
-10%
Orijen Regional Red Dog 38/18
Orijen Regional Red Dog 38/18
9
Код товару: 11251

Високопротеїновий біологічно відповідний сухий корм на основі шести видів м'яса з додаванням добірних фруктів, овочів і лікарських трав для собак усіх порід на всіх стадіях життя. Містить 85% м'ясних інгредієнтів, 15% фруктів та овочів, 0% зернових.

Ціна1146 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки2 547,70
Акція-10%
Ціна2 292,93₴
Ціна936 грн/кг
6 кг
Ціна без знижки6 239,00
Акція-10%
Ціна5 615,10₴
Ціна865 грн/кг
11,4 кг
Ціна9 864,20₴
Farmina N&D Ocean Puppy Mini Cod, Pumpkin & Cantaloupe Melon
Farmina N&D Ocean Puppy Mini Cod, Pumpkin & Cantaloupe Melon
13
Код товару: 18002

Повнораціонний беззерновий сухий корм із тріскою, креветками, гарбузом і динею для цуценят малих порід віком до 12 місяців.

Ціна863 грн/кг
800 грамів
Ціна690,00₴
Ціна668 грн/кг
2,5 кг
Ціна1 671,00₴
Farmina N&D Ancestral Grain Dog Adult Mini Chicken & Pomegranate
Farmina N&D Ancestral Grain Dog Adult Mini Chicken & Pomegranate
11
Код товару: 17945

Повнораціонний низькозерновий сухий корм з куркою, вівсом, спельтою та гранатом для дорослих собак малих порід.

Ціна596 грн/кг
800 грамів
Ціна477,00₴
Ціна331 грн/кг
7 кг
Ціна2 314,00₴