Перейти до основного вмісту

Royal Canin (Роял Канін) сухий корм для котів

-15%
Royal Canin Sterilised
Royal Canin Sterilised
361
Код товару: 05820

Повнораціонний сухий корм для стерилізованих/кастрованих кішок/котів віком від 1 до 7 років.

Ціна531 грн/кг
400 грамів
Ціна без знижки250,00
Акція-15%
Ціна212,50₴
Ціна442 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки1 040,00
Акція-15%
Ціна884,00₴
Ціна425 грн/кг
4 кг
Ціна без знижки2 000,00
Акція-15%
Ціна1 700,00₴
Ціна408 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки4 800,00
Акція-15%
Ціна4 080,00₴
-15%
Royal Canin British Shorthair
Royal Canin British Shorthair
224
Код товару: 00326

Корм для котів породи британська короткошерста старше 12 місяців. Підходить також котам порід скоттіш-фолд, скоттіш-страйт.

Ціна584 грн/кг
400 грамів
Ціна без знижки275,00
Акція-15%
Ціна233,75₴
Ціна600 грн/кг
2 кг
Ціна1 200,00₴
Ціна570 грн/кг
4 кг
Ціна2 280,00₴
Ціна550 грн/кг
10 кг
Ціна5 500,00₴
-15%
Royal Canin Sensible 33
Royal Canin Sensible 33
104
Код товару: 00343

Повнораціонний сухий корм для дорослих котів з чутливою травною системою.

Ціна531 грн/кг
400 грамів
Ціна без знижки250,00
Акція-15%
Ціна212,50₴
Ціна442 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки1 040,00
Акція-15%
Ціна884,00₴
Ціна500 грн/кг
4 кг
Ціна2 000,00₴
Ціна480 грн/кг
10 кг
Ціна4 800,00₴
-15%
Royal Canin Urinary Care
Royal Canin Urinary Care
82
Код товару: 10533

Повнораціонний сухий корм для підтримання здоров’я сечовивідних шляхів у дорослих котів старше 12 місяців.

Ціна606 грн/кг
400 грамів
Ціна без знижки285,00
Акція-15%
Ціна242,25₴
Ціна536 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки1 260,00
Акція-15%
Ціна1 071,00₴
Ціна575 грн/кг
10 кг
Ціна5 750,00₴
-15%
Royal Canin Hairball Care
Royal Canin Hairball Care
86
Код товару: 06551

Повнораціонний сухий корм для профілактики утворення та виведення ковтунів шерсті із травного тракту дорослих котів.

Ціна606 грн/кг
400 грамів
Ціна без знижки285,00
Акція-15%
Ціна242,25₴
Ціна630 грн/кг
2 кг
Ціна1 260,00₴
Ціна489 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки5 750,00
Акція-15%
Ціна4 887,50₴
-15%
Royal Canin Kitten
Royal Canin Kitten
284
Код товару: 00334

Корм для кошенят від 4 до 12 місяців.

Ціна468 грн/кг
400 грамів
Ціна без знижки220,00
Акція-15%
Ціна187,00₴
Ціна550 грн/кг
1,2 кг
Ціна660,00₴
Ціна425 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки1 000,00
Акція-15%
Ціна850,00₴
Ціна480 грн/кг
4 кг
Ціна1 920,00₴
Ціна378 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки4 450,00
Акція-15%
Ціна3 782,50₴
-15%
Royal Canin Indoor 27
Royal Canin Indoor 27
126
Код товару: 00330

Повнораціонний сухий корм для котів віком від 1 до 7 років, що живуть у приміщенні.

Ціна468 грн/кг
400 грамів
Ціна без знижки220,00
Акція-15%
Ціна187,00₴
Ціна425 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки1 000,00
Акція-15%
Ціна850,00₴
Ціна480 грн/кг
4 кг
Ціна1 920,00₴
Ціна378 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки4 450,00
Акція-15%
Ціна3 782,50₴
-15%
Royal Canin Hair & Skin Care
Royal Canin Hair & Skin Care
70
Код товару: 06550

Повнораціонний сухий корм для підтримання здоров'я і краси шкіри та шерсті у дорослих котів.

Ціна606 грн/кг
400 грамів
Ціна без знижки285,00
Акція-15%
Ціна242,25₴
Ціна536 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки1 260,00
Акція-15%
Ціна1 071,00₴
Ціна600 грн/кг
4 кг
Ціна2 400,00₴
Ціна575 грн/кг
10 кг
Ціна5 750,00₴
-15%
Royal Canin Babycat
Royal Canin Babycat
124
Код товару: 00325

Корм для кошенят від 1 до 4 місяців, а також для вагітних і годуючих кішок.

Ціна489 грн/кг
400 грамів
Ціна без знижки230,00
Акція-15%
Ціна195,50₴
Ціна500 грн/кг
2 кг
Ціна1 000,00₴
Ціна349 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки4 100,00
Акція-15%
Ціна3 485,00₴
-15%
Royal Canin Ageing Sterilised 11+
Royal Canin Ageing Sterilised 11+
24
Код товару: 20739

Повнораціонний сухий корм для стерилізованих та кастрованих котів віком від 11 років.

Ціна563 грн/кг
400 грамів
Ціна без знижки265,00
Акція-15%
Ціна225,25₴
Ціна468 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки1 100,00
Акція-15%
Ціна935,00₴
-15%
Royal Canin Dental Care
Royal Canin Dental Care
56
Код товару: 06549

Повнораціонний сухий корм для профілактики утворення зубного нальоту і зубного каменю у дорослих котів.

Ціна606 грн/кг
400 грамів
Ціна без знижки285,00
Акція-15%
Ціна242,25₴
Ціна536 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки945,00
Акція-15%
Ціна803,25₴
Ціна575 грн/кг
8 кг
Ціна4 600,00₴
-15%
Royal Canin Maine Coon
Royal Canin Maine Coon
39
Код товару: 00337

Корм для котів породи мейн-кун старше 15 місяців. Підходить також котам сибірської та норвезької лісової породи.

Ціна510 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки1 200,00
Акція-15%
Ціна1 020,00₴
Ціна570 грн/кг
4 кг
Ціна2 280,00₴
Ціна468 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки5 500,00
Акція-15%
Ціна4 675,00₴
-15%
Royal Canin Fit 32
Royal Canin Fit 32
66
Код товару: 00328

Сухий корм для дорослих котів старше 1 року, які бувають на вулиці.

Ціна550 грн/кг
400 грамів
Ціна220,00₴
Ціна500 грн/кг
2 кг
Ціна1 000,00₴
Ціна480 грн/кг
4 кг
Ціна1 920,00₴
Ціна378 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки4 450,00
Акція-15%
Ціна3 782,50₴
-15%
Royal Canin Sphynx
Royal Canin Sphynx
39
Код товару: 00345

Корм для котів породи cфінкс старше 12 місяців.

Ціна584 грн/кг
400 грамів
Ціна без знижки275,00
Акція-15%
Ціна233,75₴
Ціна510 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки1 200,00
Акція-15%
Ціна1 020,00₴
Ціна468 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки5 500,00
Акція-15%
Ціна4 675,00₴
-15%
Royal Canin Indoor Long Hair
Royal Canin Indoor Long Hair
25
Код товару: 00331

Повнораціонний сухий корм для довгошерстих котів віком 1 до 7 років, що живуть в приміщенні.

Ціна550 грн/кг
400 грамів
Ціна220,00₴
Ціна425 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки1 000,00
Акція-15%
Ціна850,00₴
-15%
Royal Canin Ageing 11+
Royal Canin Ageing 11+
13
Код товару: 20630

Повнораціонний сухий корм для котів віком від 11 років.

Ціна563 грн/кг
400 грамів
Ціна без знижки265,00
Акція-15%
Ціна225,25₴
Ціна550 грн/кг
2 кг
Ціна1 100,00₴
-15%
Royal Canin Kitten Sterilised
Royal Canin Kitten Sterilised
73
Код товару: 05819

Повнораціонний сухий корм для кошенят віком від 6 до 12 місяців після процедури кастрації або стерилізації.

Ціна510 грн/кг
400 грамів
Ціна без знижки240,00
Акція-15%
Ціна204,00₴
Ціна440 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки1 035,00
Акція-15%
Ціна879,75₴
-15%
Royal Canin Light Weight Care
Royal Canin Light Weight Care
30
Код товару: 06589

Повнораціонний сухий корм для контролю ваги у дорослих котів, схильних до повноти.

Ціна713 грн/кг
400 грамів
Ціна285,00₴
Ціна536 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки945,00
Акція-15%
Ціна803,25₴
-15%
Royal Canin Maine Coon Kitten
Royal Canin Maine Coon Kitten
34
Код товару: 06501

Сухий корм для кошенят породи мейн-кун віком від 3 до 15 місяців, а також для вагітних і годуючих кішок цієї породи.

Ціна688 грн/кг
400 грамів
Ціна275,00₴
Ціна510 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки1 200,00
Акція-15%
Ціна1 020,00₴
-15%
Royal Canin Indoor 7+
Royal Canin Indoor 7+
16
Код товару: 00332

Повнораціонний сухий корм для котів старше 7 років, що живуть в приміщенні.

Ціна442 грн/кг
1,5 кг
Ціна без знижки780,00
Акція-15%
Ціна663,00₴
Ціна506 грн/кг
3,5 кг
Ціна1 770,00₴
-15%
Royal Canin British Shorthair Kitten
Royal Canin British Shorthair Kitten
77
Код товару: 05107

Корм для кошенят британської короткошерстої породи віком від 4 до 12 місяців.

Ціна584 грн/кг
400 грамів
Ціна без знижки275,00
Акція-15%
Ціна233,75₴
Ціна510 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки1 200,00
Акція-15%
Ціна1 020,00₴
Ціна468 грн/кг
10 кг
Ціна без знижки5 500,00
Акція-15%
Ціна4 675,00₴
-15%
Royal Canin Persian
Royal Canin Persian
26
Код товару: 00341

Корм для перських котів старше 12 місяців. Підходить також котам екзотичної короткошерстої породи.

Ціна510 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки1 200,00
Акція-15%
Ціна1 020,00₴
Ціна570 грн/кг
4 кг
Ціна2 280,00₴
-15%
Royal Canin Bengal Adult
Royal Canin Bengal Adult
14
Код товару: 08340

Повнораціонний сухий корм для дорослих котів бенгальської породи.

Ціна510 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки1 200,00
Акція-15%
Ціна1 020,00₴
Royal Canin Sterilised 7+
Royal Canin Sterilised 7+
108
Код товару: 05821

Повнораціонний сухий корм для стерилізованих/кастрованих котів та кішок віком від 7 до 12 років.

Ціна650 грн/кг
400 грамів
Ціна260,00₴
Ціна540 грн/кг
1,5 кг
Ціна810,00₴
Ціна500 грн/кг
10 кг
Ціна5 000,00₴

Сухий корм для котів Royal Canin (Роял Канін)

Бренд Royal Canin є власністю корпорації MARS. Це гігант ринку кормів для тварин, репутація якого підтверджена позитивним іміджем торгових марок KiteKat, Whiskas, Chappi, Pedigree. В розробці рецептури приймають участь ветеринари та дієтологи з 48 країн.

Перш ніж потрапити до магазину, корм проходить більше ста різних текстів. Це дозволяє виробнику створювати продукцію, що відповідає міжнародним стандартам якості та підтверджує імідж кращого бренду в сегменті.

Роял Канін для кішок та котів – це продукція преміум-класу, де в кожну гранулу вкладено світовий досвід виготовлення сухих кормів, багатий склад натуральних інгредієнтів та трішки душі.

Асортимент Royal Canin для кішок:

  • сухий та вологий корм;
  • для котів, що живуть вдома та гуляють на вулиці;
  • для котів з особливими потребами: контроль ваг, гігієна порожнини рота, для здоров’я шкіри та шерсті, для котів з особливими енергетичними потребами, для стерилізованих/кастрованих, для вибагливих в їжі, при підвищеній чутливості ШКТ;
  • при захворюваннях (дерматологічних, хворобах сечовидільної системи, захворюваннях ШКТ, діабет, зайва вага, хронічна чи нирковій недостатність);
  • для кошенят, вагітних кішок чи кішок в період лактації.

На сайті виробника передбачено фільтр, який допоможе підібрати оптимальний корм для кішок Роял Канін.

Склад корму Royal Canin

Розглянемо кошачий корм Роял Канін Indoor 27. В його склад входить пшениця, рис, птиця, тваринні жири (включаючи рибій), соєве масло та інші компоненти. Кожен інгредієнт - цінний компонент раціону:

  • Пшениця. Нормалізує масу тварини, покращує мікрофлору організму, активізує імунну систему, сприяє очищенню організму від токсинів.
  • Рис. Довготривале джерело енергії. Особливо корисний для особин, які ведуть активний спосіб життя.
  • Дегідратовані білки. Це протеїн в сухому вигляді. Покращує стан м’язів та кісток, робить улюбленця активним та бадьорим. Інгредієнт є потужним аромати.
  • Тваринні жири. Джерело жирних кислот. Покращують стан ШКТ, сприяють очищенню організму та активізують його.

Склад корму доповнено допоміжними компонентами, які підвищують енергетичну цінність, сприяють швидкому та легкому засвоєнню корисних речовин. Крім того, корм для кішок Royal Canin приємно пахне, що робить його особливо привабливим для тварин.

Переваги корму Royal Canin

Бренд Royal Canin - один з кращих представників ринку кормів для тварин. Серед основних переваг продукції відмітимо:

  • Склад кормів багатий на корисні компоненти. Корм можна використовувати як основне та єдине джерело харчування.
  • Широка лінійка кормів, включаючи варіанти для хворих котиків.
  • Корм для котів Роял Канін користується попитом в нашій країні, тож знайти його в будь-якому магазині – не проблема.
  • Адекватна ціна як для корму преміум-класу.

Royal Canin британської породи котів

Отдельно хотелось бы отметить линейку FELINE BREED NUTRITION. Это корма для отдельных пород кошек. «Британці», сіамські кішечки, мейн-куни і навіть сфінкси - смаколик з урахуванням особливостей породи знайдеться для кожного чотирилапого.

Виробник має позитивну репутацію на ринку. Науковий підхід до виробництва, багаторівнева система контролю якості, різноманіття лінійок кормів - все це цінують споживачі, підкріплюючі думку позитивними відгуками.

Якщо ви бажаєте придбати преміум-їжу для вашого улюбленця, придбати корм для кішок к Роял Канін для котів – чудове рішення.