Перейти до основного вмісту

Сухий корм для собак (мініатюрна, менше 1 кг)

Farmina N&D Pumpkin Grain Free Dog Adult Mini Lamb & Blueberry
Farmina N&D Pumpkin Grain Free Dog Adult Mini Lamb & Blueberry
65
Код товару: 18084

Повнораціонний беззерновий сухий корм з ягням, гарбузом і чорницею для дорослих собак мініатюрних і малих порід.

Ціна729 грн/кг
800 грамів
Ціна583,00₴
Ціна615 грн/кг
2,5 кг
Ціна1 538,00₴
Ціна434 грн/кг
7 кг
Ціна3 036,00₴
Home Food з телятиною, овочами та ароматними травами для собак малих та середніх порід
Home Food з телятиною, овочами та ароматними травами для собак малих та середніх порід
109
Код товару: 11691

Повнораціонний гіпоалергенний сухий корм із телятиною, овочами та запашними травами для дорослих собак малих і середніх порід з укороченою лицьовою частиною черепа (мопс, французький бульдог, пекінес, шарпей, японський хін, ши-цу).

Ціна453 грн/кг
300 грамів
Ціна136,00₴
Ціна411 грн/кг
700 грамів
Ціна288,00₴
Ціна363 грн/кг
1,6 кг
Ціна580,00₴
Ціна323 грн/кг
10 кг
Ціна3 231,00₴
Nature's Protection Dog Mini Adult Lamb
Nature's Protection Dog Mini Adult Lamb
52
Код товару: 09731

Повнораціонний сухий корм з м'ясом ягняти для дорослих собак малих порід вагою від 1 до 10 кг.

Ціна610 грн/кг
500 грамів
Ціна305,00₴
Ціна453 грн/кг
2 кг
Ціна906,00₴
Ціна369 грн/кг
7,5 кг
Ціна2 764,00₴
Ціна321 грн/кг
18 кг
Ціна5 778,00₴
-10%
Acana Adult Small Breed 31/17
Acana Adult Small Breed 31/17
48
Код товару: 00037

Повнораціонний збалансований сухий корм із високим вмістом протеїну на основі м'яса курчати, яєць, свіжої риби, овочів і фруктів для дорослих собак малих порід.

Ціна784 грн/кг
340 грамів
Ціна без знижки296,20
Акція-10%
Ціна266,58₴
Ціна665 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки1 478,10
Акція-10%
Ціна1 330,29₴
Ціна508 грн/кг
6 кг
Ціна без знижки3 389,30
Акція-10%
Ціна3 050,37₴
Farmina N&D Pumpkin Grain Free Puppy Mini Lamb & Blueberry
Farmina N&D Pumpkin Grain Free Puppy Mini Lamb & Blueberry
52
Код товару: 18082

Повнораціонний беззерновий сухий корм з ягням, гарбузом і чорницею для цуценят, вагітних собак і улюблениць, що годують, мініатюрних і малих порід.

Ціна805 грн/кг
800 грамів
Ціна644,00₴
Ціна628 грн/кг
2,5 кг
Ціна1 570,00₴
Ціна476 грн/кг
7 кг
Ціна3 329,00₴
-15%
Royal Canin Yorkshire Terrier Adult
Royal Canin Yorkshire Terrier Adult
38
Код товару: 00322

Повнораціонний сухий корм для собак породи йоркширський тер'єр старше 10 місяців.

Ціна590 грн/кг
500 грамів
Ціна295,00₴
Ціна510 грн/кг
1,5 кг
Ціна765,00₴
Ціна370 грн/кг
7,5 кг
Ціна без знижки3 262,51
Акція-15%
Ціна2 773,13₴
-20%
Home Food Беззерновий з качкою та індичкою для дорослих собак малих порід
Home Food Беззерновий з качкою та індичкою для дорослих собак малих порід
48
Код товару: 10029

Повнораціонний гіпоалергенний беззерновий сухий корм з качкою, індичкою та нутом для дорослих собак малих порід.

Ціна453 грн/кг
300 грамів
Ціна136,00₴
Ціна421 грн/кг
700 грамів
Ціна295,00₴
Ціна371 грн/кг
1,6 кг
Ціна593,00₴
Ціна264 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки3 294,00
Акція-20%
Ціна2 635,20₴
-10%
Acana Free-Run Duck 31/15
Acana Free-Run Duck 31/15
55
Код товару: 08298

Повнораціонний гіпоалергенний сухий корм на основі легкозасвоюваного м'яса качки з додаванням добірних овочів, ягід і корисних трав для собак всіх порід і вікових груп.

Ціна888 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки1 973,50
Акція-10%
Ціна1 776,15₴
Ціна708 грн/кг
6 кг
Ціна без знижки4 723,10
Акція-10%
Ціна4 250,79₴
Ціна622 грн/кг
11,4 кг
Ціна без знижки7 884,40
Акція-10%
Ціна7 095,96₴
-15%
Royal Canin Chihuahua Adult
Royal Canin Chihuahua Adult
29
Код товару: 00283

Корм для собак породи чихуахуа старше 8 місяців

Ціна590 грн/кг
500 грамів
Ціна295,00₴
Ціна434 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки765,00
Акція-15%
Ціна650,25₴
Ціна475 грн/кг
3 кг
Ціна1 425,00₴
-10%
Brit Care Mini Grain Free Light & Sterilised
Brit Care Mini Grain Free Light & Sterilised
26
Код товару: 09322

Гіпоалергенний корм, що не містить зернових, на основі м'яса кролика і лосося для собак малих порід, які страждають від надмірної ваги або стерилізовані.

Ціна673 грн/кг
400 грамів
Ціна без знижки299,00
Акція-10%
Ціна269,10₴
Ціна600 грн/кг
2 кг
Ціна1 199,00₴
Ціна557 грн/кг
7 кг
Ціна3 899,00₴
-15%
Royal Canin Xsmall Adult
Royal Canin Xsmall Adult
38
Код товару: 04317

Повнораціонний сухий корм для дорослих собак мініатюрних порід віком від 10 місяців до 8 років.

Ціна520 грн/кг
500 грамів
Ціна260,00₴
Ціна405 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки715,00
Акція-15%
Ціна607,75₴
Ціна420 грн/кг
3 кг
Ціна1 260,00₴
-20%
Exclusion Noble Grain Dog Adult Lamb Small Breed
Exclusion Noble Grain Dog Adult Lamb Small Breed
5
Код товару: 18032

Повноцінний монопротеїновий сухий корм із м’ясом ягняти для дорослих собак малих порід віком від 10 місяців до 8 років.

Ціна670 грн/кг
500 грамів
Ціна335,00₴
Ціна420 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки1 050,00
Акція-20%
Ціна840,00₴
Ціна407 грн/кг
7 кг
Ціна2 850,00₴
Farmina N&D Ancestral Grain Dog Adult Mini Lamb & Blueberry
Farmina N&D Ancestral Grain Dog Adult Mini Lamb & Blueberry
8
Код товару: 17942

Повнораціонний низькозерновий сухий корм з ягням, вівсом, спельтою та чорницею для дорослих собак малих порід.

Ціна675 грн/кг
800 грамів
Ціна540,00₴
Ціна488 грн/кг
2,5 кг
Ціна1 221,00₴
Ціна379 грн/кг
7 кг
Ціна2 655,00₴
Brit Care Mini Grain Free Adult Lamb
Brit Care Mini Grain Free Adult Lamb
47
Код товару: 09320

Гіпоалергенний корм, що не містить зернових, на основі м'яса ягняти для собак мініатюрних порід.

Ціна698 грн/кг
400 грамів
Ціна279,00₴
Ціна540 грн/кг
2 кг
Ціна1 079,00₴
Ціна486 грн/кг
7 кг
Ціна3 399,00₴
Home Food з фореллю, рисом та овочами для дорослих собак малих порід
Home Food з фореллю, рисом та овочами для дорослих собак малих порід
43
Код товару: 10026

Повнораціонний гіпоалергенний безглютеновий сухий корм з фореллю, білою морською рибою та рисом для дорослих собак малих порід із чутливим травленням, а також улюбленців з білою шерстю.

Ціна434 грн/кг
300 грамів
Ціна130,10₴
Ціна399 грн/кг
700 грамів
Ціна279,00₴
Ціна346 грн/кг
1,6 кг
Ціна554,00₴
Ціна309 грн/кг
10 кг
Ціна3 091,00₴
Home Food з лососем та індичкою для дорослих собак малих порід
Home Food з лососем та індичкою для дорослих собак малих порід
41
Код товару: 10021

Повнораціонний безглютеновий сухий корм з лососем та індичкою для підтримання здоров'я шкіри та краси шерсті у дорослих собак малих порід.

Ціна410 грн/кг
300 грамів
Ціна123,00₴
Ціна374 грн/кг
700 грамів
Ціна262,00₴
Ціна330 грн/кг
1,6 кг
Ціна528,00₴
Ціна294 грн/кг
10 кг
Ціна2 938,00₴
-15%
Royal Canin Pomeranian Adult
Royal Canin Pomeranian Adult
10
Код товару: 14054

Повнораціонний сухий корм для собак породи померанський шпіц віком старше 8 місяців.

Ціна590 грн/кг
500 грамів
Ціна295,00₴
Ціна434 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки765,00
Акція-15%
Ціна650,25₴
Exclusion Noble Grain Dog Adult Beef Small Breed
Exclusion Noble Grain Dog Adult Beef Small Breed
3
Код товару: 18031

Повноцінний монопротеїновий сухий корм із яловичиною для дорослих собак малих порід віком від 10 місяців до 8 років.

Ціна670 грн/кг
500 грамів
Ціна335,00₴
Ціна525 грн/кг
2 кг
Ціна1 050,00₴
Ціна407 грн/кг
7 кг
Ціна2 850,00₴
Brit Care Mini Grain Free Sensitive
Brit Care Mini Grain Free Sensitive
36
Код товару: 09324

Гіпоалергенний корм, що не містить зернових, на основі оленини для собак мініатюрних порід, які страждають на чутливе травлення.

Ціна748 грн/кг
400 грамів
Ціна299,00₴
Ціна600 грн/кг
2 кг
Ціна1 199,00₴
Ціна557 грн/кг
7 кг
Ціна3 899,00₴
Nature's Protection Dog Mini Extra Salmon
Nature's Protection Dog Mini Extra Salmon
22
Код товару: 09732

Повнораціонний сухий корм з м'ясом лосося для дорослих собак малих порід вагою від 1 до 10 кг.

Ціна550 грн/кг
500 грамів
Ціна275,00₴
Ціна497 грн/кг
2 кг
Ціна994,00₴
Ціна393 грн/кг
7,5 кг
Ціна2 951,00₴
Farmina N&D Ocean Dog Adult Mini Cod, Pumpkin & Orange
Farmina N&D Ocean Dog Adult Mini Cod, Pumpkin & Orange
15
Код товару: 18004

Повнораціонний беззерновий сухий корм із тріскою, гарбузом та апельсином для дорослих собак малих порід.

Ціна863 грн/кг
800 грамів
Ціна690,00₴
Ціна610 грн/кг
2,5 кг
Ціна1 526,00₴
Ціна466 грн/кг
7 кг
Ціна3 264,00₴
-10%
Josera Dog Mini Lamb
Josera Dog Mini Lamb
22
Код товару: 09505

Беззерновий монопротеїновий сухий корм з ягням для дорослих собак малих порід.

Ціна351 грн/кг
900 грамів
Ціна без знижки351,00
Акція-10%
Ціна315,90₴
Ціна373 грн/кг
3 кг
Ціна1 119,00₴
Ціна304 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки3 380,00
Акція-10%
Ціна3 042,00₴
Home Food з ягням та рисом для дорослих активних собак та юніорів малих порід
Home Food з ягням та рисом для дорослих активних собак та юніорів малих порід
22
Код товару: 11024

Низькозерновий повнораціонний сухий корм з ягням та рисом для дорослих активних собак та юніорів малих порід.

Ціна410 грн/кг
300 грамів
Ціна123,00₴
Ціна374 грн/кг
700 грамів
Ціна262,00₴
Ціна330 грн/кг
1,6 кг
Ціна528,00₴
Ціна294 грн/кг
10 кг
Ціна2 938,00₴
Nature's Protection Dog Mini Adult
Nature's Protection Dog Mini Adult
26
Код товару: 09730

Повнораціонний сухий корм з м'ясом птиці для дорослих собак малих порід вагою від 1 до 10 кг.

Ціна534 грн/кг
500 грамів
Ціна267,00₴
Ціна426 грн/кг
2 кг
Ціна851,00₴
Ціна316 грн/кг
7,5 кг
Ціна2 371,00₴
Ціна290 грн/кг
18 кг
Ціна5 218,00₴