Перейти до основного вмісту

Сухий корм для котів (для дорослих котів, шотландська)

Carnilove Active Cat Sterilised Lamb & Wild Boar
Carnilove Active Cat Sterilised Lamb & Wild Boar
88
Код товару: 08293

Повнораціонний беззерновий корм з ягням і диким кабаном для стерилізованих і кастрованих котів.

Ціна1106 грн/кг
400 грамів
Ціна459,00₴
Ціна764 грн/кг
2 кг
Ціна1 559,00₴
Ціна689 грн/кг
6 кг
Ціна4 199,00₴
-15%
Brit Premium by Nature Cat Sterilized Chicken
Brit Premium by Nature Cat Sterilized Chicken
56
Код товару: 14340

Збалансований дієтичний сухий корм із курячим м'ясом для дорослих стерилізованих котів усіх порід.

Ціна507 грн/кг
300 грамів
Ціна без знижки169,00
Акція-10%
Ціна152,10₴
Ціна411 грн/кг
800 грамів
Ціна329,00₴
Ціна305 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки539,00
Акція-15%
Ціна458,15₴
Ціна325 грн/кг
8 кг
Ціна2 599,00₴
Home Food з індичкою та качкою для котів британської породи
Home Food з індичкою та качкою для котів британської породи
68
Код товару: 10242

Повнораціонний сухий корм з індичкою та качкою для дорослих котів британської та шотландської породи.

Ціна615 грн/кг
200 грамів
Ціна123,00₴
Ціна575 грн/кг
400 грамів
Ціна230,00₴
Ціна466 грн/кг
1,6 кг
Ціна745,00₴
Ціна413 грн/кг
10 кг
Ціна4 134,00₴
-15%
Brit Premium by Nature Cat Adult Chicken
Brit Premium by Nature Cat Adult Chicken
60
Код товару: 14335

Повнораціонний збалансований сухий корм із курячим м'ясом для дорослих котів усіх порід.

Ціна507 грн/кг
300 грамів
Ціна без знижки169,00
Акція-10%
Ціна152,10₴
Ціна359 грн/кг
800 грамів
Ціна без знижки319,00
Акція-10%
Ціна287,10₴
Ціна300 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки529,00
Акція-15%
Ціна449,65₴
Ціна300 грн/кг
8 кг
Ціна2 399,00₴
-10%
Josera Cat Indoor
Josera Cat Indoor
2
Код товару: 21140

Повнораціонний беззерновий сухий корм для дорослих стерилізованих і кастрованих котів, які живуть в приміщенні.

Ціна600 грн/кг
400 грамів
Ціна240,00₴
Ціна394 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки876,00
Акція-10%
Ціна788,40₴
Ціна399 грн/кг
10+1 кг
Ціна без знижки4 829,00
АкціяВигода 10%
Ціна4 390,00₴
Акція: Вигода 10%!

При купівлі паковання 10 кг сухого корму для котів Josera Cat Indoor - ще 1 кг такого ж корму в подарунок!

Nature's Protection Lifestyle Grain Free Cat Adult Sterilised Salmon With Krill
Nature's Protection Lifestyle Grain Free Cat Adult Sterilised Salmon With Krill
38
Код товару: 13553

Беззерновий повнораціонний сухий корм із лососем і крилем для дорослих стерилізованих котів.

Ціна735 грн/кг
400 грамів
Ціна294,00₴
Ціна611 грн/кг
1,5 кг
Ціна916,00₴
Ціна516 грн/кг
7 кг
Ціна3 615,00₴
Nature's Protection Lifestyle Grain Free Cat Adult Sterilised White Fish
Nature's Protection Lifestyle Grain Free Cat Adult Sterilised White Fish
20
Код товару: 13552

Беззерновий повнораціонний сухий корм із білою рибою для дорослих стерилізованих котів.

Ціна735 грн/кг
400 грамів
Ціна294,00₴
Ціна611 грн/кг
1,5 кг
Ціна916,00₴
Ціна516 грн/кг
7 кг
Ціна3 615,00₴
Brit Care Cat Grain Free Large Cats Power & Vitality
Brit Care Cat Grain Free Large Cats Power & Vitality
25
Код товару: 12375

Повнораціонний беззерновий сухий корм на основі качки та курки для дорослих котів великих порід.

Ціна723 грн/кг
400 грамів
Ціна289,00₴
Ціна550 грн/кг
2 кг
Ціна1 099,00₴
Ціна468 грн/кг
7 кг
Ціна3 275,00₴
Brit Care Cat Grain Free Sterilized Immunity Support
Brit Care Cat Grain Free Sterilized Immunity Support
15
Код товару: 16634

Повнораціонний беззерновий сухий корм зі свіжою свининою для підтримання імунітету кастрованих і стерилізованих котів.

Ціна773 грн/кг
400 грамів
Ціна309,00₴
Ціна550 грн/кг
2 кг
Ціна1 099,00₴
Ціна457 грн/кг
7 кг
Ціна3 199,00₴
Carnilove True Fresh Cat Sterilised Turkey
Carnilove True Fresh Cat Sterilised Turkey
26
Код товару: 16707

Повнораціонний беззерновий корм зі свіжою індичкою для кастрованих і стерилізованих котів.

Ціна1082 грн/кг
400 грамів
Ціна449,00₴
Ціна730 грн/кг
2 кг
Ціна1 489,00₴
Ціна656 грн/кг
6 кг
Ціна3 999,00₴
-10%
Brit Premium by Nature Cat Adult Salmon
Brit Premium by Nature Cat Adult Salmon
18
Код товару: 14336

Повнораціонний збалансований сухий корм із лососем для дорослих котів усіх порід.

Ціна507 грн/кг
300 грамів
Ціна без знижки169,00
Акція-10%
Ціна152,10₴
Ціна359 грн/кг
800 грамів
Ціна без знижки319,00
Акція-10%
Ціна287,10₴
Ціна323 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки539,00
Акція-10%
Ціна485,10₴
Ціна325 грн/кг
8 кг
Ціна2 599,00₴
Nature's Protection Cat Large Breed
Nature's Protection Cat Large Breed
8
Код товару: 11625

Повнораціонний сухий корм для дорослих котів великих порід.

Ціна544 грн/кг
2 кг
Ціна1 087,00₴
Ціна410 грн/кг
18 кг
Ціна7 378,00₴
-30%
Oven-Baked Tradition Cat Duck Grain Free
Oven-Baked Tradition Cat Duck Grain Free
21
Код товару: 11663

Беззерновий повнораціонний сухий корм зі свіжою качкою, фруктами та овочами для котів на всіх стадіях життя.

Ціна1470 грн/кг
1,13 кг
Ціна1 661,00₴
Ціна668 грн/кг
4,54 кг
Ціна без знижки4 331,00
Акція-30%
Ціна3 031,70₴
-15%
Purina Pro Plan Cat Adult Sterilised Renal Plus Salmon
Purina Pro Plan Cat Adult Sterilised Renal Plus Salmon
6
Код товару: 17439

Повноцінний сухий корм на основі лосося для підтримання здоров’я сечовивідної системи у стерилізованих і кастрованих котів від 1 року.

Ціна370 грн/кг
14 кг
Ціна без знижки6 096,80
АкціяРозіграш!
Акція-15%
Ціна5 182,28₴
Акція: Розіграш цінних подарунків!

З 01 жовтня по 31 жовтня купуйте будь-яку продукцію TM Purina Pro Plan на суму від 1500 грн. та беріть участь у розіграші цінних подарунків. Результати розіграшу 11 листопада на нашій сторінці у Instagram. Більше інформації на сторінці бренду.

-30%
Oven-Baked Tradition Cat Fish Grain Free
Oven-Baked Tradition Cat Fish Grain Free
13
Код товару: 11662

Беззерновий високопротеїновий сухий корм зі свіжою рибою, фруктами та овочами для котів на всіх стадіях життя.

Ціна1470 грн/кг
1,13 кг
Ціна1 661,00₴
Ціна650 грн/кг
4,54 кг
Ціна без знижки4 215,00
Акція-30%
Ціна2 950,50₴
Oven-Baked Tradition Cat Chicken Grain Free
Oven-Baked Tradition Cat Chicken Grain Free
18
Код товару: 11664

Беззерновий високопротеїновий сухий корм зі свіжою куркою, фруктами та овочами для котів на всіх стадіях життя.

Ціна1470 грн/кг
1,13 кг
Ціна1 661,00₴
Ціна891 грн/кг
4,54 кг
Ціна4 046,00₴
Mera Sterilised Light Salmon (Lachs)
Mera Sterilised Light Salmon (Lachs)
Немає відгуків
Код товару: 22412

Повнораціонний беззерновий сухий корм зі свіжим м'ясом лосося для дорослих стерилізованих котів всіх порід.

Ціна866 грн/кг
400 грамів
Ціна346,38₴
Ціна584 грн/кг
2 кг
Ціна1 168,56₴
Mera Cats Adult Insect (Insekt)
Mera Cats Adult Insect (Insekt)
Немає відгуків
Код товару: 22405

Повнораціонний сухий беззерновий корм із білком комах для дорослих котів усіх порід.

Ціна866 грн/кг
400 грамм
Ціна346,38₴
Ціна611 грн/кг
2 кг
Ціна1 221,06₴
Mera Cats Sensitive Adult Salmon (Lachs)
Mera Cats Sensitive Adult Salmon (Lachs)
Немає відгуків
Код товару: 22410

Повнораціонний беззерновий сухий корм зі свіжим лососем для дорослих котів усіх порід із чутливим травленням.

Ціна866 грн/кг
400 грамм
Ціна346,38₴
Ціна612 грн/кг
2 кг
Ціна1 224,54₴
Mera Cats All Adult Trout (Forelle)
Mera Cats All Adult Trout (Forelle)
Немає відгуків
Код товару: 22404

Повнораціонний беззерновий сухий корм зі свіжою фореллю для дорослих котів всіх порід.

Ціна866 грн/кг
400 грамів
Ціна346,38₴
Ціна583 грн/кг
2 кг
Ціна1 165,02₴
Mera Sterilised Light Chiken (Huhn)
Mera Sterilised Light Chiken (Huhn)
1відгук
Код товару: 22411

Повнораціонний беззерновий сухий корм зі свіжим м'ясом курки для дорослих стерилізованих котів всіх порід.

Ціна866 грн/кг
400 грамів
Ціна346,38₴
Ціна584 грн/кг
2 кг
Ціна1 168,56₴
Mera Cats All Adult Duck (Ente)
Mera Cats All Adult Duck (Ente)
Немає відгуків
Код товару: 22403

Повнораціонний беззерновий сухий корм зі свіжим м'ясом качки для дорослих котів всіх порід.

Ціна866 грн/кг
400 грамів
Ціна346,38₴
Ціна583 грн/кг
2 кг
Ціна1 165,02₴
-25%
Oven-Baked Tradition Semi-Moist Cat Adult Turkey
Oven-Baked Tradition Semi-Moist Cat Adult Turkey
4
Код товару: 16543

Повнораціонний напіввологий корм зі свіжим м'ясом індички для дорослих котів.

Ціна1101 грн/кг
1,36 кг
Ціна без знижки1 997,00
Акція-25%
Ціна1 497,75₴
Ціна880 грн/кг
2,27 кг
Ціна без знижки2 662,00
Акція-25%
Ціна1 996,50₴
Josera Cat Naturelle
Josera Cat Naturelle
46
Код товару: 10239

Повнораціонний беззерновий сухий корм для дорослих стерилізованих кішок і кастрованих котів.

Ціна439 грн/кг
10 кг
Ціна4 390,00₴