Перейти до основного вмісту

Сухий корм для собак (мініатюрна, менше 1 кг)

-15%
Monge Mini Puppy & Junior Lamb
Monge Mini Puppy & Junior Lamb
31
Код товару: 12713

Повнораціонний сухий корм з ягням та рисом для цуценят і юніорів малих порід, що досягають у дорослому віці ваги до 10 кг.

Ціна581 грн/кг
800 грамів
Ціна465,00₴
Ціна405 грн/кг
2,5 кг
Ціна без знижки1 190,00
Акція-15%
Ціна1 011,50₴
Ціна383 грн/кг
7,5 кг
Ціна2 870,00₴
Ціна359 грн/кг
15 кг
Ціна5 390,00₴
Monge Speciality Line Dog Adult All Breeds Monoprotein Turkey with Rice and Potatoes
Monge Speciality Line Dog Adult All Breeds Monoprotein Turkey with Rice and Potatoes
2відгуки
Код товару: 17019

Повнораціонний монопротеїновий сухий корм з індичкою, рисом та картоплею для дорослих собак усіх порід.

Ціна460 грн/кг
2,5 кг
Ціна1 150,00₴
Ціна350 грн/кг
12 кг
Ціна4 200,00₴
Monge Speciality Line Extra Small Adult Lamb, Rice & Potatoes
Monge Speciality Line Extra Small Adult Lamb, Rice & Potatoes
Немає відгуків
Код товару: 21591

Збалансований гіпоалергенний сухий корм із дієтичною ягнятиною, рисом та картоплею для дорослих собак мініатюрних порід вагою до 2 кг.

Ціна631 грн/кг
800 грамів
Ціна505,00₴
Ціна434 грн/кг
2,5 кг
Ціна1 085,00₴
Monge Speciality Line Extra Small Adult Salmon with Rice
Monge Speciality Line Extra Small Adult Salmon with Rice
Немає відгуків
Код товару: 21590

Повноцінний дієтичний сухий корм із лососем та рисом для дорослих собак мініатюрних порід із чутливим травленням та схильністю до алергічних реакцій.

Ціна631 грн/кг
800 грамів
Ціна505,00₴
Ціна434 грн/кг
2,5 кг
Ціна1 085,00₴
Monge Speciality Line Mini Adult Salmon and Rice
Monge Speciality Line Mini Adult Salmon and Rice
10
Код товару: 17051

Повнораціонний сухий корм із лососем та рисом для дорослих собак малих та мініатюрних порід вагою до 10 кг.

Ціна606 грн/кг
800 грамів
Ціна485,00₴
Ціна462 грн/кг
2,5 кг
Ціна1 155,00₴
Ціна367 грн/кг
7,5 кг
Ціна2 750,00₴
Ціна343 грн/кг
15 кг
Ціна5 150,00₴
Monge Speciality Line Puppy & Junior All Breeds Lamb and Rice
Monge Speciality Line Puppy & Junior All Breeds Lamb and Rice
48
Код товару: 11120

Повнораціонний сухий корм із ягням і рисом для цуценят і юніорів усіх порід.

Ціна563 грн/кг
800 грамів
Ціна450,00₴
Ціна472 грн/кг
2,5 кг
Ціна1 180,00₴
Ціна337 грн/кг
15 кг
Ціна5 050,00₴
Monge Speciality Line Puppy & Junior All Breeds Salmon and Rice
Monge Speciality Line Puppy & Junior All Breeds Salmon and Rice
32
Код товару: 11121

Повнораціонний сухий корм із лососем і рисом для цуценят і юніорів усіх порід.

Ціна588 грн/кг
800 грамів
Ціна470,00₴
Ціна476 грн/кг
2,5 кг
Ціна1 190,00₴
Ціна350 грн/кг
15 кг
Ціна5 250,00₴
Monge Superpremium Dog Extra Small Puppy & Junior Chicken
Monge Superpremium Dog Extra Small Puppy & Junior Chicken
Немає відгуків
Код товару: 21588

Повноцінний збалансований сухий корм із куркою та рисом для цуценят мініатюрних порід.

Ціна469 грн/кг
800 грамів
Ціна375,00₴
Клуб 4 Лапи Premium для дорослих собак малих порід
Клуб 4 Лапи Premium для дорослих собак малих порід
65
Код товару: 09872

Повнораціонний сухий корм для дорослих собак малих порід вагою до 10 кг.

Ціна234 грн/кг
400 грамів
Ціна93,50₴
Ціна225 грн/кг
900 грамів
Ціна202,40₴
Ціна208 грн/кг
2 кг
Ціна415,10₴
Ціна173 грн/кг
14 кг
Ціна2 421,90₴
-25%
Клуб 4 Лапи Premium з куркою для цуценят усіх порід
Клуб 4 Лапи Premium з куркою для цуценят усіх порід
115
Код товару: 09875

Повнораціонний сухий корм з високим вмістом курки для цуценят всіх порід віком від 2 до 18 місяців.

Ціна206 грн/кг
400 грамм
Ціна82,20₴
Ціна137 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки365,60
Акція-25%
Ціна274,20₴
Ціна152 грн/кг
14 кг
Ціна2 132,30₴
Клуб 4 Лапи Premium з ягням і рисом для собак малих порід
Клуб 4 Лапи Premium з ягням і рисом для собак малих порід
92
Код товару: 09878

Повнораціонний сухий корм з м'ясом ягняти і рисом для дорослих собак малих порід з чутливим травленням.

Ціна225 грн/кг
900 грамів
Ціна202,40₴
Ціна208 грн/кг
2 кг
Ціна415,10₴
Ціна173 грн/кг
14 кг
Ціна2 421,90₴
Farmina N&D Pumpkin Grain Free Dog Adult Mini Lamb & Blueberry
Farmina N&D Pumpkin Grain Free Dog Adult Mini Lamb & Blueberry
65
Код товару: 18084

Повнораціонний беззерновий сухий корм з ягням, гарбузом і чорницею для дорослих собак мініатюрних і малих порід.

Ціна729 грн/кг
800 грамів
Ціна583,00₴
Ціна615 грн/кг
2,5 кг
Ціна1 538,00₴
Ціна434 грн/кг
7 кг
Ціна3 036,00₴
Farmina N&D Ocean Dog Adult Mini Cod, Pumpkin & Orange
Farmina N&D Ocean Dog Adult Mini Cod, Pumpkin & Orange
15
Код товару: 18004

Повнораціонний беззерновий сухий корм із тріскою, гарбузом та апельсином для дорослих собак малих порід.

Ціна863 грн/кг
800 грамів
Ціна690,00₴
Ціна610 грн/кг
2,5 кг
Ціна1 526,00₴
Ціна466 грн/кг
7 кг
Ціна3 264,00₴
Farmina N&D Pumpkin Grain Free Puppy Mini Chicken & Pomegranate
Farmina N&D Pumpkin Grain Free Puppy Mini Chicken & Pomegranate
1
Код товару: 18087

Повнораціонний беззерновий сухий корм з куркою, гарбузом і гранатом для цуценят, вагітних собак і улюблениць, що годують, мініатюрних і малих порід.

Ціна744 грн/кг
800 грамів
Ціна595,00₴
Ціна615 грн/кг
2,5 кг
Ціна1 538,00₴
Ціна430 грн/кг
7 кг
Ціна3 011,00₴
Green Petfood InsectDog Hypoallergenic Dog Adult
Green Petfood InsectDog Hypoallergenic Dog Adult
17
Код товару: 10676

Беззерновий гіпоалергенний сухий корм на основі білка комах для дорослих собак із харчовою алергією.

Ціна517 грн/кг
900 грамів
Ціна465,00₴
Ціна413 грн/кг
10 кг
Ціна4 130,00₴
Farmina N&D Ancestral Grain Puppy Mini Chicken & Pomegranate
Farmina N&D Ancestral Grain Puppy Mini Chicken & Pomegranate
2
Код товару: 17950

Повнораціонний низькозерновий сухий корм з куркою, вівсом, спельтою та гранатом для цуценят малих порід віком від 2 до 12 місяців.

Ціна661 грн/кг
800 грамів
Ціна529,00₴
Ціна488 грн/кг
2,5 кг
Ціна1 221,00₴
Ціна382 грн/кг
7 кг
Ціна2 674,00₴
Bon Appetit Dog Adult Mini
Bon Appetit Dog Adult Mini
2
Код товару: 12139

Повнораціонний сухий корм із куркою та рисом для дорослих собак малих порід вагою від 1 до 8 кг.

Ціна438 грн/кг
2 кг
Ціна875,00₴