Перейти до основного вмісту

Сухий корм для кошенят

-20%
Nature's Protection Sterilised Junior Poultry With Krill
Nature's Protection Sterilised Junior Poultry With Krill
9
Код товару: 13550

Повнораціонний сухий корм із м'ясом птиці та крилем для стерилізованих кошенят віков від 6 до 12 місяців.

Ціна593 грн/кг
400 грамів
Ціна237,00₴
Ціна387 грн/кг
2 кг
Ціна без знижки968,00
Акція-20%
Ціна774,40₴
Ціна434 грн/кг
7 кг
Ціна3 035,00₴
Taste of the Wild Canyon River Feline Formula
Taste of the Wild Canyon River Feline Formula
8
Код товару: 15289

Повнораціонна беззернова формула з фореллю та копченим лососем для котів усіх вікових груп.

Ціна530 грн/кг
2 кг
Ціна1 059,70₴
Ціна494 грн/кг
6,6 кг
Ціна3 261,00₴
-15%
Mystic Kitten Low Grain Chicken
Mystic Kitten Low Grain Chicken
2
Код товару: 17810

Повноцінний низькозерновий сухий корм із куркою для кошенят віком від 6 тижнів до 12 місяців.

Ціна454 грн/кг
500 грамів
Ціна без знижки267,00
Акція-15%
Ціна226,95₴
Ціна496 грн/кг
1,5 кг
Ціна744,00₴
Ціна384 грн/кг
15 кг
Ціна5 767,00₴
-10%
Acana Highest Protein Kitten 38/19
Acana Highest Protein Kitten 38/19
1
Код товару: 18574

Високопротеїновий та біологічно відповідний сухий корм на основі м'яса курчати, індички, лосося та яєць з додаванням добірних трав, ягід та овочів для кошенят усіх порід віком до 12 місяців.

Ціна1001 грн/кг
1,8 кг
Ціна без знижки2 002,70
Акція-10%
Ціна1 802,43₴
BonaCibo Kitten
BonaCibo Kitten
40
Код товару: 12583

Збалансований та повнораціонний сухий корм на основі курячого м'яса, анчоусів і рису для кошенят віком до 12 місяців, вагітних та годуючих кішок усіх порід.

Ціна321 грн/кг
1,5 кг
Ціна482,00₴
Ціна338 грн/кг
5 кг
Ціна1 687,80₴
1st Choice Kitten
1st Choice Kitten
70
Код товару: 00020

Збалансований сухий корм на основі курячого м'яса для кошенят віком від 2 до 12 місяців, а також вагітних і годуючих кішок.

Ціна571 грн/кг
2,72 кг
Ціна1 553,00₴
Ціна529 грн/кг
5,44 кг
Ціна2 877,00₴
Schesir Cat Kitten
Schesir Cat Kitten
8
Код товару: 11826

Повнораціонний монопротеїновий сухий корм із куркою для кошенят віком від 2 до 12 місяців.

Ціна730 грн/кг
400 грамів
Ціна292,00₴
Ціна557 грн/кг
1,5 кг
Ціна836,00₴
Oven-Baked Tradition Cat Fish Grain Free
Oven-Baked Tradition Cat Fish Grain Free
13
Код товару: 11662

Беззерновий високопротеїновий сухий корм зі свіжою рибою, фруктами та овочами для котів на всіх стадіях життя.

Ціна1470 грн/кг
1,13 кг
Ціна1 661,00₴
Ціна928 грн/кг
4,54 кг
Ціна4 215,00₴
Reflex Plus Kitten British Shorthair
Reflex Plus Kitten British Shorthair
Немає відгуків
Код товару: 19785

Повнораціонний сухий корм для кошенят породи британська короткошерста віком від 2 до 12 місяців.

Ціна514 грн/кг
1,5 кг
Ціна771,00₴
-25%
Pure Nurture Grain Free Turkey with Peas Cat All Lifestages
Pure Nurture Grain Free Turkey with Peas Cat All Lifestages
Немає відгуків
Код товару: 21692

Повноцінний беззерновий сухий корм з індичкою та горохом для котів на всіх стадіях життя.

Ціна762 грн/кг
1,5 кг
Ціна1 142,52₴
Ціна476 грн/кг
8 кг
Ціна без знижки5 077,39
Акція-25%
Ціна3 808,04₴
Reflex Plus Kitten Chicken
Reflex Plus Kitten Chicken
9
Код товару: 15095

Повнораціонний сухий корм з куркою для кошенят віком від 2 до 12 місяців.

Ціна331 грн/кг
1,5 кг
Ціна496,00₴
Ціна293 грн/кг
8 кг
Ціна2 342,00₴
Oven-Baked Tradition Cat Chicken Grain Free
Oven-Baked Tradition Cat Chicken Grain Free
18
Код товару: 11664

Беззерновий високопротеїновий сухий корм зі свіжою куркою, фруктами та овочами для котів на всіх стадіях життя.

Ціна1470 грн/кг
1,13 кг
Ціна1 661,00₴
Ціна891 грн/кг
4,54 кг
Ціна4 046,00₴
Nature's Protection Kitten Large Breed
Nature's Protection Kitten Large Breed
1
Код товару: 11537

Повнораціонний сухий корм для кошенят великих порід віком до 15 місяців.

Ціна599 грн/кг
2 кг
Ціна1 197,00₴
Ціна411 грн/кг
18 кг
Ціна7 403,00₴
Bon Appetit Kitten Chicken and Rice
Bon Appetit Kitten Chicken and Rice
14
Код товару: 12142

Повнораціонний сухий корм із куркою та рисом для кошенят із моменту відлучення від матері до досягнення віку 12 місяців.

Ціна748 грн/кг
400 грамів
Ціна299,00₴
Ціна540 грн/кг
1,5 кг
Ціна810,00₴
Ціна421 грн/кг
12 кг
Ціна5 055,00₴
Natura Wild Small Ridge Kitten Rich in Chicken meat
Natura Wild Small Ridge Kitten Rich in Chicken meat
Немає відгуків
Код товару: 18904

Повнораціонний беззерновий корм з м’ясом курки для кошенят, а також для улюблениць в період вагітності та годування.

Ціна600 грн/кг
2 кг
Ціна1 200,00₴
Ціна431 грн/кг
12 кг
Ціна5 175,00₴
-30%
Pure Nurture Grain Free Salmon with Peas Cat All Lifestages
Pure Nurture Grain Free Salmon with Peas Cat All Lifestages
Немає відгуків
Код товару: 21693

Повноцінний беззерновий сухий корм з лососем і горохом для котів на всіх стадіях життя.

Ціна924 грн/кг
1,5 кг
Ціна1 386,66₴
Ціна551 грн/кг
8 кг
Ціна без знижки6 296,21
Акція-30%
Ціна4 407,35₴
Новинка
Mera Cats Kitten Salmon (Lachs)
Mera Cats Kitten Salmon (Lachs)
Немає відгуків
Код товару: 22407

Повнораціонний беззерновий сухий корм зі свіжим лососем для кошенят віком від 2 до 12 місяців.

Ціна866 грн/кг
400 грамм
Ціна346,38₴
Ціна583 грн/кг
2 кг
Ціна1 165,02₴
Oven-Baked Tradition Kitten
Oven-Baked Tradition Kitten
9
Код товару: 11659

Повнораціонний сухий корм зі свіжим м'ясом курки для кошенят віком від 1 до 12 місяців.

Ціна916 грн/кг
1,13 кг
Ціна1 035,00₴
Ціна805 грн/кг
2,27 кг
Ціна1 827,00₴
Mera Cats Kitten Сhicken (Huhn)
Mera Cats Kitten Сhicken (Huhn)
2
Код товару: 14606

Повнораціонний беззерновий сухий корм зі свіжим м'ясом курки для кошенят віком від 2 до 12 місяців.

Ціна866 грн/кг
400 грамів
Ціна346,38₴
Ціна583 грн/кг
2 кг
Ціна1 165,02₴
Клуб 4 Лапи Premium з куркою для кошенят
Клуб 4 Лапи Premium з куркою для кошенят
157
Код товару: 09884

Повнораціонний сухий корм з куркою для кошенят віком від 2 до 12 місяців.

Ціна272 грн/кг
300 грамів
Ціна81,50₴
Ціна241 грн/кг
2 кг
Ціна482,90₴
Ціна221 грн/кг
5 кг
Ціна1 106,60₴
Ціна201 грн/кг
14 кг
Ціна2 816,80₴
Клуб 4 Лапи Premium з лососем для кошенят
Клуб 4 Лапи Premium з лососем для кошенят
18
Код товару: 15930

Повнораціонний сухий корм з лососем для кошенят віком від 2 до 12 місяців.

Ціна221 грн/кг
5 кг
Ціна1 106,60₴
Cherie Cat All Life Stages Healthy Skin and Coat Salmon Entrees
Cherie Cat All Life Stages Healthy Skin and Coat Salmon Entrees
12
Код товару: 18119

Повнораціонний беззерновий гіпоалергенний сухий корм з лососем для підтримання здоров'я шкіри та шерсті у котів на всіх стадіях життя. Підходить для кошенят віком понад 1 місяць, дорослих котиків та улюбленців похилого віку.

Ціна813 грн/кг
400 грамів
Ціна325,00₴
Oven-Baked Tradition Cat Red Meat Grain Free
Oven-Baked Tradition Cat Red Meat Grain Free
5
Код товару: 17147

Беззерновий високопротеїновий сухий корм зі свіжим червоним м'ясом, фруктами та овочами для котів на всіх стадіях життя.

Ціна1678 грн/кг
1,13 кг
Ціна1 896,00₴
Ціна1139 грн/кг
4,54 кг
Ціна5 169,00₴
Carnilove True Fresh Kitten Beef
Carnilove True Fresh Kitten Beef
Немає відгуків
Код товару: 21524

Повнораціонний беззерновий корм зі свіжою яловичиною для кошенят.

Ціна1178 грн/кг
400 грамів
Ціна489,00₴
Ціна808 грн/кг
2 кг
Ціна1 649,00₴