Перейти до основного вмісту

Royal Canin (Роял Канін) сухий корм для котів

Royal Canin Exigent Fussy
Royal Canin Exigent Fussy
22
Код товару: 20631

Повнораціонний сухий корм для вибагливих до їжі дорослих котів.

Ціна625 грн/кг
400 грамів
Ціна250,00₴
Ціна520 грн/кг
2 кг
Ціна1 040,00₴
Ціна500 грн/кг
4 кг
Ціна2 000,00₴
Ціна480 грн/кг
10 кг
Ціна4 800,00₴
Royal Canin Appetite Control
Royal Canin Appetite Control
17
Код товару: 13281

Повнораціонний сухий корм для дорослих котів, в тому числі стерилізованих, які мають схильність до підвищеного споживання корму та випрошування їжі в проміжках між основними годуваннями.

Ціна630 грн/кг
2 кг
Ціна1 260,00₴
Royal Canin Siamese
Royal Canin Siamese
9
Код товару: 00344

Корм для сіамських котів старше 12 місяців. Підходить також котам сіамо-орієнтальної групи порід

Ціна688 грн/кг
400 грамів
Ціна275,00₴
Royal Canin Queen 34
Royal Canin Queen 34
5
Код товару: 00342

Повнораціонний сухий корм, розроблений для задоволення основних потреб кішок у період тічки, вагітності та лактації.

Ціна500 грн/кг
4 кг
Ціна2 000,00₴
Royal Canin Exigent Savour Sensation
Товар знятий з продажу. Замість нього виготовляється:
Royal Canin Exigent Protein Preference
Товар знятий з продажу
Royal Canin Ageing 12+
Royal Canin Ageing 12+
22
Код товару: 04212

Повнораціонний сухий корм для котів старше 12 років.

Товар знятий з продажу. Замість нього виготовляється:
Royal Canin Exigent Aromatic Attraction
Товар знятий з продажу
Royal Canin Feline Senior Stage 1
Товар знятий з продажу. Замість нього виготовляється:
Royal Canin Hair & Skin
Royal Canin Hair & Skin
8
Код товару: 00329

Корм для котів з проблемною шерстю та чутливою шкірою.

Товар знятий з продажу. Замість нього виготовляється:
Royal Canin Indoor Mature
Royal Canin Indoor Mature
Немає відгуків
Код товару: 04210

Сухий корм для котів, що мешкають у приміщенні, віком від 10 років

Товар знятий з продажу. Замість нього виготовляється:
Royal Canin Intense Hairball 34
Товар знятий з продажу. Замість нього виготовляється:
Royal Canin Light
Royal Canin Light
2відгуки
Код товару: 00336

Корм для котів з надмірною вагою або схильністю до ожиріння

Товар знятий з продажу. Замість нього виготовляється:
Royal Canin Mature S/O
Royal Canin Mature S/O
Немає відгуків
Код товару: 00380

Корм для кастрованих котів та стерилізованих кішок віком від 7 до 10 років

Товар знятий з продажу. Замість нього виготовляється:
Royal Canin Neutered Growth
Товар знятий з продажу. Замість нього виготовляється:
Royal Canin Oral Sensitive 30
Товар знятий з продажу. Замість нього виготовляється:
Royal Canin Outdoor 30
Royal Canin Outdoor 30
Немає відгуків
Код товару: 00339

Корм для активних котів у віці від одного до семи років, що часто бувають на вулиці

Товар знятий з продажу
Royal Canin Outdoor 7+
Royal Canin Outdoor 7+
Немає відгуків
Код товару: 04211

Сухий корм для котів у віці старше 7 років, які часто бувають на вулиці

Товар знятий з продажу
Royal Canin Outdoor Mature
Royal Canin Outdoor Mature
Немає відгуків
Код товару: 00340

Сухий корм для котів віком понад 10 років, що часто бувають на вулиці

Товар знятий з продажу
Royal Canin Persian Kitten
Royal Canin Persian Kitten
3
Код товару: 00335

Корм для кошенят персидської породи з 4 до 12 місяців

Товар знятий з продажу. Замість нього виготовляється:
Royal Canin Senior S/O
Royal Canin Senior S/O
Немає відгуків
Код товару: 00386

Корм для кастрованих котів та стерилізованих кішок віком від 10 років

Товар знятий з продажу. Замість нього виготовляється:
Royal Canin Sterilised Ageing 12+
Товар знятий з продажу. Замість нього виготовляється:
Royal Canin Sterilised Appetite Control
Товар знятий з продажу. Замість нього виготовляється: